trawa

Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 17  (Przeczytany 157512 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 17
« Odpowiedź #1485 dnia: Grudzień 22, 2009, 08:20:50 am »
Ja w tych warunkach juz z 700km zrobiłem w ciągu jakiś 3 dni pracy... dziś Jelenia góra i okolice wróciłem jakieś 30min temu z pracy a wyjeżdżałem o 10 :)

Nie zazdroszczę - ja po 2h jeżdżenia w robocie jestem chory. Po prostu nie przepadam gdy muszę tyle jeździć. Co innego gdy własnym autkiem gdzieś się jedzie.

Offline Donova

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 17
« Odpowiedź #1486 dnia: Grudzień 22, 2009, 09:20:07 am »
Grubo ponad setka kilometrów po zaśnieżonych drogach, a auto zarysowałem przy wjeżdżaniu do garażu. Coraz bliżej święta :roll:

No tak. Widać świąteczna atmosfera nie udziela się tylko mi. Z setki rzeczy, które miałam zrobić, wykonuję te najbardziej bagatelne. Ciekawe, że o najważniejszych się zapomina ;]. Zawsze przed świętami dochodzę do wniosku, ze robienie wszystkiego na ostatnią chwilę nie jest najlepszym, co można zrobić. A mimo postanowień, że w przyszłym roku będzie inaczej to każde święta wyglądają tak samo...

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 17
« Odpowiedź #1487 dnia: Grudzień 24, 2009, 01:31:44 pm »
Nowy artykuł o mandze na onecie. Dosyć krótki z pewnymi błędami, ale i tak ciekawy.

http://biznes.onet.pl/mlodzi-europejczycy-na-nowo-odkrywaja-mange,18494,3102370,1,news-detal

Offline Frey Ikari

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 17
« Odpowiedź #1488 dnia: Grudzień 24, 2009, 05:59:34 pm »
No nawet, nawet ale to tylko broszurka promująca-informacyjna...

Offline Hollow

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 17
« Odpowiedź #1489 dnia: Grudzień 24, 2009, 08:57:44 pm »
OMG! pierwszy od na prawdę wielu lat nie dostałem skarpet pod choinkę  :shock:

Offline Miranda

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 17
« Odpowiedź #1490 dnia: Grudzień 25, 2009, 08:30:01 pm »
Rozmowę o yandere przeniosłam prewencyjnie do Rozważań.
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 17
« Odpowiedź #1491 dnia: Grudzień 25, 2009, 09:20:50 pm »
W Haibane nie wyjaśnienie wielu tajemnic obniżyło ocenę jak również to, że było zbyt nudne.
W Haibane wyjaśnienie wszystkich tajemnic sprawiłoby, że anime stałoby się banalne i utraciłoby swój niepowtarzalny klimat.

To ty z tego korzystasz?  :shock:
Myślę że sporo osób z tego korzysta. O wiele wygodniejsze niż wchodzenie co 15 minut i sprawdzanie co kto nowego napisał w jakim wątku.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2009, 09:25:46 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 17
« Odpowiedź #1492 dnia: Grudzień 26, 2009, 01:20:39 am »
W Haibane wyjaśnienie wszystkich tajemnic sprawiłoby, że anime stałoby się banalne i utraciłoby swój niepowtarzalny klimat.
Nie wszystkich, ale przynajmniej tej podstawowej.

Czyli skąd się pojawili i dokąd idą.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2009, 01:49:51 am wysłana przez anfan »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 17
« Odpowiedź #1493 dnia: Grudzień 26, 2009, 01:54:01 am »
No i właśnie ta jedna zabiłaby całą serię. Czy to ważne skąd się pojawili i gdzie idą? Ważne jest dlaczego i po co się pojawili oraz jak sobie poradzą z odpracowywaniem swoich grzechów.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 17
« Odpowiedź #1494 dnia: Grudzień 26, 2009, 08:04:25 pm »
Ważne jest dlaczego i po co się pojawili oraz jak sobie poradzą z odpracowywaniem swoich grzechów.
Tyle że tego tak naprawdę też nie wiemy, a "odpracowywanie grzechów" to tylko i wyłącznie interpretacja nad którą z marszu przeszedłeś do porządku dziennego.
Innymi słowy - owszem, dobrze by się stało gdyby przynajmniej część tajemnic została wyjaśniona. Za klimat dziękujemy, ale prawdziwa chwała dla tych anime które potrafi z sensem wyjawić przynajmniej część swych tajemnic a nie zostawiając wszystko na zasadzie niech widz sam kombinuje.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline wyspa

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 17
« Odpowiedź #1495 dnia: Styczeń 05, 2010, 12:27:58 am »
Wróciłem jakoś 1h temu z pracy i przez całą drogę miałem wrażenie jakby ktoś wycioł księżyc z kartonu i powiesił go na nieboskłonie. Dziwny księżyc dzisiaj był ...

Offline Shirosama

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 17
« Odpowiedź #1496 dnia: Styczeń 05, 2010, 02:28:30 am »
Ja tak sobie oglądam od niedawna Asura Cryin II sezonu jest najgłupszym jakie się pojawił w tym anime. Chyba nikt nie powie inaczej jeśli to oglądał.
Po prostu dno 1/10. Najgłupszy pseudo humor/fanserwis jaki widziałem. Więcej w temacie.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 17
« Odpowiedź #1497 dnia: Styczeń 05, 2010, 04:03:13 am »
Cytuj
Wróciłem jakoś 1h temu z pracy i przez całą drogę miałem wrażenie jakby ktoś wycioł księżyc z kartonu i powiesił go na nieboskłonie. Dziwny księżyc dzisiaj był ...
Twój umysł się budzi, zasłona się przedziera, powoli zaczynasz widzieć rzeczywistość.

Powiem Ci jeszcze w sekrecie, że około 2:30 w nocy robi się jasno prawie jak w dzień i cały świat jest spowity szaroniebieskim światłem dobiegającym znikąd. Tylko nikt o tym nie wie, bo wszyscy śpią.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Sir_Ace

Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 17
« Odpowiedź #1498 dnia: Styczeń 05, 2010, 09:26:01 am »
Nie wszyscy - czasem ktoś ogląda ambitne filmy w TV przetykane telegrami, wróżkami i reklamami odkurzaczy ;-)

A co do jasnej nocy - fajnie to wygląda na północy kontynentu na początkach tzw. nocy polarnych. Czytasz sobie na dworze książkę do drugiej w nocy, słońce nagle zachodzi z jednej strony, by po kilku minutach wybić się z drugiej (i dalej można czytać) ;-)
I'd like to be a tree

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol. 17
« Odpowiedź #1499 dnia: Styczeń 05, 2010, 09:44:25 am »
15sty post na 100nej stronie. 8)

około 2:30 w nocy robi się jasno prawie jak w dzień i cały świat jest spowity szaroniebieskim światłem dobiegającym znikąd. Tylko nikt o tym nie wie, bo wszyscy śpią.
Zdarzało mi się nie spać około 0230, ale nie zauważyłem, żeby robiło się jasno. Może w Toruniu jest jakaś dziwna aura, która psuje to szaroniebieskie światło?

Zaraz otwieram nowy dział.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

 

anything