Autor Wątek: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji  (Przeczytany 112798 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kat1000

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 12, 2009, 08:41:52 pm »
Bo to jest pytanie 9 secundo :D

Offline Great Admiral Mati

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 12, 2009, 08:45:18 pm »
To należy napisać że secundo,bo wygląda identycznie jak primo.

Ach,już czuje zapach wygranej..................... Tylko tak się ostatnio zastanawiam,po co mi druga kolekcjonerka ?
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2009, 08:59:00 pm wysłana przez Great Admiral Mati »
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline Ferreto

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 12, 2009, 09:02:40 pm »
Co do możliwości przetasowania przyznam,że wcale nie jestem zaskoczony.Skoro pytania są na tyle proste,że generalnie nikt z biorących aktywny udział w konkursie nie ma z nimi problemu,to czemu tu się dziwić?Każdy punkcik się liczy,drobne powinięcie się nogi tj. utrata choćby jednego punktu powoduje spadek o kilka pozycji.Ech,chyba naprawdę przydałoby się kilka pytań,na które co najmniej połowa osób odpowiedzi by nie znała.Wtedy może różnice stałyby się bardziej widoczne,a poziom wiedzy uczestników lepiej określony,bo na razie to jednak powiedziałbym,że sporo zależało od szczęścia.Tylko czy takie pytania istnieją? ;-)
Widzę też,że mój trzeci sposób na soczek nie został doceniony ;-)
Ależ ludziska są tu czepialskie.9 to przecież taka ładna cyfra :D   

Offline Great Admiral Mati

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 12, 2009, 09:15:10 pm »
Widzę też,że mój trzeci sposób na soczek nie został doceniony ;-)
A jaki on był ?
Ależ ludziska są tu czepialskie.9 to przecież taka ładna cyfra :D   
Wolę dwójkę...........
Tylko czy takie pytania istnieją? ;-)
Istnieją,istnieją (sam mam pomysł na parę) i mam nadzieje,że nadejdą...............
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline Ferreto

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 12, 2009, 10:09:17 pm »
Większości przepisów kupować nie trzeba,bowiem kiedy pozyskuje się Auralię,tj. kiedy trafia ona do rezydencji w Ferdok (lub składu drużyny,ktoś wziął babcię na stałe?),jej umiejętności w dziedzinie alchemii są dostępne dla całej drużyny.Gdyby więc wcześniej się nie zdobyło tego przepisu,to wtedy można zacząć się bawić w przetwarzanie jednojagód.Fakt - do jednej sprawy można się tu przyczepić.Tą metodą nie dostanie się przepisu w formie "kartkowej",możliwej do sprzedaży.Kwestia interpretacji co znaczy "zdobyć przepis".W każdym razie na pewno nie mam zamiaru ogłaszać krucjaty z tego powodu,chociaż ... za bonus punkcik bym się nie obraził  ;-)
Szczególnie,że mi wersja kolekcjonerska by się przydała.GAM,może będziesz tak miły i postarasz się pozostać poniżej 2 pozycji,co? Dzięki temu będziesz miał przecież okazję porównać wersje i docenić tę,którą posiadasz.  ;-)
Co do łatwości pytań,to po chwili refleksji doszedłem do wniosku,że z tymi trudnymi nie ma się co śpieszyć.Obecnie przy tak małych różnicach punktowych każdy ma motywację do starań.Gdyby sytuacja już teraz stała się klarowna,osoby z pozanagrodową ilością punktów zwyczajnie mogłyby się wycofać i cała zabawa mogłaby się ograniczyć do "komu kolekcjonerka?komu zwykła wersja?" 
 

