trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 903507 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czarna_myszka

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1185 dnia: Czerwiec 18, 2010, 08:25:48 pm »
Hm.....są jakies nowosci fajne??
Bo długo nie czytałam tego forum  nie mam co ogladac.
Hm...ogladałam Perfect Girl Evolution- na początku fajne ale potem ....pip....!!
I Akikan...
Serce które odpoczywa pod ostrzem noża..!!

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1186 dnia: Czerwiec 18, 2010, 08:52:38 pm »
Ostatnio katuję się serią KissXSis. Dwie siostry bliźniaczki molestujące swojego przyrodniego brata. Ecchi w czystej postaci z minimalną ilością logiki i fabuły do tego gorsze niż manga.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1187 dnia: Czerwiec 18, 2010, 09:05:29 pm »
Ostatnio katuję się serią KissXSis. Dwie siostry bliźniaczki molestujące swojego przyrodniego brata. Ecchi w czystej postaci z minimalną ilością logiki i fabuły do tego gorsze niż manga.
Ja oglądałem na razie trochę OAVki choć serię TV też obejrzę.
OAVki nie mają nic do zaoferowania oprócz mocnego ecchi i w dodatku takiego rodzaju jakiego nie lubię. Zarówno wygląd (czyli kreska) mi się nie podoba jak również te wzajemne relacje.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1188 dnia: Czerwiec 18, 2010, 09:16:38 pm »
To wersję TV możesz sobie odpuścić bo jest to samo tylko, że więcej.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1189 dnia: Czerwiec 18, 2010, 09:33:57 pm »
KissXSis oglądam tylko OAVkę a do serii od początku nie miałem zamiaru się zabierać. Co do tytułu to przeciętniak taki. Nic specjalnie interesującego tam nie ma.
Lekko skonsternowała mnie zmiana charakteru jednej z siostrzyczek w 3 odcinku. Z wyuzdanej panienki bez zahamowań zrobiła się prawie, że nieśmiała. Zmienili reżysera czy co?
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1190 dnia: Czerwiec 18, 2010, 09:38:22 pm »
Tenchi: nie ty jesteś tym który będzie ludziom mówił o tym co mają oglądać i w jakim celu, jeżeli to robią ich sprawa, a przynajmniej tak długo jak nie robią nikomu krzywdy.
że za argumentuję w podobny do Ciebie sposób :wink:


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1191 dnia: Czerwiec 18, 2010, 10:19:39 pm »
Owszem. Niech każdy robi co chce. Odwoływałem się tylko do zdrowego rozsądku. A czy kto go ma czy nie - nie mnie oceniać.
Po tym wszystkim to aż boję się teraz przyznać, że KissXSis strasznie mi się podoba i jaram się niemal każdym odcinkiem, bo przez to wyjdę na zboczeńca jeszcze większego kalibru.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1192 dnia: Czerwiec 19, 2010, 07:30:55 am »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1193 dnia: Czerwiec 19, 2010, 11:34:50 am »
Cytuj
że KissXSis strasznie mi się podoba i jaram się niemal każdym odcinkiem, bo przez to wyjdę na zboczeńca jeszcze większego kalibru.
A ile ich jest bo nie wiem czy jestem na bieżąco... :doubt:

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1194 dnia: Czerwiec 19, 2010, 11:43:00 am »
w tym tygodniu wyszedł już 11 odcinek z 13 planowanych (i 37 rozdział mangi).

Offline CoraX

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1195 dnia: Czerwiec 19, 2010, 11:55:27 am »
Jeśli w OAV za cel mieli pokazanie, erotycznych scenek w grzecznej oprawie (w domyśle: no-hentai), to serial TV jest zbiorem wszelakich japońskich fetyszy, które powstają w tych ich sprośnych głowach. Coraz bardziej boje się obejrzeć kolejny odcinek. W zasadzie, chyba ekonomiczniej byłoby obejrzeć hentaja jakiegoś, bo tam nie bawią się w grzeczną oprawę. No ale cóż. Podsumowując, jeśli nie nastawiać się na fabułę a na ecchi scenki, wtedy można obejrzeć bez wyrzutów sumienia.

Offline Czarna_myszka

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1196 dnia: Czerwiec 19, 2010, 12:14:27 pm »
KissXSis też oglądałam..
Takie sobie to..!!
Serce które odpoczywa pod ostrzem noża..!!

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1197 dnia: Czerwiec 19, 2010, 12:41:15 pm »
W zasadzie, chyba ekonomiczniej byłoby obejrzeć hentaja jakiegoś, bo tam nie bawią się w grzeczną oprawę.
Właśnie ta grzeczna oprawa o której piszesz podoba mi się najbardziej - nigdy nie wiesz (no dobra, możesz się domyślać) w którym momencie zostaniesz zaskoczony przyjemną dla oka (i ducha) scenką.

Edit, coby postów nie dublować: Marie & Gali 12. Przepiękne wręcz nabijanie się z
Spoiler: pokaż
Johnny'ego Deppa i Piratów z Karaibów (zresztą nie tylko)
. Uśmiałem się jak norka, bo o ile jeszcze
Spoiler: pokaż
 cenię sobie tego pana jako raczej dobrego aktora
, tak zupełnie nie rozumiem
Spoiler: pokaż
co ludzie widzieli w tych Piratach
.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2010, 11:06:29 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Dagu

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1198 dnia: Czerwiec 20, 2010, 11:29:01 pm »
A ja zaczęłam I Me My! Strawberry Eggs. Wieki temu czytałam dość frapującą recenzję w nieodżałowanym Kawaii i tak ostatnio przypomniałam sobie o tej serii... Z racji problemów z cierpliwością odpowiadała mi też długość. Na razie wydaje się być niezobowiązująco sympatyczne, zobaczymy, co dalej (właśnie biorę się za 3 ep).




Classic is fantastic. Yeah.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1199 dnia: Czerwiec 21, 2010, 09:18:22 am »
Nie cierpię footballu. W życiu widziałem tylko kilka meczów, a i te z kumplem do kielicha. Jednak postanowiłem wypróbować Giant Killing. Nie twierdzę, że seria jest wielka, ale ma swój urok. Póki co mecz to kilka minut z co ważniejszymi akcjami (to nie Tsubasa ;-)), reszta ep to użeranie się zawodników z trenerem.
Jeśli seria w znaczącym stopniu się nie zepsuje, to dociągnę do końca.
I'd like to be a tree

 

anything