trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 868050 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #825 dnia: Luty 16, 2010, 09:45:44 am »
Obejrzałem pierwszy odcinek z ciekawości i dla fajnych cycatych scenek ale głupota tego anime nie poraziła. A sterczące sutki i jęczące panienki nie zrekompensują moich cierpień jeśli zmusił bym się do oglądania tego dalej.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #826 dnia: Luty 16, 2010, 11:50:28 am »
Obejrzałem pierwszy odcinek z ciekawości i dla fajnych cycatych scenek ale głupota tego anime nie poraziła. A sterczące sutki i jęczące panienki nie zrekompensują moich cierpień jeśli zmusił bym się do oglądania tego dalej.
Tylko się nie popłacz.
Po tym pierwszym odcinku co prawo niezbyt mi się spodobało, ale może nie będzie takie złe.

Mam jedynie nadzieję, że jakieś loli też będą.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #827 dnia: Luty 16, 2010, 03:57:10 pm »
A dalej to już zupełnie odlot jest ale jak dla mnie to na minus z tą lolitką. :-?
Eee, fajna jest. :D
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #828 dnia: Luty 16, 2010, 04:33:23 pm »
A dalej to już zupełnie odlot jest (...) z tą lolitką.

Fixed :]
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #829 dnia: Luty 16, 2010, 05:00:35 pm »
Nie mnie tam nie przekonuje ta lolita i jej traktowanie tamtej jak dz****. :doubt:

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #830 dnia: Luty 16, 2010, 05:11:09 pm »
Skończyłem oglądać Argento Soma. Jak dla mnie jest to kolejny (średnio udany) klon Evangeliona tylko, że z bardziej denerwującym bohaterem i z mniejszą ilością fajnych panienek.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #831 dnia: Luty 17, 2010, 01:24:31 pm »
Skończyłem Vandreada.Anime to taka mieszanka Ecchi,komedii  i mechów walczących w kosmosie.Pierwsze odcinki  nie za bardzo mi się podobały ale potem anime się rozkręca i jest całkiem niezłe.Obecnie oglądam drugi sezon.Niestety nie mogłem zdobyć wersji z napisami w przyzwoitej jakości i drugi sezon muszę oglądać z angielskim dubbingiem który średnio mi się podoba.    
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #832 dnia: Luty 17, 2010, 01:43:52 pm »
Vandread był fajny, nawet przyjemnie się to oglądało, no i pamiętna scena podczas pierwszego kontaktu 3 stopnia z "obcym" :D

btw, Zeromus wysłałem Ci pw.  ;-)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #833 dnia: Luty 17, 2010, 03:32:14 pm »
Mi też się podobał Vandread. Zwłaszcza pierwsze zdanie w anime "All women are Monsters"  :D

Zacząłem oglądać Ranme 1/2. jesten na 2 odcinku. Nawet trochę zabawne. Zobaczymy jak dalej będzie wyglądać
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2010, 03:41:52 pm wysłana przez Hollow »

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #834 dnia: Luty 17, 2010, 05:09:10 pm »
Ramna 1/2, moje lata dzieciństwa i "nielegalnego" puszczania kanału RTL II w Polskiej TV.  :lol: :p

W sumie lubię twórczość pani Rumiko Takahashi, ma nawet specyficzne poczucie humory, które mnie osobiście śmieszy. Muszę teraz popatrzeć na Rin-Ne bo jeszcze nie czytałem.  :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #835 dnia: Luty 17, 2010, 05:18:37 pm »
Zacząłem od mangi, którą bardzo lubię, i anime znudziło mnie bo to było praktycznie to samo. Gdybym najpierw oglądał anime pewnie było by odwrotnie. Ale kiedyś muszę się zebrać i zobaczyć OAVki.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #836 dnia: Luty 17, 2010, 05:29:33 pm »
Nie mnie tam nie przekonuje ta lolita i jej traktowanie tamtej jak dz****. :doubt:
Och to naprawdę straszne, szczególnie zważywszy jak Hana (to "biedactwo" którego ci tak żal) się daje traktować :D Serio, tak fajnego innuendo z gatunku SM chyba nawet w żadnym hentaju nie widziałem. Plus Aya Hirano w roli, ekhem, dominującej loli jest faptastyczna. Dla mnie wystarczy aż nadto aby to twardo oglądać dalej. A obleśne obsysanie obleśnie wielkich cycków zawsze można przewinąć.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #837 dnia: Luty 18, 2010, 02:59:21 am »
Obejrzałem Agent Aika (7 OAVek) i jak ktoś powie, że odcinki 1-4 i 5-7 były podobne to powiem, że nie wie co mówi.
Jest po prostu ogromna różnica między nimi. Te 1-4 były emocjonujące, ciekawe, świetne, a reszta to jakieś głupie uzupełnienie. To anime powinno mieć 4 OAVki lub rozciągnięty na 7 OAVek ten główny wątek.
Pomijając ciągłe majtki fanserwis był jednym z lepszych i bardzo mi się ta kreska podobała.

Zalety:
- bardzo dobre 4 pierwsze odcinki
- świetna postać Aiki (takie właśnie lubię) choć chwilami zbyt naiwna była
- dobry pierwszy opening i pierwszy ending
- ciekawa i emocjonująca fabuła pierwszych 4 odcinków
- bardzo dobra erotyka (nie licząc ciągłych majtek)

Wady:
- słabe i niepotrzebne rozszerzenie anime o 3 OAVki
- gorszy drugi op i ed
- wprowadzenia później maksymalnie kretyńskiego i odpychającego bohatera o nazwie Michikusa Shuntaro

Za 4 odcinki 8.5/10, a za następne 6/10. Średnia ocena to 7/10.
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2010, 12:44:32 pm wysłana przez anfan »

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #838 dnia: Luty 20, 2010, 09:24:12 pm »
Dziwne ale w sumie to w pełni zgadzam się z powyższą oceną Anfana.

Shigurui - Do obejrzenia go uważałem, że Tsuiokuhen jest niedoścignionym wzorem samurajskiego anime ale teraz jest tytuł który mu dorównuje w mojej ocenie. Pod względem wizualnym i klimatu jest fantastyczne. Można przyczepić się do dziury fabularnej na końcu ale nie psuje ona odbioru całości. Anime zrobiło na mnie niesamowite wrażenie.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Lord Kupa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #839 dnia: Luty 20, 2010, 09:55:54 pm »
Zacząłem oglądać Ranme 1/2. jesten na 2 odcinku. Nawet trochę zabawne. Zobaczymy jak dalej będzie wyglądać
Całkiem niedawno obejrzałem całość + wszystkie filmy/speciale/oavki i IMO bywa różnie. Niektóre odcinki są nudne i do bólu przewidywalne, a niektóre potrafią przyprawić o niezłego rotfla. Ogólnie całość oceniam na plus. Przedwczoraj dorwałem najnowszą 13 oavkę pt.: Ranma ½: Nightmare! Incense of Spring Sleep - fabularnie nic nowego, za to poprawiono znacznie animacje i jest całkiem śmieszna. Dodatkowo osoby gustujące w biuście Ranmy będą usatysfakcjonowani ;-).

Co do Shigurui całkowicie zgadzam się z Ganossą. Must See jeżeli chodzi o samurajskie anime.