trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 865243 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 16, 2009, 06:22:20 pm »
Ostatnio i owszem, się rozkręcił. Ale początek był bardziej niż żenujący, stara seria miała lepszy.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 16, 2009, 06:31:12 pm »
Już pojawiło się sporo postaci które pominięto w mandze (głównie Lin i ziomkowie z jego kraju), teraz pozostało odwiedzić twierdzę skuta lodem ;)
A szczerze powiedziawszy ostatnie odcinki oglądam na przewijaniu :) niczym (może minimalnie) nie różnią się od mangi to przynajmniej sobie pojedynki zobaczę w kolorze bo fabułę znam


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 16, 2009, 06:34:41 pm »
Echem, nie wszyscy są na bieżąco z mangą. Albo w ogóle zaznajomieni z nią. Tak tylko przypominam.
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 16, 2009, 06:39:36 pm »
A szczerze powiedziawszy ostatnie odcinki oglądam na przewijaniu :)
A ja właśnie od niedawna przestałem przewijać :)
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 17, 2009, 05:36:11 pm »
Byosoku 5cm - piękne pod każdym względem, pod koniec aż się wzruszyłem  :cry: Warto było czekać z nim do kupna lepszego sprzętu i kabla hdmi tudzież zasysania wersji 1920x1080, oglądanie na 40calaczkach full hd było po prostu przecudne - muszę zgodzić się z anfanem, oglądanie anime w świetnej jakości zwielokratnia doznania. Anime cudne pikne i wzruszające, o warstwie graficznej najlepiej chyba świadczy fakt, że oglądając zauważyłem, że jeden z momentów jest na tapecie mojego monitora - zobaczyłem kiedyś piękny art i go sobie wrzuciłem, a to po prostu jeden z dziesiątek, jeśli nie setek przecudnych krajobrazów w Byosoku. Polecam każdemu, kto ma ochotę na coś nostalgicznego i pięknego.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 17, 2009, 05:42:23 pm »
Technicznie perełka, dla której warto kupić najlepszy sprzęt. Fabularnie niestety mnie nie ruszyło, wydało mi się jakieś takie nadęte. Od tego pana wciąż najbardziej lubię Hoshi no Koe.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 17, 2009, 05:59:09 pm »
Hoshi no Koe to w sumie jedyne jego anime które oglądałem.
Co do Byosoku 5cm to jarał mnie jeden trailer tego tytułu ale do całości jakoś jeszcze się nie zmusiłem.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 17, 2009, 06:48:31 pm »
Byosoku 5cm - piękne pod każdym względem, pod koniec aż się wzruszyłem  :cry: Warto było czekać z nim do kupna lepszego sprzętu i kabla hdmi tudzież zasysania wersji 1920x1080, oglądanie na 40calaczkach full hd było po prostu przecudne - muszę zgodzić się z anfanem, oglądanie anime w świetnej jakości zwielokratnia doznania. Anime cudne pikne i wzruszające, o warstwie graficznej najlepiej chyba świadczy fakt, że oglądając zauważyłem, że jeden z momentów jest na tapecie mojego monitora - zobaczyłem kiedyś piękny art i go sobie wrzuciłem, a to po prostu jeden z dziesiątek, jeśli nie setek przecudnych krajobrazów w Byosoku. Polecam każdemu, kto ma ochotę na coś nostalgicznego i pięknego.
To anime było niestety przeciętne bo sama grafika nie spowoduje, że będzie bardzo dobre.
Po prostu było nudne podobnie jak poprzednie jego filmy.

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 17, 2009, 07:00:44 pm »
Po prostu do niektórych rzeczy trzeba dojrzeć  8) No właśnie mi się o dziwo bardzo podobało, jedno z nielicznych 'głębokich' anime, które mi podeszło. W dużej części na pewno przez wizualia, które były tak przecudowne, że czekałem, jakie jeszcze piękne obrazy się pojawią.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 17, 2009, 07:17:08 pm »
Krova, proszę cię. Z powyższej wypowiedzi wynika tyle, że oceniałeś "głębię" tego filmu na podstawie ślicznych krajobrazów.
Poza tym gdzie tam głębia? W tym, że dwie ciapy nie potrafią się po ludzku umówić i wciąż się mijają? To ma być wzruszające? Dziękuję, postoję - denerwowało mnie to niemożebnie. Wynudziłem się na tym filmie przestraszliwie. A chyba nie zarzucisz mi że nie potrafię docenić głębokich animu.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 17, 2009, 07:31:34 pm »
Cytuj
W tym, że dwie ciapy nie potrafią się po ludzku umówić i wciąż się mijają? To ma być wzruszające? Dziękuję, postoję - denerwowało mnie to niemożebnie. Wynudziłem się na tym filmie przestraszliwie. A chyba nie zarzucisz mi że nie potrafię docenić głębokich animu.
Nie potrafisz docenić głębokich animu. Jak chcesz akcje to oglądaj filmy akcji. To tak jakbyś za wadę przygodowki uważał to że za mało w nich FPS-a. :-?
ps
Dzielił ich dystans co sprawiło że zaczęli mieć wątpliwości a czas nie będzie stał w miejscu i życie płynie dalej, no ja wiem że ty mając z 12 lat już wyrywałeś laski ale nie każdy tak ma. :-? :neutral:
I oni nie mijali się wciąż... Jesteś pewien ze to TO anime oglądałeś? Bo ja mam wątpliwości. :-? :doubt:

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 17, 2009, 07:44:36 pm »
Nie potrafisz docenić głębokich animu. Jak chcesz akcje to oglądaj filmy akcji. To tak jakbyś za wadę przygodowki uważał to że za mało w nich FPS-a. :-?
ps
Dzielił ich dystans co sprawiło że zaczęli mieć wątpliwości a czas nie będzie stał w miejscu i życie płynie dalej, no ja wiem że ty mając z 12 lat już wyrywałeś laski ale nie każdy tak ma. :-? :neutral:
I oni nie mijali się wciąż... Jesteś pewien ze to TO anime oglądałeś? Bo ja mam wątpliwości. :-? :doubt:
Podpiszę się tylko pod tą wypowiedzią.Głębia tego anime leżała właśnie w braku akcji i monotonii.Jak się komuś nie podobało to jego sprawa ale jak mówi ze wadą tego anime było ze się nie omówili to znaczy ze nie zrozumiał o co w tym tytule chodziło.Gdyby się w końcu umówili i zostali parą Byosoku 5cm straciło by sens.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 17, 2009, 07:47:30 pm »
Nie potrafisz docenić głębokich animu. Jak chcesz akcje to oglądaj filmy akcji. To tak jakbyś za wadę przygodowki uważał to że za mało w nich FPS-a. :-?
ps
Dzielił ich dystans co sprawiło że zaczęli mieć wątpliwości a czas nie będzie stał w miejscu i życie płynie dalej, no ja wiem że ty mając z 12 lat już wyrywałeś laski ale nie każdy tak ma. :-? :neutral:
I oni nie mijali się wciąż... Jesteś pewien ze to TO anime oglądałeś? Bo ja mam wątpliwości. :-? :doubt:
Pamiętam że chłopak gdzieś jechał i nie mógł dojechać bo zapadało tory.
I nie chodzi tutaj o akcję, tylko o sposób przedstawienia wydarzeń. Ten akurat do mnie nie trafił - zamiast mnie poruszyć, tylko mnie zanudził.
Rozumiem Freyu, że po tym jak odmówiłem ci przeprosin teraz będziesz atakował w anfanowym stylu wszystkie moje posty które ci się nie spodobają?

Gdyby się w końcu umówili i zostali parą Byosoku 5cm straciło by sens.
Owszem, ale nie podobał mi się sposób w jaki było to pokazane. I ogólnie jakoś mało to dla mnie dramatyczne. Nie ta osoba, to inna. Mało to obiektów płci przeciwnej dookoła? Nie, pokazywanie uczuć w takiej konwencji definitywnie nie jest dla mnie. Już sto razy wolę szkolne komedyjki romantyczne.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 17, 2009, 08:00:29 pm »
Podobało mi się stwierdzenie o głębi tego anime.
Ostatnio widziałem, że w TV leciało Pożegnanie z Afryką. Czy tamten film też był głęboki?
A w modzie na Sukces akcja też toczy się powoli  :badgrin:

Obejrzałem pierwszy Kara no Kyoukai. Nie zachwycił mnie ale i nie odstręczył od sięgnięcia po pozostałe.
Poza tym jeszcze Ankoku Shinden Takegami nic specjalnego ale nieźle się ogląda.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 17, 2009, 09:11:16 pm »
Ostatnio widziałem, że w TV leciało Pożegnanie z Afryką. Czy tamten film też był głęboki?


W sensie że nasi piłkarze nie jadą na mistrzostwa do RPA ? :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

 

anything