Gildia Mangi i Anime (www.manga.gildia.pl) > Forum Mangi i Anime

Co ciekawego oglądacie? 2.0

<< < (3/999) > >>

Hollow:
Zacząłem oglądać Strike Witches. Jestem na 3 odcinku i jakoś nie mam ochoty oglądać dalej. Niby seria nie jest zła, ale denerwuje mnie to, że 1/4 scen jest z "punktu widzenia majtek"

Silent Angel:
Otome wa Boku ni Koishiteru - seria o chłopczyku który podaje się za dziewczynkę. Niby nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że ów chłopczyk zachowuje się jak dziewczynka... Niby wsadzenie faceta do szkoły gdzie roi się od panienek daje mnóstwo możliwości różnych wypadków i przypadków. Ale nasz bohater jest chyba tak zniewieściały, że ta fura dziewczyn nie robi na nim wrażenia, ani nie powoduje żadnego skoku temperatury. Widziałam jeden odcinek, ale działo się w nim tak niewiele i takie wrażenie główny bohater na mnie zrobił, że naprawde zastanawiam się czy w ogóle warto dalej w to brnąć.

Konował:

--- Cytat: Silent Angel w Październik 07, 2009, 05:51:19 pm ---Widziałam jeden odcinek


--- Koniec cytatu ---

A ja dwa  8) 

Shirosama:

--- Cytat: Silent Angel w Październik 07, 2009, 05:51:19 pm ---Otome wa Boku ni Koishiteru - seria o chłopczyku który podaje się za dziewczynkę. Niby nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że ów chłopczyk zachowuje się jak dziewczynka... Niby wsadzenie faceta do szkoły gdzie roi się od panienek daje mnóstwo możliwości różnych wypadków i przypadków. Ale nasz bohater jest chyba tak zniewieściały, że ta fura dziewczyn nie robi na nim wrażenia, ani nie powoduje żadnego skoku temperatury. Widziałam jeden odcinek, ale działo się w nim tak niewiele i takie wrażenie główny bohater na mnie zrobił, że naprawde zastanawiam się czy w ogóle warto dalej w to brnąć.

--- Koniec cytatu ---
A ja też widziałem jeden odcinek lecz kilka innych na przewijaniu przejrzałem czyli pomysł tak mi nie pasował, że nie miałem zamiaru tego nawet oglądać.
Było chyba również coś takiego jak mnie pamięć nie myli. Dziewczyna zakohuje się w głównym bohaterze (nie mówię jaka żeby nie było spojlera) myśląc, że jest dziewczyną (pomijam absurd nie rozpoznania płci przez chyba wszystkie), a potem na końcu jest zła jak się dowiaduje, że to chłopak.

Nogizaka Haruka też było dla mnie tak odpychające przez postacie, że tylko początek obejrzałem i trochę na przewijaniu.

cpt. Misumaru Tenchi:

--- Cytat: Hollow w Październik 07, 2009, 05:37:28 pm ---Zacząłem oglądać Strike Witches. Jestem na 3 odcinku i jakoś nie mam ochoty oglądać dalej. Niby seria nie jest zła, ale denerwuje mnie to, że 1/4 scen jest z "punktu widzenia majtek"
--- Koniec cytatu ---
Zrozumiałe. Większość odpada właśnie z powodu nachalnego wręcz fanserwisu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej