Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Drakensang: The Dark Eye - oficjalne forum gry

Forumowy konkurs z wiedzy o grze

(1/6) > >>

Girwan:
Niniejszym rozpoczynamy konkurs wiedzy o grze Drakensang: The Dark Eye

Regulamin:

01. Codziennie ok godziny 21:00, w tym wątku będzie publikowane jedno pytanie.
02. Odpowiedzi na to pytanie, należy przesyłać przy pomocy PW do osoby, która to pytanie zada (pytania zadają Girwan i Nite). Nie można przysyłać odpowiedzi na pytanie, do którego podano już odpowiedź w tym wątku.
03. Jeżeli ktoś przyśle kilka PW z odpowiedzią na dane pytanie, za obowiązującą odpowiedź uznajemy ostatnią przesłaną wiadomość. Przysłane PW kasujemy po 3 dniach - spowodowane jest to limitem skrzynki.
04. Wartość punktowa pytania, będzie zawsze podawana razem z pytaniem.
05. Zakres pytań to wirtualny świat znany z gry Drakensang: The Dark Eye
06. W konkursie mogą brać udział TYLKO zarejestrowani użytkownicy Forum
07. W konkursie nie mogą brać udziału osoby moderujące oficjalne forum gry Draknesang: The Dark Eye
08. W tym wątku nie wolno dyskutować o konkursie. Do dyskusji służy osobny temat. Tu pojawiają się tylko pytania zadawane przez Girwana i Nite, lista uczestników i prawidłowe odpowiedzi.
09. W tym wątku pisze tylko Girwan lub Nite. Dla uczestników, do dyskusji, komentowania pytań itp. jest ten wątek. -> http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,30636.0.html
10. Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeniu. W tym celu należy na PW przesłać adres oraz imię i nazwisko. Nagrody zostaną wysłane pocztą.
11. Zastrzegamy sobie prawo dodania nowych punktów regulaminu podczas trwania konkursu.
12. Miłej zabawy

Girwan:
Na początek proste pytanie rozgrzewające

1. Drakensang jest dziełem niemieckiego studia (podać nazwę)

wartość: 1 pkt

Lirael:
Ja wiem ja wiem....no żesz w tytkę zapomniałem...coś brzmiało jakby tech..i jakaś kraina...techland??;)

Girwan:

--- Cytat: Lirael w Kwiecień 30, 2009, 06:20:55 am ---Ja wiem ja wiem....no żesz w tytkę zapomniałem...coś brzmiało jakby tech..i jakaś kraina...techland??;)

--- Koniec cytatu ---
Lireal masz pierwsze ostrzeżenie - to nie jest temat do dyskusji!!! czytaj regulamin

Lirael:
przepraszam nie doczytałem regulaminu..... :roll:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej