Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Drakensang: The Dark Eye - oficjalne forum gry

Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji

<< < (62/63) > >>

Great Admiral Mati:
Moderator,który się pomylił i na dodatek publicznie przyznał do błędu ?! Dats imposibul !

Gambit:
Ferreto --> Podeślij mi na PW swoje pełne dane adresowe. Zagadka Twojej paczki chyba się rozwiązała, ale muszę to potwierdzić.

Girwan:

--- Cytat: Great Admiral Mati w Lipiec 13, 2009, 05:46:51 pm ---Moderator,który się pomylił i na dodatek publicznie przyznał do błędu ?! Dats imposibul !

--- Koniec cytatu ---

ja nie mam problemy z przyznawaniem się do błędu, a Ty masz? :)

Ferreto:
GAM i przyznanie się do błędu? Bez jaj. Widział ktoś kiedyś Inkwizytora z radością podpalającego stos,który miałby jakieś wątpliwości? Przecież to oczywiste,że GAM nie może się mylić  :badgrin: 

Great Admiral Mati:

--- Cytat: Girwan w Lipiec 14, 2009, 01:44:45 pm ---ja nie mam problemy z przyznawaniem się do błędu, a Ty masz? :)

--- Koniec cytatu ---
Zacznijmy od tego,że ja się nie mylę............

--- Cytat: Ferreto w Lipiec 14, 2009, 05:59:36 pm ---GAM i przyznanie się do błędu? Bez jaj. Widział ktoś kiedyś Inkwizytora z radością podpalającego stos,który miałby jakieś wątpliwości? Przecież to oczywiste,że GAM nie może się mylić  :badgrin: 

--- Koniec cytatu ---
Nie wiem Ferreto czy wiesz,ale kiedyś mieli taki sposoób (bardzo dobry zresztą) jak sprawdzić,czy kobieta jest czarownicą. Mianowicie ,jeśli istniało podejżenie,że podejrzana jest wczarownicą i wspomaga lewicowe ugrupowania moderatorskie,to przywiązywali do niej parę ciężkich kamieni i wrzucali do rzeki. Jeśli się nie uratowała,to cóż trudno,była niewinna-krzyżyk na droge.Za to jeśli przeżyła ,to wszyscy się cieszyli (inkwizytorzy,bo mieli rację,czarownica,bo przeżyła topienie,tłum,bo mógł sobie popatrzeć na palenie,sprzedawcy kiełbasek w bułce,bo mogli posprzedawać w tłumie kiełbaski w bółce) i szli ją spalić.Więc jak widzisz Ferreto,o wątpliwościach nie było mowy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej