Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Konsole

Gry na komorke (iPhone)

<< < (3/4) > >>

B@rt:

--- Cytat: Gabriel w Maj 20, 2011, 08:41:25 am ---Przeszedłem Chaos Ringa... j-rpg z płytka fabułą i bardzo krótkim gameplayem. Taka popierdółka, ale zrobiona ciekawie (grafika i muzyka nawet wysoko jak na iPhone ;)

--- Koniec cytatu ---

Szkoda że nie ma wersji Lite, bo pełna kosztuje 10,49 Euro.

Gashu:
Dla mnie bezapelacyjnym numerem 1 wśród gier na smart-phone'y jest Tiki Towers:
Tiki Towers
Niezależnie czy w wersji na iPhone'a, WP7, czy Androida - gra dostarcza masę fajnej zabawy.
Pozdrawiam :)

pestka:
Ja również sobie pogrywam w gierki - głównie w przerwach na uczelni albo przed zaśnięciem już w łóżku.
Muszę przyznać, że ostatnio z powodu dość dużej ilości obowiązków o wiele częściej niż na komputerze - boję się czasem włączać lapka aby mnie totalnie nie wciągnęło przed egzaminem tak więc już lepiej sobie wyjąć telefon.
Gram sobie w Ski Jump - praktycznie każdy z Was zna tą gierkę. Pamietam, że bawiłam się w nią jeszcze jak byłam mała. Teraz na telefonie ;)
Rolling Coins - bardzo oryginalna gierka. Rzucamy monetą i znajdziemy się w środku maszyny z cukierkami - generalnie gra jest zręcznościowo - logiczna. Ma bardzo fajną, cukierkową grafikę. Na początku poziomy są łatwe do przejścia ale z czasem robią się o wiele, wiele trudniejsze.
Poczytajcie sobie poszczególne recenzje gier na Iphona : yourapps.info/gry-na-iphona - na tej stronie jest chyba najbogatsza skarbnica wiedzy na ten temat ;)

cathy:
Polecicie jakąś przygodówkę na 5s? :?: :?: :?: :?: :?: :?:

krzysztofamoren:
Ja również pograłabym w jakąś przygodówkę ale dobrą taka jak kiedyś mario

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej