trawa

Autor Wątek: A gdzie w tym morzu super informacji jest STARGATE ??  (Przeczytany 2509 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline skorpios

A gdzie w tym morzu super informacji jest STARGATE ??
« dnia: Lipiec 03, 2009, 04:03:33 pm »
Witam, to moj pierwszy post i temat na gildzie, wiec wybaczcie moderatorzy i admini, jesli jest nie w tym miejscu, co trzeba :)

Moje pytanie jest zwiazane z klasyka sci-fi filmem i serialem STARGATE (GWIEZDNE WROTA). Jestem pod wrazeniem ogromu materialow, ktore sa zawarte na gildzie, wiec tym bardziej bylem w szoku, ze wsrod filmow nie znalazlem GWIEZDNYCH WROT  :shock:

Jest to pozycja kultowa dla milosnikow science-fiction, ktore przeciez przewija sie przez gilde, wiec jej brak jest conajmniej dziwny, oczywiscie dla mnie, a pewnie i dla innych odwiedzajacych portal. Film, serial - doczekaly sie spin-offa, serialu animowanego, nastepnego w produkcji: STARGATE: UNIVERSE, gier komputerowych, wielu portali polskich i zagranicznych. Jesli to mozliwe, prosze o dodanie filmu do gildii filmow :)

pozdrawiam,
skorpios.

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Odp: A gdzie w tym morzu super informacji jest STARGATE ??
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 03, 2009, 05:09:38 pm »
W ankiecie nie ma Yossariana i Josefa Fritzla, protestuję.
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline PaulShin

Odp: A gdzie w tym morzu super informacji jest STARGATE ??
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 03, 2009, 05:16:32 pm »
Ja się czuję głupio. Mój pierwszy post na gildii to nie było założenie nowego tematu i tematyce dziwnej na offtopie. :(

Offline skorpios

Odp: A gdzie w tym morzu super informacji jest STARGATE ??
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 03, 2009, 05:35:54 pm »
Ja się czuję głupio. Mój pierwszy post na gildii to nie było założenie nowego tematu i tematyce dziwnej na offtopie. :(


Twoja sprawa, napisalem, ze przepraszam, jesli nie w tym miejscu umiescilem temat, to po pierwsze. Po drugie, dla mnie tematyka nie jest dziwna, jesli dla Ciebie jest, to OK, jest demokracja :) pozdrawiam.

Offline Lunn

Odp: A gdzie w tym morzu super informacji jest STARGATE ??
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 03, 2009, 06:00:42 pm »
Jestem pod wrazeniem ogromu materialow, ktore sa zawarte na gildzie,
gilda to potęga

Offline Idaan

Odp: A gdzie w tym morzu super informacji jest STARGATE ??
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 03, 2009, 06:07:10 pm »
Ale materiału na niej coraz mniej, szczególnie po scenie ze ściąganiem rękawiczki.