Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 867753 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #510 dnia: Grudzień 30, 2009, 08:53:56 pm »
A nie mówiłem... :D
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #511 dnia: Grudzień 30, 2009, 08:56:31 pm »
Wilku to co jest w Hellsingu Ultimate, to nawet czasem w kinówkach nie ma, nie mówiąc o TV, czy OAV. To już jest klasa sama w sobie i osobiście stwierdzić mogę iż ciężko będzie przebić (może nie za parę lat, ale obecnie) to co w Hellu, przynajmniej dla mnie.
Klimat, animacje, brutalność, wszystko jest tak dobrane i dopracowane, że powala od pierwszego odcinka.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline valentine69

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #512 dnia: Grudzień 30, 2009, 09:07:19 pm »
Właśnie skończyłem oglądać to co wyszło do tej pory z Hellsing Ultimate.
To jest zajeb*ste. Serio, dawno widziałem coś co by mnie powaliło dynamiką, animacją i poziomem brutalności.

widziałeś berserka ;), może animiec nie tak krwawy, lecz manga wgniata w podłoge ;)

Btw. Ja ostatnio przejrzałem  Higashi no Eden(inna nazwa z tego co pamiętam to east of eden ale głowy nie dam), nie lobie zagadek/tajemnic etc. w animach  ale to pozytywny zastrzyk energii ;), bardzo przyjemne postaci, a przedewszystkim genialna fabuła ;)
Spoiler: pokaż
dostać 10 mld jenów i zadanie uratowania świata (w tym akurat przypadku chodzi o japonie), i najlepsze jest że nawet bohaterowie dochodzą do wniosku że mimo wsyzstko iż jest to olbrzymia suma...kraju nie da się ot tak sobie za tyle uratować;)

po obejrzeniu serii czekam na kinówki...a może 2 seria będzie ;)
vanitas vanitatum et omnia vanitas...


Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #513 dnia: Grudzień 30, 2009, 10:00:39 pm »
Właśnie skończyłem oglądać to co wyszło do tej pory z Hellsing Ultimate.
To jest zajeb*ste. Serio, dawno widziałem coś co by mnie powaliło dynamiką, animacją i poziomem brutalności.

A VIII tom jest jeszcze bardziej brutalny  :D


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #514 dnia: Grudzień 30, 2009, 11:22:18 pm »
VIII tom to apogeum, później czyli IX tom, trochę maleje dla mordobicia, by..no właśnie nie wiem jak w X tomie, czekam aż JPF go wyda, bo nie chcę czytać skanów na necie.
To chyba jedyna manga której nie przeczytałem nawet jednej strony, czy w ogóle okładki na necie z żadnych skanów.  :p
Uważam iż jest za dobra by ją czytac na necie, wolę pomacać papier  :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #515 dnia: Grudzień 30, 2009, 11:40:11 pm »
O Boże jakie to "Endless Eight" długie bo aż 8 odcinków. Jeszcze mi 3 pozostały.
Ale fajne jest i szybko się ogląda (oczywiście nie przewijam).
Można szukać różnic w poszczególnych odcinkach jak różne yukaty, stroje kąpielowe i jeszcze kilka innych zmian.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #516 dnia: Grudzień 31, 2009, 10:33:34 am »
Właśnie skończyłem oglądać drugą serię Darker than black i bardzo się zawiodłem. Gorszego zakończenia serii w tym sezonie jeszcze nie było. Myślałem, że po pierwszej serii w końcu zaczną coś wyjaśniać o co chodzi z tymi wrotami piekieł i niebios, ale jeszcze bardziej namotali.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #517 dnia: Grudzień 31, 2009, 06:55:54 pm »
No i obejrzałem to "Endless Eight". Sam nie wiem co o tym myśleć.

Czy jeden bardzo dobry odcinek powtarzany 8 razy nadal będzie bardzo dobry ?
No raczej tak, a jedynie może stać się monotonne oglądanie tego w kółko.
To chyba było po to żeby porównywać te odcinki i doszukiwać się zmian. Możliwe również, że nie mieli pomysłów na Haruhi 2 i dlatego zrobili aż tyle podobnych (praktycznie takich samych) odcinków. Powiem szczerze, że wyjaśnienie powodu tych powtórzeń w ostatnim odcinku "Endless Eight" niezbyt mi się spodobało. Spodziewałem się czegoś ciekawszego.

Ale Haruhi nie sposób nie polubić. Więcej o Haruhi napiszę po obejrzeniu całości.


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #518 dnia: Styczeń 01, 2010, 09:51:48 am »
Ugh, ten ohydny K-ON'owy design :/ Co im do łba strzeliło, by tak zepsuć postać Haruhi - wygląda na tym kadrze jak.... brrr

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #519 dnia: Styczeń 01, 2010, 09:58:12 am »
a ma być drugi sezon K-ONa :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #520 dnia: Styczeń 01, 2010, 10:05:56 am »
Wiem, dodatkowo ma być K-ON w realiach wojny vide. So・Ra・No・Wo・To >_> W którymś momencie autentycznie znienawidziłem ten chardes.

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #521 dnia: Styczeń 01, 2010, 11:27:52 am »
Ugh, ten ohydny K-ON'owy design :/ Co im do łba strzeliło, by tak zepsuć postać Haruhi - wygląda na tym kadrze jak.... brrr


MYSZKA MIKI, LOL

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #522 dnia: Styczeń 01, 2010, 12:16:58 pm »
Wiem, dodatkowo ma być K-ON w realiach wojny vide. So・Ra・No・Wo・To >_>

znalazłem tego arta na 4chanie i byłem pewny że jest to z k-ona, nawet w tym folderze wylądował. Tylko ta białowłosa niezbyt przypominała perkusistkę ;)

edyta: z resztą był kon w świecie magii i miecza (sacred blacksmith) to nie ma się co dziwić że i na inne realia się zaraza przenosi.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2010, 12:21:23 pm wysłana przez Konował »


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #523 dnia: Styczeń 01, 2010, 01:08:14 pm »
Zarówno Haruhi 1 jak i K-ON są bardzo fajnymi tytułami, ale robić wszystko na modłę k-ona to trochę przesada, Haruhi 2 nie widziałem, ale nie wiem czy chcę oglądać z takim dizajnem, natomiast przenoszenie K-ONa na pole walki, gdzie oryginalnie zostanie pewnie tylko muzyka jest IMHO nieporozumieniem. A może dziewczyny będą strzelać z gitar jak w FLCL (z całym szacunkiem dla tego tytułu).  :roll:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #524 dnia: Styczeń 01, 2010, 01:35:41 pm »
Ugh, ten ohydny K-ON'owy design :/ Co im do łba strzeliło, by tak zepsuć postać Haruhi - wygląda na tym kadrze jak.... brrr

Teraz by należało odpisać, że sam jesteś...
No, ale będę kulturalny nie napiszę. Ta kreska jest piękna więc nie pisz takich rzeczy.

Ta kreska wcale nie jest podobna do tej w K-On. Jak można takie bzdury pisać. A kadr miał tylko jedno na celu. Uwiecznić fajną minę jaką zrobiła Haruhi, a nie pokazać styl kreski. Choć to widocznie za trudne do zrozumienia było.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2010, 01:44:25 pm wysłana przez anfan »