trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 868029 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #615 dnia: Styczeń 17, 2010, 12:16:21 am »
Miażdży mosznę.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #616 dnia: Styczeń 17, 2010, 12:33:13 am »
NIESAMOWITE TO BYŁO. Oczywiście mowa o Kampfer.
Nie spodziewałem się, że można do takiego stopnia zrobić shit (widocznie prawie same dobre anime oglądam albo tak mało jest prawdziwych shitów wśród anime).

12 odcinek co to miało być ?

Nie miał już nic wspólnego z pozostałymi. Poza tym na 12 odcinków może 1-2 odcinki cokolwiek były warte i kilka wybranych scen.
To niestety nie przekracza 10% więc innej oceny niż 1/10 nie mogę wystawić.

Jestem pewien, że to anime miało być żartem z fanów. Było dosłownie o niczym. O tak zwanej fabule prawie nic nie było. Nawet przeciętnej walki nie było. Ciekawszych postaci również nie było. Jakiegokolwiek choćby minimalnie logicznego zakończenia (albo przynajmniej śmiesznego) również nie było. Po prostu DNO i jeszcze raz DNO. Tylko zmarnowałem czas na to anime no, ale jak pisałem, że obejrzę to obejrzałem.

A Mitsurugi z tanuki (nie można się przyzwyczaić do bzdurnych recenzji)  bredzi, że
Cytuj
anime, o dziwo, ogląda się dobrze, jeżeli mamy ochotę na zwykłą produkcję ecchi. Kämpfera polecam tylko i wyłącznie tym, którzy mają ochotę na czystą rozrywkę w postaci dużego natężenia dobrego, trzymającego poziom fanserwisu i prostego jak promień lasera humoru.
W tym był dobry fanserwis ? Brednie bo akurat ecchi (humor) lubię i mogę spokojnie oglądać anime dla takich scen, ale tego czegoś nie da się oglądać dla ecchi. Dlaczego ? A ile było w tym ecchi i jakiego rodzaju ? To ecchi było tak żałosne i beznadziejne jak reszta tego anime (poza tym cenzura). Genialne ecchi to jest w Kanokon czy Ikkitousen, a nie w tym czymś.

Teraz pora na arcydzieło (choć jeszcze tego nie wiem) czyli Umineko no Naku Koro ni.  Mam nadzieję, że będzie tak doskonałe jak Higurashi.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2010, 01:24:22 am wysłana przez anfan »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #617 dnia: Styczeń 17, 2010, 07:15:47 am »
Cytuj
A to skąd się wzięło?
Tencz, oficjalnie dostajesz w ucho. I spokój ma być. Ze skutkiem natychmiastowym.Mi.
Będzie spokój, jeśli Frey przestanie mnie prowokować, a potem udawać niewiniątko. Choćbym miał dostać osta, to nie pozwolę sobie.
A to ucho sobie zapamiętam, odbiorę kiedyś w realu. :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2010, 07:21:58 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #618 dnia: Styczeń 17, 2010, 08:19:15 am »
A to ucho sobie zapamiętam, odbiorę kiedyś w realu. :P
Jak Tyson Holyfieldowi :P

Nuku Nuku  TV- Po czterech odcinkach już mocno się zawiodłem. miałem wrażenie jakbym oglądał któryś z porąbanych snów Nuku Nuku. Całość jest zbyt przerysowana. Wygląda jakby chcieli zrobić absurdalną komedię tylko, że im wyszła głupia komedia. Po świetnej OAVce z spodziewałem się czegoś znacznie lepszego. Dodatkowo animacja jest gorsza niż u siostry o prawie 6 lat starszej. Na razie pooglądam jeszcze kilka odcinków, bo zdarzają się zabawne scenki, ale nie jestem w stanie powiedzieć czy dam radę skończyć.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #619 dnia: Styczeń 17, 2010, 12:35:25 pm »
Czy ktoś nie  zgadza z moją opinią o Kampfer ? Rozumiem, że o Nyan Koi i Asura Cryin sądzicie podobnie co ja ?

Teraz właśnie będę oglądał Umineko i mam 4 pierwsze odcinki w Blu-Ray. Jedyne na co mam nadzieję to dobry klimat i fajne postacie.


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #620 dnia: Styczeń 17, 2010, 01:17:10 pm »
Co do Kampfera - zgadzam się.

Co do Asury to nie pamiętam coś Ty w końcu o tym sądził.

A co do Nyan Koi, to nie nadajesz się do oglądania anime ;)

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #621 dnia: Styczeń 17, 2010, 01:43:21 pm »

Co do Asury to nie pamiętam coś Ty w końcu o tym sądził.
Przeczytaj w temacie "Dobre anime" co napisałem o Asura.
A co do Nyan Koi, to nie nadajesz się do oglądania anime ;)
Od kiedy Wilk jest zwolennikiem takich haremowych bohaterów jak w Nyaan Koi ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2010, 07:58:59 pm wysłana przez anfan »

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #622 dnia: Styczeń 17, 2010, 03:04:33 pm »
 :neutral:

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #623 dnia: Styczeń 17, 2010, 05:41:13 pm »
No i po następnym epku "military moe". Powiedziałbym iz Sora no Woto to takie skrzyżowanie K-on! z Strike Witches bez zbędnych majtów więc dla mnie dalej super.
Cóz mam nadzieje iż odcinki utrzymają tą sama tonacje bo to mi odpowiada, po prostu opowiastka o grupce dziewcząt w jakiejś mieścinie robiących nie wiedzieć czemu za straż graniczną. Trochę im to nie wychodzi bo póki co widzę tylko dziewczęta w mundurach i z karabinami robiące dziewczęce rzeczy (przynajmniej w pojmowaniu anime) ale czy mogę na to narzekać ;)?

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #624 dnia: Styczeń 17, 2010, 05:42:27 pm »
No dobra. Obejrzałem 5 odcinków Umineko więc pytam się co to za idiotyczna parodia Higurashi ( głównie mówię o Marii udającej Renę i II połowie 5 odcinka).

No cóż. Oglądam dalej, ale jeśli mają zamiar kpić sobie bezpośrednio w tym anime, udziecinniać je, psuć nastrój itp to będzie będzie z tego gniot.
Choć na razie mogę ocenić 8/10.

EDIT:

Twórcy tego anime nie wiedzą jaki zrobili gniot. Co to ma być w ogóle za przerywanie i pokazywanie tego kretyna w czerwonych włosach (główny bohater z I części). On tylko ciągle się drze na wiedźmę i denerwuje oglądających to anime (niech go walnie po pysku jak matka biła tą dziewczynkę bo to było niezłe). Czy już naprawdę aż tak gdzieś mają klimat tego anime ?

Poza tym co to za wstrętna mozaikowa cenzura. Nie można na to coś patrzeć.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2010, 07:57:34 pm wysłana przez anfan »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #625 dnia: Styczeń 17, 2010, 08:12:52 pm »
Nie można na to coś patrzeć.

To nie patrz. Zmusza Cię ktoś? Po co oglądasz? By marudzić tylko?

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #626 dnia: Styczeń 17, 2010, 08:16:48 pm »
Czy tylko ja mam takie wrażenie czy ten kadr Anfana wygląda bardzo dwuznacznie?
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #627 dnia: Styczeń 17, 2010, 10:15:00 pm »
Zabrałem się za Slayers poczynając od 1wszego sezonu i powiem iż tego mi trzeba było. Lekkie śmieszne i przyjemne... żadnych ukrytych podtekstów i wysilania się na "coś głębszego" po prostu dobra seria :).
łykam odcinki jak pelikan co mi sie już dawno nei zdarzyło. Na szczeście odcinków nie brak bo ta seria sięga do 2009 więc przynajmniej nie muszę sie martić o to iz całość w kilka wieczorów skończę :D.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2010, 10:44:23 pm wysłana przez wyspa »

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #628 dnia: Styczeń 17, 2010, 10:20:02 pm »
te nowe sezony (evolution, revolution)są wyjątkowo godne odradzenia ;)
Pierwsze trzy sezony to mistrzostwo + oavki i filmy kinowe ;)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #629 dnia: Styczeń 18, 2010, 01:05:18 am »
Obejrzałem połowę anime i może trochę za ostro je skrytykowałem lecz co to za kompletnie żałosny pomysł przerywać co chwilę akcję (zatrzymywać czas) i pokazywać tą głupią grę ? Nawet jeśli anime ma dużo gorszy klimat niż w Higurashi to dlaczego muszą przeszkadzać w oglądaniu. Ta gra i rola obserwatora (głównego bohatera z tą wiedźmą) jest chyba najgłupszym elementem tego anime. Oglądam, a tu nagle mi zatrzymują czas i wyskakuje coś takiego. Poza tym dlaczego nie dokończyli poszczególnych etapów. Zarówno w I jak i w II nie pokazali po kolei do końca tylko nagle sobie przerwali i następny się rozpoczął.

Kolejne wady.
Anime zbyt dziecinne, dosyć nudne, bez większych emocji, żartobliwe, nie pozwalają stworzyć poważnego klimatu tylko co chwilę jakieś komedie odstawiają (jak końcówka II rozdziału) Te ich zabijanie nie robi raczej wrażenia bo jest nudne i bez większych emocji. Po prostu płytkie to jakieś.

Jak oglądałem Higurashi to nie miałem absolutnie takiego wrażenia. Tam w chwilach poważnych było naprawdę poważnie, a w komediowych panował bardzo fajny humor. Natomiast tu tak nie jest, ale w pewnym sensie anime jest wciągające i mimo wszystko znacznie lepsze od tego co ostatnio oglądałem (czyli głupich haremówek).

EDIT:
Widzę, że pojawiło się dużo ładnych dziewczyn w anime co bez wątpliwości można uznać za zaletę.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2010, 01:49:39 am wysłana przez anfan »

 

anything