trawa

Autor Wątek: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji  (Przeczytany 112791 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Girwan

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #300 dnia: Lipiec 11, 2009, 08:37:57 pm »
Wiadomo już coś o tej mojej zaginionej paczce?
Ferreto, ja mam informacje, że zostało do Ciebie zapakowane i wysłane:
- dlugopis x1
- koszulka x1 (L)
- smycz x1
- zapalniczka x1

Może zapalniczka gdzieś Ci się zaplątała? W poniedziałek jeszcze postaram się wyjaśnić to bezpośrednio z osobą, która to wysyłała, ale to było miesiąc temu, nie wiem czy będzie pamiętać :(



Offline Ferreto

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #301 dnia: Lipiec 11, 2009, 08:59:26 pm »
Dobrze pamiętam jak podpisywałem,gdy przyszła pierwsza paczka,ta z grą.Drugiej na oczy nie widziałem.Listonosz z paczkami pod moimi drzwiami to raczej rzadki widok,bym mógł nie pamiętać o tym,że był.Żadnego zawiadomienia,że mam paczkę do odebrania,także nie widziałem. Ech ... :(
     

Offline Girwan

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #302 dnia: Lipiec 11, 2009, 10:30:13 pm »
Dobrze pamiętam jak podpisywałem,gdy przyszła pierwsza paczka,ta z grą.Drugiej na oczy nie widziałem.Listonosz z paczkami pod moimi drzwiami to raczej rzadki widok,bym mógł nie pamiętać o tym,że był.Żadnego zawiadomienia,że mam paczkę do odebrania,także nie widziałem. Ech ... :(
     

to czemu piszesz ze brakuje Ci tylko zapalniczki???? było od razu mówić, że druga paczka nie przyszła



Offline Ferreto

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #303 dnia: Lipiec 12, 2009, 06:54:21 am »
to czemu piszesz ze brakuje Ci tylko zapalniczki???? było od razu mówić, że druga paczka nie przyszła

A w którym miejscu pisałem jedynie o zapalniczce?
Na pewno po paczce z grą nic więcej do mnie nie dotarło.

Offline Girwan

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #304 dnia: Lipiec 12, 2009, 06:35:14 pm »
A w którym miejscu pisałem jedynie o zapalniczce?
dobra, dobra, ja źle zrozumiałem, przeczytałem Twoje posty jeszcze raz



Offline Great Admiral Mati

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #305 dnia: Lipiec 13, 2009, 05:46:51 pm »
Moderator,który się pomylił i na dodatek publicznie przyznał do błędu ?! Dats imposibul !
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #306 dnia: Lipiec 14, 2009, 10:37:02 am »
Ferreto --> Podeślij mi na PW swoje pełne dane adresowe. Zagadka Twojej paczki chyba się rozwiązała, ale muszę to potwierdzić.

Offline Girwan

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #307 dnia: Lipiec 14, 2009, 01:44:45 pm »
Moderator,który się pomylił i na dodatek publicznie przyznał do błędu ?! Dats imposibul !

ja nie mam problemy z przyznawaniem się do błędu, a Ty masz? :)



Offline Ferreto

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #308 dnia: Lipiec 14, 2009, 05:59:36 pm »
GAM i przyznanie się do błędu? Bez jaj. Widział ktoś kiedyś Inkwizytora z radością podpalającego stos,który miałby jakieś wątpliwości? Przecież to oczywiste,że GAM nie może się mylić  :badgrin: 

Offline Great Admiral Mati

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #309 dnia: Lipiec 15, 2009, 07:38:39 pm »
ja nie mam problemy z przyznawaniem się do błędu, a Ty masz? :)
Zacznijmy od tego,że ja się nie mylę............
GAM i przyznanie się do błędu? Bez jaj. Widział ktoś kiedyś Inkwizytora z radością podpalającego stos,który miałby jakieś wątpliwości? Przecież to oczywiste,że GAM nie może się mylić  :badgrin: 
Nie wiem Ferreto czy wiesz,ale kiedyś mieli taki sposoób (bardzo dobry zresztą) jak sprawdzić,czy kobieta jest czarownicą. Mianowicie ,jeśli istniało podejżenie,że podejrzana jest wczarownicą i wspomaga lewicowe ugrupowania moderatorskie,to przywiązywali do niej parę ciężkich kamieni i wrzucali do rzeki. Jeśli się nie uratowała,to cóż trudno,była niewinna-krzyżyk na droge.Za to jeśli przeżyła ,to wszyscy się cieszyli (inkwizytorzy,bo mieli rację,czarownica,bo przeżyła topienie,tłum,bo mógł sobie popatrzeć na palenie,sprzedawcy kiełbasek w bułce,bo mogli posprzedawać w tłumie kiełbaski w bółce) i szli ją spalić.Więc jak widzisz Ferreto,o wątpliwościach nie było mowy.
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator

Offline Ferreto

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #310 dnia: Lipiec 24, 2009, 04:45:49 pm »
Zacznijmy od tego,że ja się nie mylę............Nie wiem Ferreto czy wiesz,ale kiedyś mieli taki sposoób (bardzo dobry zresztą) jak sprawdzić,czy kobieta jest czarownicą. Mianowicie ,jeśli istniało podejżenie,że podejrzana jest wczarownicą i wspomaga lewicowe ugrupowania moderatorskie,to przywiązywali do niej parę ciężkich kamieni i wrzucali do rzeki. Jeśli się nie uratowała,to cóż trudno,była niewinna-krzyżyk na droge.Za to jeśli przeżyła ,to wszyscy się cieszyli (inkwizytorzy,bo mieli rację,czarownica,bo przeżyła topienie,tłum,bo mógł sobie popatrzeć na palenie,sprzedawcy kiełbasek w bułce,bo mogli posprzedawać w tłumie kiełbaski w bółce) i szli ją spalić.Więc jak widzisz Ferreto,o wątpliwościach nie było mowy.
"podejżenie","bółce" - toś zaszałał.
W każdym razie lepiej zacznij być grzeczny,bo dziś wreszcie dostałem moją zapalniczkę,a za te byki chętnie sprawdzę,czy przypadkiem nie zasługujesz na stos. Oczywiście wątpliwości mieć nie zamierzam,ani troszkę  8)
 

Offline Great Admiral Mati

Odp: Forumowy konkurs z wiedzy o grze - wątek do dyskusji
« Odpowiedź #311 dnia: Lipiec 24, 2009, 07:59:37 pm »
CO ???!!! Smiesz grozic stosem MI !!!???
Tu powinno być napisane coś mądrego.Ale (co zauważyli co bardziej spostrzegawczy) - nie jest !!!
Spowodowane jest to wręcz nieskończoną głupotą właściciela profilu.Proszę więc o wyrozumiałość zarówno w stosunku do niego,jak i jego postów.

Wszystko o adminach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Admin
I o moderatorach:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Moderator