trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 865246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 11, 2009, 08:14:59 pm »
Princess Lover- jak na razie to średnio to widzę, chyba nawet odstawię na jakiś dalszy plan.

Valkyria Chronicles- ogląda się bardzo przyjemnie, fajna kreska i nawet całkiem fabuła, jak na razie jestem na tak.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 11, 2009, 09:49:41 pm »
Princess Lover- jak na razie to średnio to widzę, chyba nawet odstawię na jakiś dalszy plan.
Ja to anime obejrzałem w całości i widać, że NIE MIELI POMYSŁU NA CZĘŚĆ ODCINKÓW.

Anime jest tak zrobione, że pierwsze 5 odcinków ma najwięcej śmiesznych scenek i najlepiej się ogląda.
Odcinek 6 to sam fanserwis lecz w wersji TV jasność razi po oczach.
Odcinki 7-12 to wyjątkowo marna akcja. Aż nie mogę w to uwierzyć, że coś takiego zrobili. 2 odcinki maksymalnie powinni poświęcić na akcję w takim anime.

I takie cechy anime. Błyszczące oczy to cecha wyróżniająca mimo, że trochę to dziwne to jednak nie przeszkadza.
Ogólnie postacie dziewczyn są piękne nie licząc ogromnych cycków u wszystkich oprócz jednej (ale taka była gra).

Tła już trochę gorzej, ale źle nie było.
Wszystko zbyt rozjaśnione było trochę.

Fabuła - 6/10
Postacie 7/10
Grafika 7/10
Muzyka 6/10

PS:
W wersji DVD będzie tak jak w Sekirei czyli ogromne piersi bez cenzury. 10 odcinek jest dostępny bez cenzury więc to widać.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 11, 2009, 10:13:20 pm »
Valkyria Chronicles- ogląda się bardzo przyjemnie, fajna kreska i nawet całkiem fabuła, jak na razie jestem na tak.

pierwsze odcinki tez oglądałem z wielką przyjemnością, niestety im dalej tym gorzej


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 11, 2009, 10:17:05 pm »
pierwsze odcinki tez oglądałem z wielką przyjemnością, niestety im dalej tym gorzej
Co ty nie powiesz. Grę każdy chwali.
Jak będą napisy to oczywiście muszę to obejrzeć.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 11, 2009, 10:32:16 pm »
anfan, ustaw tę Shanę wreszcie. Będę wiedział które posty ignorować.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 11, 2009, 10:54:18 pm »
Cytuj
Ja to anime obejrzałem w całości i widać, że NIE MIELI POMYSŁU NA CZĘŚĆ ODCINKÓW.
Mnie tam się tak ogólnie wydaje ze nie mieli pomysłów...
Cytuj
pierwsze odcinki tez oglądałem z wielką przyjemnością, niestety im dalej tym gorzej
Nie spodziewam się hity czy technicznego bełkotu wojskowego tylko dobrego anime więc raczej sienie zawiodę. Aczkolwiek już w pierwszym odcinku doszedłem do wniosku że obie strony duże armie to mają tylko na papierku... No ale nie przeszkadza mi to oglądać, ot detal.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 11, 2009, 10:56:23 pm »
Mnie tam się tak ogólnie wydaje ze nie mieli pomysłów.
Zobacz również grę bo to eroge. Anime to po pierwsze komedia choć dosyć umiarkowana.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 12, 2009, 06:06:01 pm »
Ikki Tousen - WTF??????
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 12, 2009, 09:20:11 pm »
Teraz obejrzę Spice and Wolf 2, ale przy okazji powiem również, że speciale Hatsukoi Limited (3 odc) były takie wyjątkowo dziwne choć może to normalne jak na speciale.
Ale z samego anime zdecydowanie najładniejsza dziewczyna to ta na zdjęciu poniżej. Tła w tym anime są bardzo marne, ale kreska postaci (oprócz tej pływaczki) była bardzo ładna.


Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 14, 2009, 11:00:12 pm »
Baccano- Ogólnie bardzo mi się podoba klimat i prowadzenie akcji w 3 strumieniach czasowych jednocześnie :).
Do grafiki też zarzutów nie mam design postaci ciekawy i kreska fajna.
Ale chyba najbardziej podoba mi się opening wypas po prostu :D

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 15, 2009, 08:04:17 am »
op z baccano to od kilku miesięcy mój dzwonek na komórce :D


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 15, 2009, 09:28:53 am »
op z baccano to od kilku miesięcy mój dzwonek na komórce :D
Mój od prawie dwóch lat, co sobie właśnie uświadomiłam oO :D
Ahh, przezacne anime :]
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 15, 2009, 04:33:40 pm »
u mnie od dwoch libera me from hell z laganna, musze szybko wylaczac, jezeli naprawde chce nie wstac

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 15, 2009, 07:07:45 pm »
Jak ktoś jeszcze nie obejrzał Spice and Wolf II to duża strata bo uważam, że ten sezon jest podobnie dobry co pierwszy (wg oceny anidb nawet lepszy) lecz inaczej skonstruowany. W I sezonie było więcej krótkich wątków, a tutaj są zaledwie dwa aż po 6 odcinków.
Szkoda, że nie było przemiany w wilka bo jednak w I sezonie trochę tego pokazali, a tutaj ani sekundy.

Rozwijali wątek romansowy lecz nie zapomnieli również o ciekawych ekonomicznych zagadnieniach.
Horo chwilami się zbyt łatwo denerwowała, a uważam że jeśli jest taka mądra to nie powinna się z byle powodu denerwować jeśli jej wybranek nie zachowuje się po jej myśli (a przecież nie jest jasnowidzem).
Sądziłem, że zakończą historię, ale jednak nie więc powinna być kontynuacja i to szybko. I sezon zakończyli w spokojnym stylu, a ten nie.

Jedną z największych zalet anime jest naprawdę piękna grafika, która szczegółowo oddaje wygląd tamtejszych miast zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Postacie ludzi również są bardzo dokładne. Wiele terenów było pięknych choćby zamglone, deszczowe miasto w 7 odcinku. Uwielbiam takie przyjemne krajobrazy zwłaszcza takiej jakości.

Odnośnie tych różnych sztuczek kupieckich i sposobów zarobku to chwilami nieźle je komplikowali po czym pod koniec wątku wszystko wyjaśniali.
Mimo, że w anime nie było akcji to jednak dzięki pięknej grafice i ciekawych rozmowach stwierdzam, że to bardzo dobre anime. Horo robiła bardzo fajne miny i była jakby słodsza niż wcześniej.

Fabuła - 8/10
Postacie 9/10
Grafika 9/10
Muzyka 7/10

Czyli ogólnie będzie 9/10.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 16, 2009, 06:13:51 pm »
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
- o ja, to jest genialne. Wiedziałem to od spotkania z mangą, ale to anime ma swoją jakość nie gorszą od mangi - począwszy od świetnego openingu przez naprawdę dobre prowadzenie akcji po seiyū. Już nie mogę się doczekać, kiedy pojawią się postacie, które znam z mangi, a których nie było w starej adaptacji. Jak na razie 10/10 i wątpię bym miał powody do zmiany zdania. No chyba że na 11/10 ;)

 

anything