Gildia Mangi i Anime (www.manga.gildia.pl) > Forum Mangi i Anime

Co ciekawego oglądacie? 2.0

(1/999) > >>

Miranda:
Wiecie, co robić - piszcie głównie o seriach zakończonych (od nowości jest osobny temat).

A teraz czego NIE robić:
- NIE spojlować - od tego są spojler tagi.
- NIE robić syfu - za syf uważam wycieczki osobiste wszelkiego rodzaju i kalibru. Dyskusja polega na wymianie argumentów okołoanimcowych, a nie odnośnie autora wypowiedzi. O gustach możecie dyskutować, ale NIE na zasadzie "bo ty się nie znasz i gópi jesteś".
- NIE wkurzać modów - tego chyba wyjaśniać nie muszę.

Zatem, moi drodzy, do dzieła i bawmy się dobrze :)

Nostalgia link do starszego wątku: http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,27160.0.html

Follow Me:
A co mi tam,świeży temat to można zacząć.

Oglądał ktoś może Needless? Kumpel polecił a nie wiem czy warte oglądania.Ktoś ma jakieś przemyślenia?

cpt. Misumaru Tenchi:
To może dwie skrajne opinie. Ja zaprezentuje negatywną. Moim zdaniem anime kierowane jest do bardzo młodych widzów - takich których poruszy "epickość" przyjmowania pocisków rakietowych na gołe klaty czy rozwalanie planety gołymi rękami. Sama seria doskonale nadawałaby się na bijatykę 1 na 1, w której nie ma normalnych ciosów, bo wszystkie to są speciale. Fabuła prosta jak konstrukcja cepa, ma usprawiedliwiać te nierealistyczne walki. W sumie seria wydaje się być lekka, łatwa i przyjemna. Świat jest dosyć ciekawy, nadawałby się na podstawkę do jakiegoś systemu RPG.
A teraz proszę o opinię kogoś, komu się seria podoba.

Shirosama:

--- Cytat: cpt. Misumaru Tenchi w Październik 06, 2009, 10:55:07 pm ---To może dwie skrajne opinie. Ja zaprezentuje negatywną. Moim zdaniem anime kierowane jest do bardzo młodych widzów - takich których poruszy "epickość" przyjmowania pocisków rakietowych na gołe klaty czy rozwalanie planety gołymi rękami. Sama seria doskonale nadawałaby się na bijatykę 1 na 1, w której nie ma normalnych ciosów, bo wszystkie to są speciale. Fabuła prosta jak konstrukcja cepa, ma usprawiedliwiać te nierealistyczne walki. W sumie seria wydaje się być lekka, łatwa i przyjemna. Świat jest dosyć ciekawy, nadawałby się na podstawkę do jakiegoś systemu RPG.
A teraz proszę o opinię kogoś, komu się seria podoba.

--- Koniec cytatu ---
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=6467
Fajnie wygląda ta dziewczyna. To anime jeszcze nie wyszło więc go nie oglądam aczkolwiek i tak szansa, że zobaczę tak dobre walki jak w Kurokami jest chyba niska choć kto wie. Szkoda, że nie mogę go teraz obejrzeć lecz jak walki były by świetne i ciekawa fabuła to by mogło być bardzo dobre.

Teraz obejrzę raczej Canaan bo krótkie i po gniocie Pandora Hearts może poprawi mi trochę humor.

Zeromus:
Skończyłem oglądać trzeci film bleacha Fade to Black i był całkiem niezły.Mam bardzo niskie zdanie o fillerach bleacha(jedyny raz w życiu wystawiłem ocenę 0/10 własnie jednemu z tych fillerów,odcinek 213 jeśli mnie pamiec nie myli, a trzeba wiedzieć ze moja polityka zakłada unikanie skrajnych ocen) ale tym razem moje obawy były nie uzasadnione.Co ciekawe w filmie prawie nie ma walk a te które są są bardzo krótki,często mniej niż minuta, naturalnie poza finałową długą walką.Z racji ze film jest w znacznej mierze przegadany nadaje się do oglądania tylko jeśli ktoś wie kto tu jest kim i czemu robi i mówi  tak a nie inaczej(to znaczy oglądał anime albo czytał mangę).
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej