Gildia Technologii (www.techno.gildia.pl) > Forum Technologii

Netbook czy laptop?

(1/9) > >>

Dawid N:
Co byście wybrali i czemu? Osobiście rozważam kupno netbooka, ale nie wiem... A co Wy sądzicie o tych zabawkach ?

http://www.techno.gildia.pl/publicystyka/netbooki

Wilk Stepowy:
Dla mnie zdecydowanie netbook. Laptop jest mi zbędny - mam kompa w domu i w pracy, nie potrzebuję takie mocy obliczeniowej/graficznej gdzieś w terenie - starczy mi netbook, bo daje dokładnie to co potrzebuje: małe rozmiary, ale funkcjonalność pełnoprawnego kompa. Dostęp do netu, word/excel, programy jakie tylko przyjdą mi do głowy. Ekran wystarczającej wielkości, procesor też. Grać na tym nie będę, filmów też nie będę oglądał więc netbook jest dla mnie idealnym rozwiązaniem.

Qraq:
kumpel akurat uważa, ze netbook to zabawka która wystawia właściciela na pośmiewisko.
... ale on ma wielgachnego laptopa 17'' więc można mu wybaczyć. De gustibus...

A ja pobawiłem się netbookiem kumpla i stwierdziłem, że poza prockiem ma identyczne parametry co mój obecny laptop, więc w pełni by mi wystarczył. I ten rozmiar i waga, ehhh...

Hellspawn:
a ja powiem tak - moze i do samej pracy biurowej wystarczylby mi netbook...

ALE

cubase potrafi mi teraz zapchac 4GB ramu  i caly procesor w czasie oborobki dzwieku, takze laptop to jedyny slyszny wybor dla tych, ktorzy potrzebuja przenosnego komputera przydatnego do czegos wiecej niz excel.

Phantom:
Myśle że netbook o dobrych paramaterach będzie lepszy od laptopa, których chyba masz już ze 3 więc po co ci kolejny ;> :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej