trawa

Autor Wątek: Szukam z kolegą gry  (Przeczytany 1503 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NaitSabes

Szukam z kolegą gry
« dnia: Wrzesień 20, 2009, 03:04:46 pm »
Witam Forumowiczów
Otóż rozpoczął się rok szkolny i szukam z kolegą gry w którą moglibyśmy w dwójke (ewentualnie jeszcze kogoś zaprosić) po hamachi albo necie. Myśleliśmy o tym aby jakoś w Baldurs Gate II pocisnąć albo któregoś Final Fantasy (osobiście pogierzyłbym też w coś w stylu fable lub jade empires ale żeby szło w min. 2 osoby pograć). Czy możecie coś doradzić?Jaki tytuł lub ewentualnie gdzie czegoś poszukać :P (gra może być turowa albo zwykła,bez większej różnicy-graficznie też nie musi być na full wypasie zwłaszcza że mój sprzęt już nie ten co kiedyś :D-a raczej ten sam tylko wszystko ma teraz większe wymagania ).Z góry dziękuje za pomoc.
Edit: ewentualne mo też nie ejst złe tyle że odnośnie mmo mam dość duże wymagania (nie tyle graficzne co fabułowe-questy i instacje,bossy to obowiązek)

Offline Lunn

Odp: Szukam z kolegą gry
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2009, 06:35:23 pm »
Może Diablo II?

Offline NaitSabes

Odp: Szukam z kolegą gry
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 20, 2009, 07:27:53 pm »
A fajna historia? Bo z tego co słyszałem strasznie jednoliniowa, czego nie lubie.

Offline mikim

Odp: Szukam z kolegą gry
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 20, 2009, 08:05:31 pm »
Gears of War? Resident Evil 5? :)

Offline PanCiacho

Odp: Szukam z kolegą gry
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 21, 2009, 11:02:28 am »
Z postu wnioskujesz że nie jesteś nastawiony na jakieś strategie czy rts'y, choć jeśli tak to oczywiście polecam Herosów, Civilisation, Anno, jakąś grę z serii Total War. Takim połączeniem ekonomicznej strategi z elementami rozwoju rpg jest The Guild 2, miło się pykało ze znajomym.

Do konkretnych RPG, można zagrać co-opa w Icewind Dale czy NwN, nie wiem czy w Baldursy się da. Pytałeś w innym poscie o Demigoda, jest ok, nawet jeśli gram tylko w demo i na jednej mapie,(wybiorę Demigoda jako nagrodę w turnieju).

Jesli mógłby być to shooter, to cóż, praktycznie każdy posiada jakieś multi, a coopa to chyba ma Stalker, choć głowy sobie uciąć nie dam.

Zostają jeszcze Simsy ;)

Swoją drogą, też kiedyś chcieliśmy z kumplem pograć w różne tytuły, graliśmy w Herosów, w Settlersów, w Silent Huntera, w Icewind Dale coopa, ale to taka gra była że szybko mu się nudziło, jakbyście szukali kogoś do drużyny w IWD to jestem chętny ;P

Offline Niuniek

Odp: Szukam z kolegą gry
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 21, 2009, 07:52:00 pm »
Można wypróbować DDO. Ciekawa koncepcja 3.5 ed D&D jako MMO. Wyszło całkiem zgrabnie, ale w zasadzie w mniej niż 2-3 osoby ciężko, choć można poszukać "przygodnych towarzyszy" w LFG.  ;-)

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: Szukam z kolegą gry
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 21, 2009, 08:02:49 pm »
left4dead, w dwie osoby w coopa mozna juz smigac fajno, a giera jest superowa!
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

 

anything