Gildia Mangi i Anime (www.manga.gildia.pl) > Forum Mangi i Anime

Co ciekawego oglądacie? 2.0

<< < (998/999) > >>

Jackal:
Z aktualnie z tych serii to podobnie, Boruto w sumie po za kinówką to nie oglądam, może kiedyś. Black Clover mam w planach, a one piece na bieżąco. Odnośnie Fairy tail na pewno obejrzę, bo kiedyś obejrzałem całość pierwszej serii? Ciekawe jak to z tym będzie, bo one piece strasznie knocą, oglądam bo uwielbiam tą serię, ale samej treści odcinka jest może z 5min, a cała reszta to przedłużanie i oglądanie tłumów.

Corran Horn:

--- Cytat: Jackal w Kwiecień 22, 2019, 10:20:54 am ---Z aktualnie z tych serii to podobnie, Boruto w sumie po za kinówką to nie oglądam, może kiedyś. Black Clover mam w planach, a one piece na bieżąco. Odnośnie Fairy tail na pewno obejrzę
--- Koniec cytatu ---


Rozumiem, że oglądasz w wersji online? Obecnie jest to dobre rozwiązanie ale nie zapominaj, że strony oferujące filmy /seriale /anime online w ciągu 2-3 lat zapewne znikną z sieci lub będą trudne do znalezienia. Wiele na to wskazuje. Z jednej strony Rosja tworzy swój własny internet i chce resztę świata odciąć od swoich serwerów, a z drugiej strony w UE wprowadza się zmiany prawne potocznie zwane ACTA2 (dwa lata dla każdego kraju na implementację) i TERREG (dyrektywa obowiązująca bezpośrednio bez konieczności implementacji).

Tak jak kiedyś obudziłem się w świecie, w którym nagle zniknęły wypożyczalnie z filmami (VHS i DVD) tak za jakiś czas pewnie obudzę się w świecie, w którym cda, animezone, serialneonline i im podobnie znikną z sieci. Zachęcam do pobierania tego co cenne na dysk twardy. W przyszłości w podziemiu dzięki temu możesz się stać ważną szychą  8) Zauważ, że wiele odtwarzaczy z fajnymi anime już umarło. Np. na animezone masz niby dużą ofertę anime ale niektóre odcinki nie działają. Mam na myśli starsze tytuły, ale nawet te nowe utrzymują się w sieci coraz krócej.



POLECAM: "Zuckerberg przyznaje: ACTA2 i TERREG wykluczą małe niezależne serwisy"https://www.wykop.pl/link/4922221/zuckerberg-przyznaje-acta2-i-terreg-wyklucza-male-niezalezne-serwisy/

Jackal:
ekhm, wiem o czym mówisz :). Oglądam offline i jeśli to możliwe dopiero jak wyjdzie cały sezon, zamiast odcinek co tydzień. Co do internetu to rzeczywiście umiera od paru ładnych lat. Lekkie przebudzenie co do dostępności środków wniosło oglądanie online, które też ma już swój schyłek.

Thanoseid_FolRolDeOlRol:
Anime "X-men" z 2011 roku, z zawartością 12 odcinków, oraz drugi sezon "Psycho-Pass" bądź w ramach zamiennika "Drifters" z 2016 roku. To tytuły japońskich serialowych animacji, które mam szczery zamiar obejrzeć. Właściwie, rzecz biorąc pierwszy z wymienionych seriali obecnie oglądam; 8 odcinków tej produkcji, naznaczonej ostrą dynamiczną linią kreślącą rys postaci, z nietuzinkową fabułą już za mną, a Anime samo w sobie polecam, gdyż jest to dobra adaptacja historii obrazkowych "Uniwersum Marvela".


A jak stoi, forumowicze, drugi sezon "Psycho-Pass" oraz "Drifters"? Ktoś z Was oglądał te dzieła, albo chociaż widział kilka odcinków? :)

Jackal:

--- Cytat: Thanoseid_FolRolDeOlRol w Lipiec 01, 2019, 07:40:36 am ---A jak stoi, forumowicze, drugi sezon "Psycho-Pass" o

--- Koniec cytatu ---

Mnie drugi sezon spodobał się tak samo jak pierwszy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej