trawa

Autor Wątek: Kwestia zasad?  (Przeczytany 508113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rroghl

Kwestia zasad?
« Odpowiedź #9915 dnia: Grudzień 13, 2005, 01:37:10 pm »
A czy ktoś mógłby mi zapodać jakimś cytatem odnośnie dolączania bohaterów do monsterów?
Bo jest to troche kontrowersyjne, a nie chcialbym sie na turniejach wykłucać nie mają poparcia w zasadach :)

Offline Tomash

Kwestia zasad?
« Odpowiedź #9916 dnia: Grudzień 13, 2005, 01:38:49 pm »
Cytat: "rroghl"
No właśnie, dlatego wild rider noble'a można dolączyć do treemana, tak? Chciałbym sie upewnić, bo mam świetny pomysł na armię.

Bez przesady. Dołączać do wszystkiego można - ale tylko bohatera na piechotę.
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline Kensiorek

Kwestia zasad?
« Odpowiedź #9917 dnia: Grudzień 13, 2005, 01:55:48 pm »
Cytat: "Tomash"
Cytat: "rroghl"
No właśnie, dlatego wild rider noble'a można dolączyć do treemana, tak? Chciałbym sie upewnić, bo mam świetny pomysł na armię.

Bez przesady. Dołączać do wszystkiego można - ale tylko bohatera na piechotę.
a kto ci tak powiedzial bo napewno nie RB

Normalne zasady obowiazuja wiec jesli niemozesz dolaczyc w normalnych okolicznoscia tz do zwyklego oddzialu z takimi samymi zasadami jak potwor to niemozesz i teraz ,fakt ze jezdzisz czy chodzisz nic tu nie ma do rzeczy
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Scimitar

Kwestia zasad?
« Odpowiedź #9918 dnia: Grudzień 13, 2005, 02:07:34 pm »
Cytat: "rroghl"
Cytat: "Vallarr"
Cytat: "rroghl"

Jednak ciekawi mnie jedno - czy to wogóle jest możwlie, zeby polaczyc w unit bohatera z monsterem... bo jeżeli tak, to jest bardzo konkretny wałek do przeprowadzenia w WE :)


nie tak bardzo konkretny , bo do forest spirytow mozna "doklejac" tylko forest spiryty ;) juz widze te stada bohaterek driad na polach bitew uganiajacych sie za treemanami :p

No właśnie, dlatego wild rider noble'a można dolączyć do treemana, tak? Chciałbym sie upewnić, bo mam świetny pomysł na armię.

Wild Raider z teleportacją sprawdza się fajnie  ;) Pomysł stary jak świat  :lol:
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline rroghl

Kwestia zasad?
« Odpowiedź #9919 dnia: Grudzień 13, 2005, 02:41:14 pm »
Cytat: "Scimitar"

Wild Raider z teleportacją sprawdza się fajnie  ;) Pomysł stary jak świat  :lol:

Hehe, widzę, że jednak nikogo nie zaskoczę :P
Ale pomysł wydaję sie wart grzechu...  :badgrin:  :badgrin:

Offline Christos

Kwestia zasad?
« Odpowiedź #9920 dnia: Grudzień 13, 2005, 03:30:23 pm »
@ rroghl: no faktycznie ameryki nie odkryłeś. Teleportujacy sie Treeman to juz klasyka. Na Pre-snotconie przynajmniej dwie armie kożystały z tej opcji. Ale uwaga. Zgadnij na czym koncentruje sie ogień artyleryjski (jeśli przeciwnik ma artylerie) gdy Treeman sie teleportuje???  :lol:

A ja mam inny pomysł na teleportacje. Moze nie jakis tam bardzo oryginalny i wyszukany, ale na Snotconie bede go sprawdzał  :D
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline Scimitar

Kwestia zasad?
« Odpowiedź #9921 dnia: Grudzień 13, 2005, 03:58:16 pm »
Na sprawdzanie to trochę późno :P
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline pingus

Kwestia zasad?
« Odpowiedź #9922 dnia: Grudzień 13, 2005, 04:26:03 pm »
Cytat: "rroghl"
A czy ktoś mógłby mi zapodać jakimś cytatem odnośnie dolączania bohaterów do monsterów?
Bo jest to troche kontrowersyjne, a nie chcialbym sie na turniejach wykłucać nie mają poparcia w zasadach :)

http://www.geocities.com/mi_whplayers/dwfaq.html
Tutaj szukaj zawsze jak masz problem - FAQ w którym Gav się wypowiedział.  Można.  Bohatera na wszystkim można w zasadzie do wszystkiego. Stary już patent ze smokiem VC dołączanym do BK z banner of doom.
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline bigees

Kwestia zasad?
« Odpowiedź #9923 dnia: Grudzień 13, 2005, 04:43:00 pm »
pytanko - czy battle standard bearer musi stac w 1 szeregu, zeby dzialaly magiczne wlasciwosci jego sztandaru (w przypadku, gdy ma magic banner)?
URL=www.fotosik.pl][/URL]

Offline b_sk

Kwestia zasad?
« Odpowiedź #9924 dnia: Grudzień 13, 2005, 04:44:33 pm »
Musi, chyba że jest Skavenem no i nie wiem jak jest z Bretką, bo tam też mają dziwne zasady.
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline aldean

Kwestia zasad?
« Odpowiedź #9925 dnia: Grudzień 13, 2005, 04:47:08 pm »
Mialem kiedys taka sytuacje na mlotku...kumpel musial jechac gdzies i po skonczeniu swojej bitwy musialem zagrac jego bitwe..wszystko spoko przeciwnik sie zgodzil
Gralem Imperium a przeciwnik Lizakami...
Moja tura i strzelam z dzial do ptaszkow....ptaszki staja w rzedzie oczywiscie w skirmiszu...a wiec jednym dzialem celuje w jednego a drugim w nastepnego obok...i strzelam...
Odpalilem najpierw te armate ktora miala zabic skrajnego...zabijam a koles zdejmuje ptaszka ktory mialbyc celem drugiego strzalu...
Nie wiem czy tak mozna....ja bym zdjal tego co byl celowany....a Wy ktorego byscie zdjeli???
dzieki

pozdrawiam
ldean...pokryty cieniami Drzew...sluga Isildaa

Offline Tomash

Kwestia zasad?
« Odpowiedź #9926 dnia: Grudzień 13, 2005, 04:53:02 pm »
Teoretycznie powinno się po prostu zdejmować ze skraju. Natomiast jeśli przeciwnik zdjął ptaszka, w którego miałeś wymierzone z drugiej armaty - to zagrał bardzo nieładnie, chociaż pewnie i legalnie.
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline b_sk

Kwestia zasad?
« Odpowiedź #9927 dnia: Grudzień 13, 2005, 04:55:10 pm »
Jak stały w rzędzie to raczej nie miał jak zdjąć środkowego, bo ptoki mają podstawki 40x40, a latacze o więcej niż cal to się rozdzielać nie mogą.
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline bigees

Kwestia zasad?
« Odpowiedź #9928 dnia: Grudzień 13, 2005, 04:55:50 pm »
pytanie o centigory - maja zasade move through woods, czyli ida pelna para i  tu pytanie - co jesli zdecyduje sobie przemarszowac przez lasek, a w srodku lasku jest mag lub inny bohater przeciwnika lub jego oddzial?
wg mnie powinno sie to potraktowac jako accidental charge, a wy co o tym myslicie?
URL=www.fotosik.pl][/URL]

Offline b_sk

Kwestia zasad?
« Odpowiedź #9929 dnia: Grudzień 13, 2005, 04:58:46 pm »
Żeby zaszarżować musisz zadeklarować, a nie możesz bo nie widzisz.
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu