Autor Wątek: Chi's sweet home  (Przeczytany 1857 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dagu

Chi's sweet home
« dnia: Maj 24, 2009, 09:07:57 pm »
No właśnie. O ile nowe anime praktycznie mnie już nie kręcą, bo jak dla mnie trudno o coś ciekawego, o tyle to jest wyjątkiem.
To jest anime teoretycznie dla dzieci. O kotku. Kotek ten gubi się mamie i trafia do japońskiej rodzinki (mama, tata, mały synek). Ale że nie mogą trzymać żadnych zwierząt, szukają dla niego nowego domu.

Powiem krótko, ja do jasnej ciasnej kocham tego kota :D Zapewne duży w tym udział także jego seiyu, która po prostu rozgniata.
A piosenka tytułowa jak się do człowieka przyczepi, to już się nie odwali.


Btw. podobno już powstał sequel. Nie wiem, nie widziałam, nie doszłam jeszcze do tego momentu :P




Classic is fantastic. Yeah.

Offline Miranda

Odp: Chi's sweet home
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2009, 07:06:23 am »
Ano, druga seria (kolejne 104 epy!) już wychodzi.
Anime jest świetnie, do odstresowania się po ciężkim dniu tudzież na dobry początek dnia :] I co z tego, że dla dzieci? Jest dużo lepsze, niż wiele animków kierowanych teoretycznie do mnie. Zapewne to też wina mojego uwielbienia dla kotów wszelakich ^^ W każdym razie Chi jest świetna, a animek może być właściwie jednym z moich ulubionych.
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Krova

Odp: Chi's sweet home
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2009, 11:18:35 am »
To Chii ma 104 epy? .______________.

 Bardzo fajne, ja sobie oglądam, ot tak, po 5, 10 epkóe na jutjubie, potem zapominam, potem znowu oglądam.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Chi's sweet home
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2009, 07:29:49 pm »
Chii fajna jest, choć momentami głupiutka aż zęby bolą. Duży bonus za niezapomniane wrażenia artystyczne kiedy stawia "kocia szczotę" :))
A w drugim sezonie zakochałem się w kociej arystokratycznej tsundere, czyli Alice.
"Hmpf. Kudaranai"
:D
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright