Autor Wątek: Dla miłośników szalonych krów  (Przeczytany 2969 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Barbarossa

  • Gość
Dla miłośników szalonych krów
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 02, 2003, 10:40:55 am »
Przecież połowa efektu wizualnego figurki to pomalowanie. Na zdjęciu, jeśłi widzę śliczne wycieniowany pancerz, ładnie zrobione klejnoty, wyraźnie pocieniowaną twarz... To taka figurka wydaje mi się super. Dobre pomalowanie maskuje jej błędy i uwydatnia najładniejsze detale. Natomiast jeśli widzę saurusa-zomowca, to pierwsze wrażenie jest bardzo niekorzystne. Nie uważam tych figurek jaszczurek za dzieła sztuki - trochę im coś z głowami nie wyszło, jakby odpady od tyranidów znalazły swoje przeznaczenie - ale mogą wyglądać dużo ładniej, niż te w army booku.

Offline war2bone

Dla miłośników szalonych krów
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 02, 2003, 10:14:05 pm »
panowie i panie .... nie zapominajcie o tym temacie i wyskakujcie z wszelakich plotek, stron www, wiadomosci o tej armi ...
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Młodszy Nieduży Brat

Dla miłośników szalonych krów
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 02, 2003, 10:23:30 pm »
Najzabawniejsze jest to, ze więcej plotek mamy o Bretonni która wychodzi za pół roku niż o krowołakach które są tuż tuż...

Nikt nie mówił o centigorach - otóż to takie małe wesołe misie, pedałujące bez problemów po lesie, z M8 i US2 ale traktowani jak piechota, beda mogli się napić czegoś ciekawego - na 1 będa głupi na 6 sfrenzowani...

Drake zostanie przemianowany na Shaggotha. Będzie droższy i ma zżerać slot rare'a i speciala lub lorda - w drugim przypadku moga mieć mark chaosu (a mark tego parszywego mydłka Slaanesha ma mu dawać AlwaysStrikeFirst dwurakiem). Ma mieć WS6 i A5...
I wreszcie będzie frenzowny gdy dostanie z lightninga - tak ajk dawniej...

Beastman Herd będzie miał maksymalny rank bonus +2, i gory mają być o punkt droższe.

Bestigorów będzie można brać tyle ile ma się Beastmen Herd'ów.

Jeśli Doombull bedzie generałem to minotaury wchodza do core'ów (uuu! aaaa! eee! - to jest naprawdę niezłe...).

Nadal nei jest wyjaśnone co sie dzieje gdy generał ambusherów zginie w pierwszej turze :)
lu potrzeba Dumnych Falangistów Orla Bielika aby wkręcić żarówkę?
Trzech.
Jeden trzyma a dwaj pozostali piją aż świat znacznie się kręcić...

Offline war2bone

Dla miłośników szalonych krów
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 02, 2003, 10:28:01 pm »
a gory i ungory beda teraz w jednym oddziale ... sory nie znam sie na tej armi a mam zamiar nia grac ....a w mojej wiosce ( stolica podkarpacia [phi] a gorsza niz wiochy pod krakowem ) nikt tym nie gra i nie mam sie zabardzo jak dowiedziec cokolwiek o tej armi
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Młodszy Nieduży Brat

Dla miłośników szalonych krów
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 02, 2003, 10:30:21 pm »
Od czasu army lista opublikowanego w white dwarfie gory i ungory są w jednym oddziale skirmisherów z rankami...
Nazwali to Beastmen Herd'em.

(BTW - jak mamasz jeszcze jakieś pytania to nie krępuj sie pytać nawet o błahostki - i tak wiele lepszych rzeczy do roboty nie mam a moze i troszke obspamujemy forum :D . na pohybel moderatorom! :wink: )

Gościnnie u Iberalesa---posty poniżej zostały wykasowane, były nie na temat, musialem coś z tym zrobić, będąc k***ewsko zmęczonym postanowiłem być brutalny :death: ---Fin
lu potrzeba Dumnych Falangistów Orla Bielika aby wkręcić żarówkę?
Trzech.
Jeden trzyma a dwaj pozostali piją aż świat znacznie się kręcić...

Offline Młodszy Nieduży Brat

Dla miłośników szalonych krów
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 03, 2003, 10:06:55 pm »
Wulgaryzm w ustach moda!
I to jeszcze u mnie na koncie!

