Autor Wątek: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja  (Przeczytany 7397 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arturs68

Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 23, 2009, 09:30:30 pm »
Zacznijmy od tego, że według rozpiski Orchidea w ogóle nie brał udziału w evencie... Chyba, że zapisy sobie, a rzeczywistość sobie ;s
hmm.. nawet na to nie zwróciłem uwagi, ale masz rację, pod postem w którym "został zapisany" jest napisane małym druczkiem: "« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 17:02:15 wysłane przez Mattheus » " czyli 2 minuty po starcie eventa (17) :)

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 23, 2009, 09:45:39 pm »
hmm.. nawet na to nie zwróciłem uwagi, ale masz rację, pod postem w którym "został zapisany" jest napisane małym druczkiem: "« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 17:02:15 wysłane przez Mattheus » " czyli 2 minuty po starcie eventa (17) :)

Wiem, bo sprawdzałem, kogo mordować w pierwszej kolejności xD Nie miałem tylko ostatniej strony na podglądzie wtedy xD

Nie to chodziło o forum AoC

A tego to nie rozumiem... To Gildia organizuje, ale zwycięzców mam szukać przez google? Bo nawet nie został podany adres innego forum ;s

Offline kamaz26

Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 23, 2009, 10:22:29 pm »
Event bardzo mi się podobał i czekam na następny :D
Tylko problem ze zwycięzcami, powinny być jasne kryteria wygranej bo tam się wszyscy tłukli a wy z tłumu wybraliście zwycięzców:)
Co najwazniejsze bardziej uważać na krętaczy ;)
Trochę się rozczarowałem jak się dowiedziałem kto zwyciężył...
Pare minut wcześniej powiedziałem o rajdzie a tu zaraz radosna nowina że oni są zwycięzcami.
 

Offline Orchidea

Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 23, 2009, 11:31:27 pm »
hmm.. nawet na to nie zwróciłem uwagi, ale masz rację, pod postem w którym "został zapisany" jest napisane małym druczkiem: "« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 17:02:15 wysłane przez Mattheus » " czyli 2 minuty po starcie eventa (17) :)

Zostałem zapisany  pół godziny przed eventem razem z Mattem. Jakoż iż event dotyczył party 3 osobowego 10 minut przed 17 został dodany utha i nie o 17.02 tylko o 16.50. Zostałem przeniesiony na pole eventu o 17  przez gma więc nie mogłem się zapisać póżniej gdyż by mnie nie przeniósł.

Offline fin

Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 23, 2009, 11:48:32 pm »
stracilem cala sobote i pół piatku na granie w ten syf, a wy mi mowicie ze oszusci wygrywaja?  :shock:

Offline Sargonnas

Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 24, 2009, 12:34:25 am »
Event ogólnie fajny ale wyłonienie zwycięzców, było praktycznie niemożliwe (wiec poleciało z generatora) i zrobione to było na silę zęby po przeszło godzinie zakończyć to. Co do Orchidea to zapraszał do rajdu i był taki rajd. Córeczka praktycznie doszła dwa razy do ojczulka no ale po drugim razie zostali wyłonieni zwycięscy. Gratuluje osobą co wygrały i przy następnym evencie jaśniejsze zasady i przy wybieraniu zwycięzców zrobić tak żeby było konkretnie jasne że to właśnie oni powinni wygrać, a nie że stoi 6 osób (albo więcej nie pamiętam bo była dosłowna rzeźnia) i wybrane zostały 3 bo to powoduje że reszta czuje się oszukana.

Offline Gourry

Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 24, 2009, 07:01:06 am »
Jeżeli chodzi o zapis Orchidea do eventu to ostania zmaina posta z jej zapisaniem była o tej H « Ostatnia zmiana: 23 Maj 2009, 16:02:15 wysłane przez Mattheus » Więc Orchidea była oficjalnie zapisana

Offline arturs68

Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 24, 2009, 09:20:09 am »
Można już znaleźć te "oficjalne" wyniki? ( szczerzę wątpię by różniły się od tych które ogłosił Garry  :neutral:)
Jeżeli tak to gdzie?



« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2009, 05:02:15 wysłane przez Mattheus »  czyli czasem urzędowym 17:02:15
na pewno mam dobrze ustawiony czas w profilu bo sprawdzałem jak jest z moimi postami

Nie wiem co wtedy zmienił, ale podejrzewam, że zapisał Orchidea. Jeżeli wierzyć Coeniastemu zapisano wtedy Orchidea:
"Zacznijmy od tego, że według rozpiski Orchidea w ogóle nie brał udziału w evencie... Chyba, że zapisy sobie, a rzeczywistość sobie ;s"
"Wiem, bo sprawdzałem, kogo mordować w pierwszej kolejności xD Nie miałem tylko ostatniej strony na podglądzie wtedy xD"
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2009, 09:31:45 am wysłana przez arturs68 »

Offline Gourry

Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 24, 2009, 09:50:01 am »
Chwile przed rozpoczeciem eventu spisalem nicki na kartke i Orchidea jest a Uthy nie ma na liscie wiec Utha brała udział nielegalnie:D

Offline Konon

Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 24, 2009, 11:31:01 am »
http://www.gry.gildia.pl/news/2009/05/piekna_i_bestie_zwyciescy : /
Btw: Miało wygrać party, a oni _według zapisów_ nie byli w jednym.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2009, 11:37:59 am wysłana przez Konon »

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 24, 2009, 11:48:26 am »
http://www.gry.gildia.pl/news/2009/05/piekna_i_bestie_zwyciescy : /

To teraz możemy zacząć polemikę, w jaki sposób zwycięzcy zostali wybrani. Na zasadzie losowania? Znajomości? Czy może prowadzący miał cudowny wzrok i był w stanie określić zwycięzców w tłumie 10+ osób biegających przed nim? Wątpliwości budzi też sposób prowadzenia zapisów i brak kłódki na temacie o godzinie 16:59 lub 17:00, co zapewne spowodowało by zmiany w "zwycięskim" zespole (ostatnia zmiana posta nastąpiła o godzinie 17:02 z sekundami - proponuję nauczyć się zmiany czasu na forum, do używanego w Polsce). Oczywiście doliczymy do tego plotki o rajdzie i grupie większej niż 3 osoby.

Inna sprawa, że cały event był wyjątkowo nieprzemyślany, a faworyzowane były klasy RDPS. Jak zresztą zapewne w całym AoC. Porównując tryb PvP to jedna z najgorszych gier pod względem balansu, systemu i radości z rozgrywki... (chyba tylko WoW ma gorszy system, ale to gra dedykowana PvE). Brak jakiegokolwiek CC skills immunity, brak możliwości atakowania w wodzie, etc. Podziwiam ludzi, którym starczyło samozaparcia na granie w tę grę dłużej niż tydzień ;s

Wracając jeszcze do eventu, to śmiem twierdzić, że był ustawiany pod klasy RDPS. Zwłaszcza gratuluję przeprowadzenia całej drogi wzdłuż wody, na brzegu której spokojnie sobie stały RDPSy, a przy 10% hp po prostu wchodziły głębiej.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2009, 12:30:59 pm wysłana przez Coeniasty »

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 24, 2009, 12:30:15 pm »
double post ;s

Offline arturs68

Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 24, 2009, 12:55:20 pm »
"Oczywiście doliczymy do tego plotki o rajdzie" - to nie są plotki tylko fakty, sam dostałem zaproszenie do rajdu.

Offline Gourry

Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 24, 2009, 01:15:16 pm »
Zwyciezców wybrała sonjia ( ona bądź co bądź wiedziała z kim idzie)

Offline Mattheus

Odp: Piękna i Bestie – nowy event PVP w Age of Conan - dyskusja
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 24, 2009, 01:30:28 pm »
Chwile przed rozpoczeciem eventu spisalem nicki na kartke i Orchidea jest a Uthy nie ma na liscie wiec Utha brała udział nielegalnie:D

Około 5 minut przed przeniesieniem nas na białe piaski dopisałem gracza Utha, więc nie ma tu żadnego oszustwa.

Można się też kłócić o przedział levelowy. Było wyraźnie napisane że mogą wziąć udział postacie między 10 a 20 lvl a pojawiło się kilku ludzi na 20lvl, którzy zaopatrzeni byli w mikstury których w tortage kupić się nie da.

 

anything