Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Drakensang: The Dark Eye - oficjalne forum gry

Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji

<< < (63/63)

Ferreto:

--- Cytat: Great Admiral Mati w Lipiec 15, 2009, 07:38:39 pm ---Zacznijmy od tego,że ja się nie mylę............Nie wiem Ferreto czy wiesz,ale kiedyś mieli taki sposoób (bardzo dobry zresztą) jak sprawdzić,czy kobieta jest czarownicą. Mianowicie ,jeśli istniało podejżenie,że podejrzana jest wczarownicą i wspomaga lewicowe ugrupowania moderatorskie,to przywiązywali do niej parę ciężkich kamieni i wrzucali do rzeki. Jeśli się nie uratowała,to cóż trudno,była niewinna-krzyżyk na droge.Za to jeśli przeżyła ,to wszyscy się cieszyli (inkwizytorzy,bo mieli rację,czarownica,bo przeżyła topienie,tłum,bo mógł sobie popatrzeć na palenie,sprzedawcy kiełbasek w bułce,bo mogli posprzedawać w tłumie kiełbaski w bółce) i szli ją spalić.Więc jak widzisz Ferreto,o wątpliwościach nie było mowy.

--- Koniec cytatu ---
"podejżenie","bółce" - toś zaszałał.
W każdym razie lepiej zacznij być grzeczny,bo dziś wreszcie dostałem moją zapalniczkę,a za te byki chętnie sprawdzę,czy przypadkiem nie zasługujesz na stos. Oczywiście wątpliwości mieć nie zamierzam,ani troszkę  8)
 

Great Admiral Mati:
CO ???!!! Smiesz grozic stosem MI !!!???

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej