trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 867847 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #675 dnia: Styczeń 20, 2010, 06:21:53 pm »
Pisze się bzdury od upadku na mózg więc jesteśmy kwita ;)
Więc jeśli tak wygląda twoja samokrytyka to nie mam nic więcej do dodania.


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #676 dnia: Styczeń 20, 2010, 06:25:26 pm »
Widzę, że dalej próbujesz być złośliwy. Ok, nie ma sprawy.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #677 dnia: Styczeń 20, 2010, 06:30:50 pm »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #678 dnia: Styczeń 20, 2010, 07:52:54 pm »
Seitokai no Ichizon jest żałosne i to bardzo. Nie dosyć tego, że parodiują wiele anime to nawet muzykę parodiują jak choćby poważną czy inne najładniejsze rytmy, które pamiętam z anime. Po prostu żenada i żeby za takie prostackie chwyty ktoś to anime chwalił i mówił, że jest bardzo dobre.

Niektóre parodie w tym w Seitokai no Ichizon, które łatwo zauważyć.

Higurashi, Haruhi, Hell Girl, Strike Witches, Maria-sama ga Miteru.

Jak zwykle gorsze anime parodiuje te lepsze.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2010, 10:01:00 pm wysłana przez anfan »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #679 dnia: Styczeń 20, 2010, 10:24:24 pm »
cpt. Misumaru Tenchi: może na wstępie zacznę od tego że nie będę robił z siebie dziewicy w domu publicznym, sam nie raz nie dwa używałem torrentów etc
Ale zupełnie inna kwestia to wybielanie się i dodanie całej teorii na usprawiedliwienie tego, że piractwo jest w porządku.
Sure, niech wam będzie: kradnę. Ale koło pały mi to lata, że tak obrazowo się wyrażę.

Oglądam Seitokai no Ichizon - świetne jest.
Amen.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #680 dnia: Styczeń 20, 2010, 10:41:02 pm »
To w 7 odcinku na pewno cenzura (bardzo dużo pary wodnej), ale dziwne bo na anidb nic nie pisało, że jest cenzura.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #681 dnia: Styczeń 21, 2010, 12:22:06 am »
Ja ci pisałem że jest. Z d... tego nie wziąłem. Mało?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #682 dnia: Styczeń 21, 2010, 01:38:39 am »
Mało?
Tench, po tylu latach jeszcze zapominasz, że dla Jedynego Słusznego, my nie stanowimy żadnego wiarygodnego źródła.  :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #683 dnia: Styczeń 21, 2010, 06:24:32 pm »
Obejrzałem Seitokai no Ichizon i stwierdzam, że to anime na podobnym poziomie co Akane-iro czyli słabe. Postacie przeciętne i jedynie główna bohaterka czyli dziecinna przewodnicząca była bardziej zabawna.

Parodii było dużo, a nawet (oprócz tych anime co wymieniłem wcześniej) pojawiły się parodie Air czy Kimi Ga Nozomu Eien. Pozostałe parodie były również żałosne i nieśmieszne.

W internecie na jednej stronie w podsumowaniu anime 2009 ktoś tam napisał, że Seitokai było najlepszą komedią 2009  :-?

Anime pod względem humoru, postaci (i wszystkiego innego) w porównaniu do K-On jest praktycznie zerem lecz widziałem gorsze komediowe anime.

A tak w ogóle jeśli ktoś pamięta scenę w 11 odcinku (od 17 minuty) to łatwo może stwierdzić, że czegoś tak bzdurnego i nierealistycznego nawet w anime dużo nie ma. Chcieli zrobić coś poważniejszego, a wyszło jeszcze bardziej żałośnie niż te parodie.

Na 12 odcinków dosyć śmiesznych była około połowa więc te mi się podobały. Anime jednak kompletnie o niczym (i jeszcze jakieś bezsensowne wątki z tragiczną przeszłością głównego bohatera wrzucili na koniec).

Oceniam 6/10 za niektóre śmieszne sceny (głównie teksty i  zachowania przewodniczącej).

PS:
Oceny na anidb. Setokai miał tymczasową ocenę  6.71, a za całość 7.39. Natomiast w przypadku K-On tymczasowa ocena to 8.05, a za całość 8.02 czyli, że anime przez wszystkie odcinki jest co najmniej bardzo dobre.

K-On pokazuje, że można zrobić doskonałe anime oparte praktycznie w całości na postaciach i muzyce.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2010, 06:34:48 pm wysłana przez anfan »

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #684 dnia: Styczeń 22, 2010, 01:31:31 pm »
Oglądam już Slayers Next i ciężko mi w to uwierzyć ale póki co lepsze niż 1wszy sezon :D. Gagi są jeszcze śmieszniejsze i jest ich więcej, grono bohaterów również się powiększyło same plusy normalnie. Wiem już tez iż Lina na pewno dołączy do fav chara... cóż niestety Mion wyleci z listy top 10. Zastanawiam sie tylko czy Linę można zaliczyć w poczet Tsundere bohaterek... niby wykazuje pewne cechy ale chyba to jednak nie to... oh well z okazji mojego nowego dylematu zmieniłem sobie podpis na jakiś czas :).

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #685 dnia: Styczeń 22, 2010, 02:03:48 pm »
W Slayers Next najlepszy jak dla mnie jest Xellos i jego tekst "that is the secret"  :D
A Lina chyba nie jest Tsundere tylko zwykłą wredną babą  :D

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #686 dnia: Styczeń 22, 2010, 03:52:27 pm »
Mnie najbardziej podobał się ten gdzie pierwszy raz Xellos się pojawił, właśnie chyba next. Chociaż wszystkie 3 bardzo miło wspominam


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #687 dnia: Styczeń 22, 2010, 04:13:03 pm »
Next miał jak dla mnie najlepszą końcówkę.
Spoiler: pokaż
Wcielenie się w Linę, Pani Mroku czy jak jej tam było, to mistrzostwo świata

Try ogólnie najsłabszy, bo po mimo kilku mocnych atutów (Filia) i paru genialnych odcinków, strasznie dużo nudziarstwa i dłużyzn i do tego kretyńscy pomocnicy Valgava.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #688 dnia: Styczeń 22, 2010, 06:29:11 pm »
A mi najbardziej podobał się właśnie Try, Nexta miło wspominam odnośnie Xellosa, ale ogólnie jakoś mnie bardzo nie powaliło, po za końcówka, bo ta z "decydującym bossem" nazwijmy to tak, była przednia.
W sumie to w ogóle cała trylogia Slayersów jest majstersztykiem.

Wyspa, wypas podpis z Linuśką :D
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #689 dnia: Styczeń 22, 2010, 07:33:04 pm »
Soukou no Strain bardzo fajne anime. POSTANOWIŁEM po wielu beznadziejnych gniotach co ostatnio obejrzałem przejrzeć anidb i poszukać trochę starsze pozycje. Wybór padł właśnie na to anime (2006-2007) gdyż oceny były całkiem wysokie i spodobała mi się kreska. ALE nigdy bym nie przypuszczał, że będzie takie genialne. I naprawdę wersje DVD są dużo lepsze od TV, a to anime już jest w DVD.
Jeszcze 3 odcinki mi zostały do obejrzenia. Każdy odcinek jest bardzo ciekawy. Kreska wysokiej jakości i świetna muzyka.

Jak nie oglądaliście to mówię wam, że to anime prawie każdemu się spodoba z tym, że ma również bardzo poważne i wzruszające sceny.

JEST LEPSZE od wszystkich anime co oglądałem przez ostatnie tygodnie.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4556

http://www.s-strain.jp/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2010, 12:48:51 am wysłana przez anfan »