trawa

Autor Wątek: Dwarf vs. Skaven  (Przeczytany 2145 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pyrek

Dwarf vs. Skaven
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 11, 2003, 06:00:58 pm »
heh - skad ja to znam - skavenow nie wystrzelasz, to wiadomo, ale mozna je zajechac - trzeba oslabic strzelaniem, a potem jakos tak wymanewrowac, zeby miec jak najwyzszy CR. Mysle, ze dwarfami dobrze jest wystawic sporo slayerow.
olejny mroczny elf...

http://www.forgotten-realms.cfl.pl/fantasy/index.php - forum o fantastyce, jest dzial WFB

Wypromuj region, wygraj staż! www.prregionow.pl !

Offline Hans Meduz

Dwarf vs. Skaven
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 15, 2003, 03:25:38 pm »
Ja grałem skavenami, więc wam odpowiem.

Nie przygotowałem się na magie, więc nie wziąłem ani jednago czarodzieja. Kto by się spodziewałó magii u krasnoludów.

No więc w pierwszej turze mój przeciwnik miał Miscasta i nic mi nie zrobił. Ale póżniej opużniałó mi ruchy moich oddziałów wystawiając je na pastwe dla cannon'a, bolca, stone throwera, flame cannona i organek. Ajć :!:

75% oddziałów nie doszło.

Póżniej używając runów fire i earth(chyba) zaczął mi strzelać po odzziałach- zniszczył w sumie 15 Jezzaili.

 Gdy zaatakowałem go generałem z Dwarf- slayer'em, Savem 3+ i Wardem 4+ i wyzwałem tego dziada na T ( Thorek czy jakoś tak) zadałem mu Wounda, ale z powodu przegrania walki o 1 mój generał uciekł.

W kolejnej turze otrzymał on 4 strench 5 hits i 8 strench 4 hit, no i się nie wysejwowałem.

I pomimo, że pod koniec gry został Slayerowi tylko anwil, a mi 64 niewolników i 2x 13 clanrat'ów oraz warp- cannon to i tak był remis


Wynik Anwila: około 850 ptk.


Przepraszam za błędy!
atrz uważnie na swoich wrogów, albowiem to oni pierwsi spostrzegą twoje błędy.

Offline BeRsErK

Dwarf vs. Skaven
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 15, 2003, 03:39:02 pm »
No cóż muszę przyznać, że naprawdę miał chłopak olbrzymie szczęście z tym anvilem - jednak dla mnie to nadal tylko klimatyczna zabawka a nie narzędzie zniszczenia na polach bitew ;o)

Offline Hans Meduz

Dwarf vs. Skaven
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 15, 2003, 03:41:24 pm »
Jeżeli Anvil trafi na armię nieprzygotowaną anty magicznie, lub mającą słabe przygotowanie, to jest lepszy niż wszystkie maszyny razem wzięte.

Ja coś o tym wiem :cry:
atrz uważnie na swoich wrogów, albowiem to oni pierwsi spostrzegą twoje błędy.

Offline Kazador

Dwarf vs. Skaven
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 16, 2003, 06:49:12 am »
No nie wiem....nie przesadzalbym z sila tej magii z anvila- to raczej przecietnie slabe czary, poza tym cena jaka trzeba zaplacic za anvila jest ogromna, w dodatku musisz runelorda jakos wyposazyc zeby go byle latacz nie zabil i to sie juz robi 25% w jednym modelu ktorego w najgorszym przypadku mozna po prostu zignorowac.
Ja nie wyobrazam sobie jezdzic Maluchem. Ja musze miec porzadny samochod"
Renata Beger

"Zawsze wygra prawda, sprawiedliwosc i dobro"
Mariusz Lapinski

www.strefa.zero.prv.pl

Offline Błaszczu

Dwarf vs. Skaven
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 16, 2003, 08:42:46 am »
a pozatym to większość armii ma 4 DD i 4 scrolle na 2000 conajmniej a wtedy anvil sobie może...
ttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=91867272