Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 867736 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 17, 2009, 09:18:36 pm »
TVN7 - mistrz ciętej riposty
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2009, 09:25:42 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 17, 2009, 09:31:22 pm »

Poza tym gdzie tam głębia? W tym, że dwie ciapy nie potrafią się po ludzku umówić i wciąż się mijają? To ma być wzruszające? Dziękuję, postoję - denerwowało mnie to niemożebnie. Wynudziłem się na tym filmie przestraszliwie. A chyba nie zarzucisz mi że nie potrafię docenić głębokich animu.

A gdzie głębia w jakimkolwiek innym anime ?
W przypadku każdej pozycji można stwierdzić że coś jest płytkie, nieciekawe i słabe więc jaki sens ma przerzucanie się sloganami że coś jest bądź też nie ambitne/głębokie/cokolwiek.

Ganossa: właśnie ze strony demotywatorów to skojarzyłem :D


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 18, 2009, 01:55:55 am »
Obejrzałem pierwszy Kara no Kyoukai. Nie zachwycił mnie ale i nie odstręczył od sięgnięcia po pozostałe.
To jedno z najlepszych anime. Wszystkie filmy są podobnie dobre. Szczególnie grafika bardzo wysokiej jakości i całkiem ciekawe pomysły.
Lecz ma niestety dużą wadę to anime. Prawie w nim nie ma akcji. Gadanie i dochodzenie przez prawie całe filmy i zaledwie trochę walk, które są prostackie i nudne bo nic w nich nie zaskakuje.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 18, 2009, 06:32:47 am »
Akurat te argumenty rozmijają się z moimi opiniami o tym anime Anfanie więc sobie daruj.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Krova

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 18, 2009, 10:18:24 am »
Krova, proszę cię. Z powyższej wypowiedzi wynika tyle, że oceniałeś "głębię" tego filmu na podstawie ślicznych krajobrazów.

Cytat: Ja
No właśnie mi się o dziwo bardzo podobało, jedno z nielicznych 'głębokich' anime, które mi podeszło. W dużej części na pewno przez wizualia,
Nie było głębokie przez wizualia, tylko mi podeszło przez wizualia. Gdyby było brzydkie i loldeep, to bym odpadł z nudy, a było takie ładne, że zacząłem oglądać i nie przestałem po 3 minutach, co pozwoliło mi się wkręcić w samą historię, ajt?
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 18, 2009, 11:21:52 am »
Akurat te argumenty rozmijają się z moimi opiniami o tym anime Anfanie więc sobie daruj.
Nie mówię, że ty oceniasz w taki sam sposób to anime.
Fate Stay Night to było najlepsze anime Type-Moon bo nie dosyć tego, że bardzo fajne postacie i pomysł to w dodatku świetne walki tam były.
Kara już nie jest takie dobre.


Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 18, 2009, 11:25:50 am »
A ja znowu się powtórzę, że według mnie było strasznie nudne.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 18, 2009, 11:28:47 am »
Wydaje mi się, że gdzieś to już czytałem. Tak z dwadzieścia razy...
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 18, 2009, 11:31:41 am »
A ja znowu się powtórzę, że według mnie było strasznie nudne.
No bo Kara było nudne. Przecież o tym właśnie pisałem. Zabrakło dobrych walk.
Tsukihime już było ciekawsze.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 18, 2009, 11:42:45 am »
Chodziło mi o Fate Stay Night nie o Kara.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 18, 2009, 11:44:42 am »
Valkyria Chronicles

niewiele jest serii które robią na mnie tak dobre pierwsze wrażenie, a jeszcze mniej takich które mnie rozczarowują na całej linii (obecnie tylko Claymore i Tales of the Abyss). Wiązałem na prawdę spore nadzieje z VC a się przeliczyłem. I nawet nie mam ochoty za bardzo się rozpisywać bo nie warto, wystarczy czasu zmarnowanego na 26 odcinków.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 18, 2009, 11:45:54 am »
Chodziło mi o Fate Stay Night nie o Kara.
No niemożliwe. To mnie zaskoczyłeś  :shock:
Zapewne dla ciebie walki w Digimonach były ciekawsze.
Valkyria Chronicles
Jeszcze brakuje polskich napisów.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 18, 2009, 07:53:11 pm »
Cytuj
Pamiętam że chłopak gdzieś jechał i nie mógł dojechać bo zapadało tory.
No pamięć absolutna nie ma co tyle to można wyczytać z recenzji.
Cytuj
Rozumiem Freyu, że po tym jak odmówiłem ci przeprosin teraz będziesz atakował w anfanowym stylu wszystkie moje posty które ci się nie spodobają?
Ripostuje każdą wypowiedź z która się nie zgadzam bez patrzenia na avka, nick czy podpis. No ale dla ciebie każda krytykująca rzeczowa wypowiedź do tego co napisałeś to już zbrodnia, no jakże on śmiał..., tak podważać nieomylność mego boskiego majestatu. :roll: Nie ma co lepiej wypierać się wszystkiego i wpierać że to adwersarz się myli/źle zrozumiał. Obecnie twierdze że nadajesz się idealnie do sejmu, tego zbiorowiska warchołów. Tak jak oni nie musisz przepraszać, co źle to inni źle zrozumieli, do tego wszyscy perfidnie cie atakują w najgorszym z możliwych sposobów. :roll: :-? :neutral: :doubt:

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 18, 2009, 08:11:54 pm »
Zadałem ci proste pytanie, bez żadnych ukrytych podtekstów, a ty nawet nie potrafisz odpowiedzieć na nie bez niepotrzebnych emocji i pyskowania. Wystarczyło tylko pierwsze zdanie i już czułbym się w pełni usatysfakcjonowany, gdyż rozwiewa ono moje wątpliwości co do faktu, iż masz od teraz zamiar czepiać się mojej osoby. No ale nie - ty zaraz dorabiasz sobie całą ideologię, jakoby ktoś coś podważał, lub czegoś się wypierał, sadzisz jakieś kfiatki o boskich majestatach. I kto mi powie że to nie jest typowo anfanowy styl? Doprawdy, który z nas bardziej się nadaje do tego zbiorowiska warchołów?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Miranda

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 18, 2009, 08:21:29 pm »
Frey - weź się ogarnij i nie napadaj na ludzi, bo to już się nudne robi.
Tencz - na tym proszę zakończyć.

Bo polecą (p)osty.
I am not plain, or average or - God forbid - vanilla. I am peanut butter rocky road with multicolored sprinkles, hot fudge and a cherry on top!