O tempora! O mores! O morele!
lu potrzeba Dumnych Falangistów Orla Bielika aby wkręcić żarówkę?
Trzech.
Jeden trzyma a dwaj pozostali piją aż świat znacznie się kręcić...

Offline Jaskier

Dla miłośników szalonych krów
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 04, 2003, 02:22:37 pm »
możeci przybliżyć mi tą armię, jestem początkującym graczem, i nie wiem o nich prawie nic, a z tego co tu piszecie jawią się jako niezwykle ciekawa ramia, moze nawet ciekawsza od szczurów (ale nie rozpowiadajcie, że tak powiedziałem bo jak się jakiś szary prorok dowie to będę miał przeje... jak w ruskim czołgu   :cry: ) i chciałbym ją zbierać.

z góry dzięki

Offline Halfing@

Dla miłośników szalonych krów
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 04, 2003, 09:52:46 pm »
Pogadaj z Jachem on jest chyba expertem na tym FOrum jeżeli chodzi o bestje chausu

Pozatym jest jedna fajna rzecz w tej armji - a mianowicie prawie nikt nią nie gra co daje duże możliwości do popisu i przynajmniej nikt Cię nie posądzi o plagiat
retka Bretka bretka

Offline Gorim

Dla miłośników szalonych krów
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 05, 2003, 07:55:49 am »
Ta stary super nikt nią nie gra, tak samo jak nikt niegrał tombami i lizakami przed nowa edycja, jak widze ze ktos mowi przed wyjsciem kazdego nowego army booka ze bedzie to zbierał to mnie krew zalewa..
Wszystcy zaczną grać tą armią poczym zrezygnują bo wyjdzie nowa...
Gorim
o I sit still in my room..
Winter's here in summer season...
Shall I say I was wrong if I'm right?
And farewell to my last hope..

Offline Jaskier

Dla miłośników szalonych krów
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 05, 2003, 08:06:07 am »
nie zamieżam nia grać dlatego, że jest nowa, ale z faktu że podobają mi się figsy, lugię armie piechotne, a ta z tego co słyszę będzie miała ogromny potencjał

Offline war2bone

Dla miłośników szalonych krów
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 05, 2003, 07:56:48 pm »
Cytat: "Gorim"
Ta stary super nikt nią nie gra, tak samo jak nikt niegrał tombami i lizakami przed nowa edycja, jak widze ze ktos mowi przed wyjsciem kazdego nowego army booka ze bedzie to zbierał to mnie krew zalewa..
Wszystcy zaczną grać tą armią poczym zrezygnują bo wyjdzie nowa...
Gorim


ja tez sie nad nia zastanawiam ale dlatego ze lizardami nie moge grac ..... wszytsko jest badziewne ( nie chodzi mi o staty ) a czekam na jakies oficjalne wiesci bo nie wiem czy bedzie sie oplacala ....a co do nowych armi to zawsze tak jest ...... sa ludzie tacy jak ja ktorzy nie moga grac tylko jedna armia ..... ja najbardziej lubie  kraski ale nie moglbym ciagle ta armia grac
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Młodszy Nieduży Brat

Dla miłośników szalonych krów
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 05, 2003, 07:58:35 pm »
Te wieści są już właściwie oficjalne bo potwierdzane przez szereg ludzi którzy army booka już widzieli...
lu potrzeba Dumnych Falangistów Orla Bielika aby wkręcić żarówkę?
Trzech.
Jeden trzyma a dwaj pozostali piją aż świat znacznie się kręcić...

Offline PhoboS

Dla miłośników szalonych krów
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 05, 2003, 09:24:29 pm »
Hmm dla mnie bretka wydaje sie bardziej kuszaca... a beastmeni ? jacy ... nie przekonuja mnie po prostu :D
lol: Blind Guardian :lol:
:lol: Generał Krasnoludzki :lol:

Offline Kazador

Dla miłośników szalonych krów
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 05, 2003, 09:38:58 pm »
Ja chyba poczekam na kislev i jesli bede mial kase to zaczne zbierac mala armijke wspomagajaca moje dwarfy (kompleks M3 i cavalry)
Ja nie wyobrazam sobie jezdzic Maluchem. Ja musze miec porzadny samochod"
Renata Beger

"Zawsze wygra prawda, sprawiedliwosc i dobro"
Mariusz Lapinski

www.strefa.zero.prv.pl