Offline Lirael

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 12, 2009, 10:29:41 pm »
Ależ Ferreto oczywiście że takie pytania istnieją wystrarczy że Griwan zapyta czy  bojownik może mieć czar pomocna łapa i byś stracił punkciki...:P z tego co widzę to sporo jest podchwytliwych pytańi w sumie każdy wynik końcowy jest możliwy..i o to chodzi:D

Offline Great Admiral Mati

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 12, 2009, 10:43:58 pm »
Ależ Ferreto oczywiście że takie pytania istnieją wystrarczy że Griwan zapyta czy  bojownik może mieć czar pomocna łapa i byś stracił punkciki...:P z tego co widzę to sporo jest podchwytliwych pytańi w sumie każdy wynik końcowy jest możliwy..i o to chodzi:D
Zamilknij ! Szybko,skasuj tego posta ,bo jeszcze pomysł weźmie !
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline Ferreto

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 13, 2009, 06:09:04 am »
Czyżbyś zapomniał Liraelu,że "człowiek uczy się przez całe życie ... z wyjątkiem lat szkolnych" ;-) Dlatego akurat Pomocna Łapa u Bojownika w żaden sposób nie byłaby dla mnie groźna. Że jest masa podchwytliwych pytań,wiem dobrze.Zauważ jednak,że jeśli zaczną padać takie pytania,to inni także zapewne będą mieli problemy,więc nawet takie pytania nie muszą okazać się dla mnie zagrożeniem.Poza tym ... najpierw musiałyby zacząć padać.Nie ma się co martwić na zapas  :)
P.S. Jednak wcale nie jesteście tutaj aż tak czepialscy i uważni.Właśnie się przyjrzałem i dostrzegłem,że były już dwa pytania 9,a dopiero przy trzecim z nich zostało to dostrzeżone.Tak się zastanawiam ... czy powinienem prosić o usunięcie paru punktów,gdy odpowiadałem na pytania o błędnych numerach?  ;-)
P.S. 2 Wyszło że ja jestem czepialski.Widzę,że numeracja została poprawiona :-)
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2009, 07:40:18 am wysłana przez Ferreto »

Offline yenna

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 13, 2009, 10:56:24 am »
Ależ Ferreto oczywiście że takie pytania istnieją wystrarczy że Griwan zapyta czy  bojownik może mieć czar pomocna łapa
Albo jaki kolor oczu/włosów ma jakaś postać  :D

Offline Girwan

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 13, 2009, 11:10:18 am »
Albo jaki kolor oczu/włosów ma jakaś postać  :D

to mi nasunęło pomysł ..

co powiecie na pytanie - jaką profesją parał się bohater mojej gry? Dla ułatwienia - grałem tylko raz :)



Offline Lirael

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 13, 2009, 01:16:48 pm »
łatwizna..pisałeś o tym już na forum Girwanie..;)

Offline Girwan

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 13, 2009, 01:23:57 pm »
ale nie każdy musi wiedzieć w którym miejscu hehehehe



Offline Girwan

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 13, 2009, 02:31:07 pm »
UWAGA!!!

Dziś nastąpi opóźnienie w prezentacji wyników za pytanie nr 11. Prawdopodobnie będzie ono dostępne dopiero jutro rano (a co, potrzymam Was trochę w niepewności). Pytanie nr 12 pojawi się wcześniej (najpóźniej ok 19:00 - tak przynajmniej planuję)



Offline Ferreto

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 13, 2009, 04:34:37 pm »
Kolor oczu/włosów mnie nie przeraża.Sejwa ze wszystkimi postaciami mam,to mogę sprawdzić.Z jednym zastrzeżeniem - bierzemy pod uwagę jedynie kolory podstawowe,bo inaczej będzie to dyskryminacja płci niepięknej.Seledynowy,szmaragdowy czy turkusowy to przykładowe nazwy zakazane. ;-)
Profesja bohatera Girwana? Żaden problem,nawet pamiętam,w którym wątku to padło.
Tak więc stanowczo w ramach stresowania proszę o trudniejsze propozycje  :lol: 
 

Offline Great Admiral Mati

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 13, 2009, 08:16:16 pm »
Hmmmmmmmmmmmm...............wiecie,ciekawie by było,żeby np.każdy z uczestników miał możliwość zadania własnego pytania (za które oczywiście on nie dostanie punktów) ,w celu załatwienia konkurencji............
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

 

anything