Autor Wątek: Spice and Wolf  (Przeczytany 12417 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Spice and Wolf
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 24, 2010, 06:07:38 pm »
Ganossa powiem ci tylko, że się nie znasz i nie potrafisz w ogóle zrozumieć tego anime. Oczywiście, że może ci się nie podobać, ale to co piszesz to po prostu bzdury.

Te zagadnienia ekonomiczne były bardzo ciekawe i przemyślane. Bardziej mi się podobały niż ten romans Horo-Lawrence.
Oczywiście, że to anime nie jest i nie miało być bardzo realistyczne, ale i tak pod tym względem się wyróżnia od innych.

No i co bardzo ważne to właśnie ta kreska czyli realistyczne pokazanie wyglądu dawnych miast czy innych terenów.



Offline Ganossa

Odp: Spice and Wolf
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 24, 2010, 06:26:32 pm »
Zapomniałem dodać. Animacja jest mocno średnia. I to jest moja poważna ocena a nie naigrywanie się z Anfana.
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2010, 06:30:07 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Spice and Wolf
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 24, 2010, 06:30:57 pm »
Animacja w I sezonie jest trochę słabsza i głównie chodzi o wygląd tego dużego wilka. Poza tym kreska jest świetna i bardzo szczegółowa. W II sezonie jest widoczne jej ulepszenie bo jeszcze lepiej wygląda.


Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Spice and Wolf
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 24, 2010, 07:43:20 pm »
Po jednym epku to Aime rzuciłam ale pewnie bym miała ten sam niesmak co Ganossa  XP A Lawrence widac był impotentem skoro tak mu w tych sprawach z Horo ciężko szło ;p

Offline Hollow

Odp: Spice and Wolf
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 24, 2010, 07:53:00 pm »
A Lawrence widac był impotentem skoro tak mu w tych sprawach z Horo ciężko szło ;p

Jakby mu szło za dobrze to by znaczyło, że jest zoofilem. W końcu to wilk.

Offline Shirosama

Odp: Spice and Wolf
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 24, 2010, 07:53:19 pm »
Po jednym epku to Aime rzuciłam ale pewnie bym miała ten sam niesmak co Ganossa  XP A Lawrence widac był impotentem skoro tak mu w tych sprawach z Horo ciężko szło ;p
Był po prostu trochę nieśmiały. Zresztą w ogóle na początku nie myślał o romansie bo dopiero później zaczął się w niej zakochiwać.
W II sezonie to dopiero widać.

Jakby mu szło za dobrze to by znaczyło, że jest zoofilem. W końcu to wilk.
Nie myl pojęć. Ona nie ma prawie nic wspólnego ze zwykłym wilkiem.

Offline Hollow

Odp: Spice and Wolf
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 24, 2010, 08:04:07 pm »
Prawie robi wielka różnicę.

Offline Zeromus

Odp: Spice and Wolf
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 24, 2010, 09:35:02 pm »
A Lawrence widac był impotentem skoro tak mu w tych sprawach z Horo ciężko szło ;p
Jakby na moich oczach mała kobietka zmieniła się w kilku tonowego wilka i powiedziała ze jest bogiem to chyba też czuł bym się z początku w jej towarzystwie onieśmielony i dwa razy bym się zastanowił zanim spróbował bym coś z nią zrobić.Niekoniecznie świadczyło by to o impotencji.

Prawie robi wielka różnicę.
Prawda.
 
Prawdziwy związek miedzy Horo a Lawrence jest niemożliwy z prostego powodu.Ona ma 700 lat a wygląda na 15-16.Lewrence się zestarzeje i umrze a ona nie.Sama Horo insynuowała coś takiego Lawrance w pierwszej serii.To ze Horo ma ogon to niejedyna rzecz jaka ich dzieli i obydwoje dobrze o tym wiedzą.Między innymi właśnie ta wiedza sprawia ze miedzy nimi do niczego, jeszcze ,nie doszło.Chociaż osobiście obstawiam ze do końca historii zmieni się to.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Spice and Wolf
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 24, 2010, 10:08:17 pm »
Ale nie zachowuje się jakby miała 700...  :doubt:

Jakby na moich oczach mała kobietka zmieniła się w kilku tonowego wilka i powiedziała ze jest bogiem to chyba też czuł bym się z początku w jej towarzystwie onieśmielony i dwa razy bym się zastanowił zanim spróbował bym coś z nią zrobić.Niekoniecznie świadczyło by to o impotencji.
Na początku to dobre okreslenie ;) A z tego co wiem podróżują i podróżują, poznają się i poznają a nijak to idzie do przodu.. Lawrence mi wygląda na niesamowitego flegmatyka, sry, ale pewnie przez tą postać tak się zraziłam i widzę to jak widzę. Jest on bezpłciowy jak dla mnie. Ale całej serii nie oglądałam więc nie będę tego rozwijać. Takie są po prostu moje wrażenia z tego co widziałam i je przekazuję.

A i tak zakładam że 99% ludzi oglądałoby tą serię z 4 sezonami, nawet przez 100 odc. tylko po to żeby ujrzeć tą jedną scenę.

Offline Frey Ikari

Odp: Spice and Wolf
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 24, 2010, 10:18:06 pm »
Cytuj
A i tak zakładam że 99% ludzi oglądałoby tą serię z 4 sezonami, nawet przez 100 odc. tylko po to żeby ujrzeć tą jedną scenę.
No ba.

Offline Shirosama

Odp: Spice and Wolf
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 24, 2010, 10:29:43 pm »
Lawrence mi wygląda na niesamowitego flegmatyka, sry, ale pewnie przez tą postać tak się zraziłam i widzę to jak widzę. Jest on bezpłciowy jak dla mnie.
Tak ci się tylko wydawało bo mało co widziałaś.

Jest po prostu bardzo miły i do tego inteligentny.

 

anything