Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 868493 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #345 dnia: Grudzień 18, 2009, 05:29:30 pm »
Nie wiem, dopiero to planuję zobaczyć, manga jest znakomita i mam obawy, że anime mogli trochę zepsuć.

Oglądam na bieżąco i jestem pod sporym wrażeniem, i tak mają szybkie tempo, 10 odcinek anime -> 25rozdział mangi, z czego 9ep to był czysty filler.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #346 dnia: Grudzień 18, 2009, 06:58:33 pm »
Ja jestem po pierwszym odcinku, nawet, nawet, choć inaczej wyobrażałem sobie głos Natsu i Happiego. Ale ogólne wrażenie jest dobre, muzyka mi się podoba ma irlandzkie brzmienie, jedynie OP taki średni jak dla mnie, za to ending pasuje idealnie.
Zobaczymy co będzie dalej.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2009, 07:14:12 pm wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #347 dnia: Grudzień 19, 2009, 01:27:49 pm »
Ktoś wie jak się ma "the Legacy" do oryginalnej Sol Bianca? Chodzi mi bardziej o fabułę i klimacik bo design to już po screenach  mniej mi się podoba.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #348 dnia: Grudzień 19, 2009, 11:55:31 pm »
Utawarerumono - właśnie skończyłem i tak jak mówiłem prędzej do 11 epa nie wiadomo o co po co to wszystko. No ale już później jest dobrze anime staje być ciekawym i warte oglądnięcia z względu na sposób potoczenia się losów i jak dla mnie wielkim mankamnetem aby było coś takiego jak aruru i eruru. Nic tak mnie nie denerwowało jak te obydwie razem wzięte.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #349 dnia: Grudzień 20, 2009, 01:25:18 am »
Utawarerumono - właśnie skończyłem i tak jak mówiłem prędzej do 11 epa nie wiadomo o co po co to wszystko. No ale już później jest dobrze anime staje być ciekawym i warte oglądnięcia z względu na sposób potoczenia się losów i jak dla mnie wielkim mankamnetem aby było coś takiego jak aruru i eruru. Nic tak mnie nie denerwowało jak te obydwie razem wzięte.
Anime bez wątpienia było ciekawe od I odcinka, a szczególnie świetnie mi się oglądało bo wersję Blu-ray miałem. Ja nie wiem o czym dane anime będzie przed oglądaniem dlatego lepiej się wtedy oglądało bo najgorzej to jest coś sobie ubzdurać i oczekiwać tego w anime.
Jeśli cudowne Eruru i Aruru ciebie denerwowały to 90 procent anime ciebie będzie denerwować.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #350 dnia: Grudzień 20, 2009, 08:10:29 am »

Jeśli cudowne Eruru i Aruru ciebie denerwowały to 90 procent anime ciebie będzie denerwować.

:eek: cudowne? No tak, jak kto lubi mnie znowu denerwowały niesamowicie.  Prawda często widziane są tego typu postacie w anime no ale chyba żadne z nich tak dobitnie mnie nie zraziły.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #351 dnia: Grudzień 20, 2009, 11:48:31 am »
Ja lubiłem obie.Jak zresztą wszystkie postacie w anime.Choć dodam ze w grze niektóre są trochę inaczej przedstawione i tam z lubieniem to już różnie było choćby moja ulubiona postać z anime była najbardziej znienawidzoną w grze. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #352 dnia: Grudzień 20, 2009, 11:49:30 am »
Ludzie odradzali, ale ja i tak obejrzałem pierwszy odcinek drugiego Gunbustera. Pierwsze, co się na usta ciśnie, to takie wielkie i kolorowe 'WTF?' Drugie 'Aaa, Gainax postanowił sparodiować pierwszego Gunbustera...'. I chyba z takim podejściem uda mi się to dooglądać. Jeden ep dziennie, nie więcej, żeby nie zatrzeć miłego wrażenia, jakie pozostawił oryginał.
Jak to się w tym temacie przedtem pojawiło - niby zabawny styl neogainaxowy. Czasem nawet ładnie to wygląda (jednak 3D paskudne...), nieźli seiyuu i wymuszony absurd. Jakoś to będzie...
I'd like to be a tree

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #353 dnia: Grudzień 20, 2009, 12:20:45 pm »
Aruruu mnie osobiście zauroczyła totalnie tym swoim pomrukiwaniem :)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #354 dnia: Grudzień 20, 2009, 07:34:05 pm »
Kara no Kyoukai 7: Satsujin Kousatsu (Part 2)
imo genialne, świetne zwieńczenie historii tworzonej przez poprzednie filmy (z wyłączeniem wyciągniętej z kapelusza części 6). Nie zawiodłem się - świetna animacja, klimat, walki, zamknięto zgrabnie wątki z przeszłości i dano satysfakcjonujące zakończenie.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #355 dnia: Grudzień 20, 2009, 08:06:59 pm »
Angel sanctuary - bardzo ciekawe, zresztą te starsze anime mają coś w sobie  ;-) 
Końcówka wydała się taka jakaś ale ogólnie podobało mi się.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #356 dnia: Grudzień 20, 2009, 08:16:53 pm »
Poczytaj mangę.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #357 dnia: Grudzień 20, 2009, 08:20:07 pm »
Wieki temu oglądałem ale wspomnienia miłe mam po tym.
Mówisz Wilk, że polecasz mangę?
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #358 dnia: Grudzień 20, 2009, 08:24:28 pm »
No ba. Chyba nie powiesz że te trzy urwane odcineczki ci wystarczyły?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #359 dnia: Grudzień 20, 2009, 08:32:17 pm »
Jeśli trawisz kreskę i klimacik Kaori Yuki to must see. Imo bardzo klimatyczna, fajna i fajnie narysowana historia. Aniołki w wersji brutalnej i sadystycznej powinny przypaść Ci do gustu. To co w OAVkach pokazano to wydarzenia na Ziemi - potem jest ciekawiej.