Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Konsole

Gry na komorke (iPhone)

(1/4) > >>

DARKMAN:
Od razu zaznaczam, ze wiem ze iPhone w Polsce jest malo popularny (iTunes jest tez wykastrowany) tak czy siak jednak moze ktos sie znajdzie. Tak wiec gra ktos?

Osobiscie polecam:
- Zenonia - klasyczny jRPG, fajna grafika w stylu anime, 3 klasy postaci, 10 umiejetnosci, masa przedmiotow, wybor miedzy dobrem a zlem ktory (ponoc) ma wplyw na fabule
- Civ Revolution - mobilna wersja gry z "duzych" konsol, wiadomo z oczywistych powodow mamy mniej rodzajow jednostek/budynkow ale nadal to co jest imponujace
- Asphalt 4 Elite Racing - jeden z pierwszych dobrych wyscigow dostepnych na iPhone'a, masa samochodow, czesci do tuningu, spora ilosc tras i trybow gry

B@rt:
Szczerze mówiąc, to bardzo mało gram na tym sprzęcie. Jeśli chodzi o gry, to mogę polecić Resident Evil Degeneration. :p

Nite:
Ja polecam wiele gier na N-Gage 2.0, większość nowych telefonów nokii je obsługuje. Znajdziecie tam Resident Evil, Metal Gear Solid a nawet Crasha!

Kel:
Dungeon Hunter wydaje się być niezłą grą. Sprawdzał ktoś?

Nite:

--- Cytat: Kel w Styczeń 20, 2010, 02:09:11 pm ---Dungeon Hunter wydaje się być niezłą grą. Sprawdzał ktoś?

--- Koniec cytatu ---

Ja niestety nie miałem przyjemności zagrać w tą grę, ale chyba wszyscy widzą, jak iPhone pnie się do góry. Coraz więcej wydawców interesuje się tym sprzętem, a ostatnio Square-Enix pokazał swoje dzieło na maszynce Apple. Mowa o Chaos Rings

Chaos Rings: The 1st Trailer

Capcom już zdecydował się na wydanie SFIV i wyszło to całkiem fajnie, a już za rogiem szykuje się Tekken. Czyżby handheldy Nintendo i SOny miały się czego bać ;p?\

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej