trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 868114 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #570 dnia: Styczeń 08, 2010, 01:42:51 pm »
Zdzierżyłem trzy pierwsze epy pierwszej serii i rzuciłem w cholerę. To chyba jasno daje do zrozumienia, że mam cokolwiek odmienne zdanie niż ty.
Aha bo przerwałeś oglądanie anime. Szkoda bo nie poznam twojej oceny.

Lecz jak widziałeś wcale zbytnio nie chwaliłem tego anime choć na początku bardzo mi się spodobało.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #571 dnia: Styczeń 08, 2010, 01:57:30 pm »
Właśnie już ją znasz. Sam fakt że przerwałem oglądanie tego mało strawnego grochu z kapustą jest chyba wystarczająco wymowny. A szkoda, bo miało trochę potencjału. Postacie były bardzo sympatyczne, no i te mundurki...
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #572 dnia: Styczeń 08, 2010, 02:08:51 pm »
Właśnie już ją znasz. Sam fakt że przerwałem oglądanie tego mało strawnego grochu z kapustą jest chyba wystarczająco wymowny. A szkoda, bo miało trochę potencjału. Postacie były bardzo sympatyczne, no i te mundurki...
Znam opinię w sensie, że nie chciałeś tego oglądać, ale nie znam twojej opinii o wielu postaciach i fabule gdyż nie oglądałeś dalej.

Wiele osób mówi, że II sezon jest znacznie lepszy niż I, ale jak pisałem główny bohater to denerwująca i głupia postać.

A 3 pierwszy epy (i dalej również) I sezonu bardzo mi się podobały i byłem skłonny bardzo wysoko je ocenić.

Offline Hunter Killer

Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #573 dnia: Styczeń 08, 2010, 02:35:48 pm »
Ja właśnie zacząłem oglądać Asurę, jestem po pierwszy epku ledwo, ale duszek jest fajny.  ;-)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #574 dnia: Styczeń 08, 2010, 02:55:41 pm »
Ja właśnie zacząłem oglądać Asurę, jestem po pierwszy epku ledwo, ale duszek jest fajny.  ;-)
Bardzo uroczy był do takiego stopnia, że przez wiele odcinków miałem takie o niej zdanie. Zresztą nie tylko duch, ale i demon.

Jeśli nie oczekuje się zbyt wiele od tego anime to można II sezony obejrzeć.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #575 dnia: Styczeń 08, 2010, 02:56:31 pm »
Ja właśnie zacząłem oglądać Asurę, jestem po pierwszy epku ledwo, ale duszek jest fajny.  ;-)
Ona i ta kapłaneczka są całkiem do rzeczy, niestety to za mało żebym przeoczył wszystko to, co mnie od serii odrzuciło.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #576 dnia: Styczeń 08, 2010, 02:59:37 pm »
Ona i ta kapłaneczka są całkiem do rzeczy, niestety to za mało żebym przeoczył wszystko to, co mnie od serii odrzuciło.
Na początku nic mnie od serii nie odrzuciło, a uroczy duszek i słodki demon bardzo zachęciły do oglądania.
Nie wiem co oni zrobili z tym postaciami później (znaczy wiem bo pisałem o tym). Nie oglądałeś dalej więc nie wiesz, ale uważam że te postacie stały się bardziej irytujące na czele z głównym bohaterem.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #577 dnia: Styczeń 08, 2010, 03:11:13 pm »
Niezdrowa mieszanka mechów, magii i najnowszej technologii zapewne też nie stała się mniej irytująca. Nic nie mam do steam punku, ale to był po prostu totalny misz masz, danie do którego powrzucano wszystkiego po trochu i usiłowano ukryć podły smak ładnie pachnącym sosem. Mieszanka, który każdemu człowiekowi posiadającemu wyczulony smak już po kilku kęsach musi odbić się czkawką, jeżeli nie wrócić odruchem wymiotnym.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 03:15:20 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #578 dnia: Styczeń 08, 2010, 03:22:41 pm »
Niezdrowa mieszanka mechów, magii i najnowszej technologii zapewne też nie stała się mniej irytująca. Nic nie mam do steam punku, ale to był po prostu totalny misz masz, danie do którego powrzucano wszystkiego po trochu i usiłowano ukryć podły smak ładnie pachnącym sosem. Mieszanka, który każdemu człowiekowi posiadającemu wyczulony smak już po kilku kęsach musi odbić się czkawką, jeżeli nie wrócić odruchem wymiotnym.
Uważam, że jedynie dla nudnych narzekaczy pomysł na mechy się nie spodoba. Anime jest różnorodne więc połączenie demonów i mechów bardzo dobrze wyszło. Zresztą w II sezonie wyjaśniają skąd to się wzięło bo była tego konkretna przyczyna.

Najgorsze w anime jest jak oglądasz i masz dosyć postaci w nim występujących.

Lecz kilka pierwszych odcinków I sezonu było emocjonujących i bardzo wciągających, że o 4 w nocy oglądałem je pod rząd gdyż takie było fajne. No i ta muzyka rewelacyjna.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 03:27:56 pm wysłana przez anfan »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #579 dnia: Styczeń 08, 2010, 03:31:12 pm »
Skończyłem Macademi Wasshoi i oprócz dwóch (w sumie półtora) przynudzających odcinków daje radę. Nieźle się pośmiałem. (wersja DVD jest bez mgiełek?)

Acha :) Nawet w scenie w gorących źródłach książę demonów wspomina, że wersja DVD jest bez mgły lol

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #580 dnia: Styczeń 08, 2010, 03:45:15 pm »
No i właśnie o to mi chodzi czy to podpucha nie była. Oglądał ktoś wersję DVD?
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #581 dnia: Styczeń 08, 2010, 03:46:16 pm »
Kijem z 10 metrów tego nie tknę, i imo to nie miejsce do gadania o tym anime.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #582 dnia: Styczeń 08, 2010, 03:47:37 pm »
Powiem szczerze, że widziałem tylko wersję DVD i wydawała się niecenzurowana, a przynajmniej ładnych cycków było tam sporo :)

Offline Shirosama

Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #583 dnia: Styczeń 08, 2010, 04:01:50 pm »
Kijem z 10 metrów tego nie tknę, i imo to nie miejsce do gadania o tym anime.
A oglądałeś co najmniej kilka odcinków, że się wypowiadasz ?

Choć nie każdemu urocze postacie muszą się spodobać.


Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #584 dnia: Styczeń 08, 2010, 04:19:27 pm »
Moja wersja.

 Ściągnę sobie tylko ten 10 odcinek bo jeśli nawet w innych była to nie zauważyłem.

Wersja DVD


Ten zabieg w wykonaniu producentów coraz bardziej mnie irytuje. Ich chciwość nie zna granic.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2010, 08:00:13 am wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

 

anything