Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Konsole

Fight Night Round 4

(1/2) > >>

Dawid N:
Co sądzicie o tej grze? Mnie się ona bardzo podoba. A Wam?
Moim zdaniem mimo wszystko gra ma kilka wad:
1)Komentarz
2)Nokaut, który wygląda mało naturalnie. Oczywiście, ten w trzeciej części był przesadzany (łamane kości etc.), ale obecny wygląda za delikatnie. Powtórki też są mniej efektowne, ale do nich można się przyzwyczaić.
3) Podczas walki gra często źle pokazuje pasek wytrzymałości naszego przeciwnika. Udało mi się trzykrotnie znokautować oponenta w pierwszej rundzie, a on mimo wszystko miał tak samo długi pasek - żal.

A Wy coś znaleźliście ?

Skrzydlaty:
Jeżeli rozpoczynasz nowy temat - napisz coś więcej, wykaż się konkretną inicjatywą. Pojedyńczymi spostrzeżeniami dzielimy się chociażby w temacie "Xbox 360".

Póki co daję czas na rozwinięcie posta, później ewentualnie usunę.

Gambit:
Dawid --> Trzeba było poczekać z tematem, do publikacji Twojej receznji, którą wszyscy mogą przeczytać TUTAJ.

Skrzydlaty --> Zmień kolor tekstu w swoim poście, bo ciężko się to czyta. Poza tym kolorami piszą zwykle moderatorzy działu, którym tutaj chyba nie jesteś :)

Dawid N:

--- Cytat: Gambit w Lipiec 12, 2009, 07:37:47 am ---Dawid --> Trzeba było poczekać z tematem, do publikacji Twojej receznji, którą wszyscy mogą przeczytać TUTAJ.

Skrzydlaty --> Zmień kolor tekstu w swoim poście, bo ciężko się to czyta. Poza tym kolorami piszą zwykle moderatorzy działu, którym tutaj chyba nie jesteś :)

--- Koniec cytatu ---

Spoko na przyszłość  będę wiedział :). To ten wątek zostaje? Czy wywalacie go?

Zostaje :D to czekam na opnie :D hehe:);p

surmik:
Ja grałem niestety tylko w demo i mi się ogólnie bardzo podoba. Mam pytanko czy po jakimś czasie (ewentualnie po jakim) gra się nudzi i przestaje być wyzwaniem? W sensie po jakim czasie komputer nie jest dla nas przeciwnikiem? :) Słyszałem też ,iż rozgrywka online z innymi graczmi jest słaba bo ludzie stosują jeden schemat gry i ogólnie jest to mało realistyczne, czy to prawda?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej