Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy polskie

Raczkowski

(1/4) > >>

xionc:
To jeden z nielicznych rysownikow humorystycznych, ktorych tworczosc przemawia do mnie w 100%!  :D

Nie wydal chyba dotad zadnego autorskiego albumu, ale jego prace na lamach Polityki i Przkroju zrzucaja mnie z krzesla. Mam nadzieje, ze ktorys z naszych wydawcow zainteresuje sie tym rysownikiem, bo nie widze obecnie dla niego na tym polu konkurencji.

Dla niewtajemniczonych puszcze kilka linkow:

Galeria Polityki, strona Przekroju - trzeba kliknac na banerku lub wejsc do Galerii, no i w koncu Przygody Stanislawa z Lodzi - poki co strona nieczynna w oczekiwaniu na autoryzacje, ale kto wie...

Co o nim myslicie?

Janek Pietkiewicz:
Najlepszy rysownik satyryczny w tym kraju.

O ile nigdy nie przepadałem za komiksami humorystycznymi, jestem gotów kupować "P" tylko dla Raczkowskiego.

JANKE'S:
Znakomity humorysta! Kiedyś była jego wystawa na MFK a jakieś dwa lata temu w Muzeum Karykatury. Tam nawet mozna kupic katalog wystawy ale jest w nim tylko kilka rysunków.
Raczkowskiego kupiłbym w ciemno. Mandra powinna go wydać a nie jakiegoś Obywatela Szyłaka.

mykupyku:
te jego mordy, pomysłowość, aranżacje są jak dotrzymana obietnica seksu - bardzo to lubię :)

Sid:
O na przykład takiego Raczkowskiego można by wydać, a takiego Jeremiego nie tknę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej