trawa

Autor Wątek: Sesja Warhammera Kraków  (Przeczytany 19870 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Sesja Warhammera Kraków
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 12, 2009, 09:13:31 am »
Nie dam rady przyjść niestety  :sad:

Offline AdmOgr

Odp: Sesja Warhammera Kraków
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 17, 2009, 03:10:16 pm »
Witam, studiuję Anglistykę na UP(4 rok) mieszkam w centrum Krakowa i szukam chetnych na sesje w młotka ed 2,moje gg to 6406801 mieszkam tu niedługo ale w młotka grałem już z 5-6 lat wiec nadaję się chyba,studiuję zaocznie wiec pt odpada z sob to po 16 lub w tygodniu wieczorami,czekam na info

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Sesja Warhammera Kraków
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 17, 2009, 05:06:19 pm »
Niestety ja nie dam rady. Mam za dużo innych zajęć.  :doubt:

Offline zazu

Odp: Sesja Warhammera Kraków
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 18, 2009, 10:33:19 pm »
dobra to kiedy gramy?? AdmOgr jak tylko uda nam się ustalić jakiś termin to myślę ze mógł byś dołączyć.

Offline Radan

Odp: Sesja Warhammera Kraków
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 20, 2009, 09:51:53 pm »
Mi pasuje czwartek, ale w tym tygodniu tylko do 20.00. Ewentualnie wtorek, ale nie na 100%.

Offline Radan

Odp: Sesja Warhammera Kraków
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 24, 2009, 07:31:16 pm »
A więc? Spotykamy sie w czwartek o 18?

Offline AdmOgr

Odp: Sesja Warhammera Kraków
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 24, 2009, 10:29:37 pm »
Panowie niech każdy poda terminy które pasują na 120%, trzeba sie zdecydować że chce się grać, jeżeli to ma być czwartek wieczorem to ok,ja mam dentystę o 17 i pewnie po godzine będe wolny podajcie termin i miejsce,no niech ktoś(mg?) przyniesie podręcznik wydrukowane karty i kostki offkorz  8) 8) :badgrin: :badgrin: hehehehe

Ja mam narazie czas popołudniami pon-czw i niedzielę.

Offline Radan

Odp: Sesja Warhammera Kraków
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 25, 2009, 12:02:35 pm »
No to jak dla mnie czwartek 18-sta.
Inku?
Zazu?

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Sesja Warhammera Kraków
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 25, 2009, 12:12:09 pm »
Ja generalnie odpadam. Tak jak pisałem wcześniej  :sad:

Offline zazu

Odp: Sesja Warhammera Kraków
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 25, 2009, 08:31:28 pm »
Jak wiadomo Inkq jest mistrzem gry wiec jego obecność jest raczej niezbędna... terminy.... hmm ja generalnie jestem wolny od poniedziałku do czwartku od godziny 17 wystarczy że będę wiedział dzień wcześniej. Inkq z tego co napisałeś to czwartki wszystkie odpadają?

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Sesja Warhammera Kraków
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 25, 2009, 09:25:00 pm »
Jak wiadomo Inkq jest mistrzem gry wiec jego obecność jest raczej niezbędna... terminy.... hmm ja generalnie jestem wolny od poniedziałku do czwartku od godziny 17 wystarczy że będę wiedział dzień wcześniej. Inkq z tego co napisałeś to czwartki wszystkie odpadają?

Możecie sami spróbować. Tak jak pisałem wcześniej. Ciężko mi biedzie znaleźć czas na jakąkolwiek sesję. :sad:

Offline zazu

Odp: Sesja Warhammera Kraków
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 26, 2009, 06:08:10 pm »
No dobra skoro inkq na razie nie może to czy jest jakiś chętny do przejecia roli MG?? w ostateczności ja moge sie tego podjąć :) czekam na odpowiedzi w tej kwestii.. jak widać twardowsky coś ostatnio sie nie odzywa wiec jak narazie jest nas trzech (bez inkq) więc postaram się zwerbować jeszcze jedną osobę :) jeśli nie będzie przeciw wskazań to można by wstępnie ustalić termin sesji na następny czwartek. Co do miejsca to proponuje tam gdzie ostatnio byliśmy ja radan i inkq dla niewtajemniczonych to możemy się spotkać kolo galerii kazimierz :)   

Offline Radan

Odp: Sesja Warhammera Kraków
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 28, 2009, 12:49:25 pm »
AdamOgr- byłbyś w stanie mistrzować?

Offline AdmOgr

Odp: Sesja Warhammera Kraków
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 28, 2009, 04:39:42 pm »
Wydaje mi się że prowadzić powinna osoba która ma już w tym doświadczenie(pozytywne!), bo w przypadku że ktoś będzie MUSIAŁ to to się mija z celem,jeżeli studiujecie/macie kumpli na UJ bądz AGHu to możemy wywiesić coś w widocznym miejscu lub akademikach czy ksero.Na pewno znajdzie się i MG i może kolejny chętny gracz.Ja nie prowadziłem i średnio mam warunki coś przygotować,więc odpowiadam nie.pozdr!

 

anything