Autor Wątek: Survivor bohaterzy gier akcji - dyskusja  (Przeczytany 14919 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fin

Odp: Survivor bohaterzy gier akcji - dyskusja
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 11, 2009, 02:56:46 pm »
Za to doskonale sam pasujesz do podanego przez Ciebie opisu skoro strzelasz w Angelo, który świetną, ludzką postacią był.
Lol jak blachara z tą do wro.

Raziel i ten typ z mafii to są dwie postacie miałkie ale cały czas kurczowo trzymają sie very good fabuły i dlatego w ogóle "są". Raziel ma chociaz fajny image.
Z kolei nadal nie moge przeboleć że dałeś takiego lamusa jak np. Mercer. O co ci z nim chodziło? Dlaczego?

Pozdrawiam,

Offline Dziex

Odp: Survivor bohaterzy gier akcji - dyskusja
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 11, 2009, 03:37:36 pm »
Duke wykazał się tylko w JEDNEJ liczącej się grze.
omg ale już chyba ustaliliśmy, że głosujemy na postacie a nie gry w których występują, a?
Cytuj
Do tego jeszcze porównujesz Duka do Arnolda, którego jest oczywista kalką, do tego słabą.
No to oczywiste, że Duke = Anrold + paru innych bohaterów filmów akcji, co to za argument w ogóle, w zasadzie wszystkie występujące w tym konkursie postacie to kalki innych postaci, Max Payne czy J.C. to niby tacy super supcio oryginalni są? :eek:
Cytuj
"kogo by tu wytypować by kogoś wkurzyć i pokazać jakim sie jest zbuntowanym elo kolesiem co ma w dupie konwenanse"
hehe no przecież o to w tej zabawie tak naprawdę chodzi 8)

Offline Konował

Odp: Survivor bohaterzy gier akcji - dyskusja
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 11, 2009, 04:26:53 pm »
Na korzyść Raziela można policzyć to, że jego wizerunek jest dziwnie satysfakcjonujący przy wszystkich dzisiejszych wampirach z różnych Twilightów

Wszystko dzięki temu że SR miał premierę z dekadę temu.
Z drugiej strony Kaina zawsze uznawałem za postać dużo ciekawszą, wolę bohaterów którzy dążą do potęgi niż takich których zemsta trzyma przy życiu i napędza do dalszych działań.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Qraq

Odp: Survivor bohaterzy gier akcji - dyskusja
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 11, 2009, 11:23:03 pm »
Patrzałem jak odpadały najlepsze postacie i się smutno robiło, że w was tyle ignorancji.
No ludzie: Fisher, Kratos, Snake poodpadali a płotki pokroju JC, Duke'a czy Angelo dalej walczą. Bohaterowie jednej gry, Jeden z gry fps-rpg, z której pamiętam jeszcze fabułę, ale ni chu chu bohatera. Drugi znany jest z tego, że jest znany, a trzeci niczym szczególnym się nie wyróżnia.
Fisher miał w każdej części genialne teksty i choć gry miały taką sobie fabułę, to do gry przyciągał mnie gameplay oraz Sam i jego rozmowy z Lambertem.
Snake to pieprzona legenda elektronicznej rozrywki i jedna z charakterystyczniejszych postaci jakie można poznać, a Kratos jest jednym z największych madafakerów w branży.

Mogę jeszcze zrozumieć, że odpadł Kratos, bo to marka PS only, ale Sam i Snake? nie pojmuję!


Offline Konował

Odp: Survivor bohaterzy gier akcji - dyskusja
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 12, 2009, 07:56:09 am »
kratos na złość konsolowcom, snake na złość mangowcom a sam to nie wiem, może faktycznie był słaby :P bo szczerze to z tej 3 jest postacią najsłabszą co nie zmienia faktu że nadal był barwniejszy od duke, angelo, jc


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Krova

Odp: Survivor bohaterzy gier akcji - dyskusja
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 12, 2009, 04:53:28 pm »
Patrzałem jak odpadały najlepsze postacie i się smutno robiło, że w was tyle ignorancji.
No ludzie: Fisher, Kratos, Snake poodpadali a płotki pokroju JC, Duke'a czy Angelo dalej walczą. Bohaterowie jednej gry, Jeden z gry fps-rpg, z której pamiętam jeszcze fabułę, ale ni chu chu bohatera. Drugi znany jest z tego, że jest znany, a trzeci niczym szczególnym się nie wyróżnia.
Fisher miał w każdej części genialne teksty i choć gry miały taką sobie fabułę, to do gry przyciągał mnie gameplay oraz Sam i jego rozmowy z Lambertem.
Snake to pieprzona legenda elektronicznej rozrywki i jedna z charakterystyczniejszych postaci jakie można poznać, a Kratos jest jednym z największych madafakerów w branży.

Mogę jeszcze zrozumieć, że odpadł Kratos, bo to marka PS only, ale Sam i Snake? nie pojmuję!



 Bo są na plejstejszyn
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: Survivor bohaterzy gier akcji - dyskusja
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 12, 2009, 10:04:12 pm »
Cytuj
Marcus Fenix.
Bo znam tylko jednego Marcusa z gier komputerowych, tego który był mutkiem.
ale kto umarł ten nie żyje! (już)
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: Survivor bohaterzy gier akcji - dyskusja
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 14, 2009, 08:11:29 pm »
dziex to oszust ktory glosuje dwa razy, i to na niewłaściwego delikwenta :-?
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

Offline Dziex

Odp: Survivor bohaterzy gier akcji - dyskusja
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 14, 2009, 08:50:26 pm »
j frajerów

Offline steelie

Odp: Survivor bohaterzy gier akcji - dyskusja
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 16, 2009, 09:03:03 pm »
Ja wolę Maksa, ale mimo wszystko ALWAYS BET ON DOUK :?

 

anything