Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 865326 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #870 dnia: Luty 26, 2010, 10:52:42 pm »
Wciąga w ponad pięciogodzinną nudę ciągnąca się jak melasa w silosie.
 
Twardkim trzeba być, nawet jak Utawarerumono zaczynało przynudzać i trącić plastikiem.
I pisze to ktoś kto zachwyca się loliconami.
Ja w jeden dzień...co z tego, że wynudziłem się gorzej jak na pokemonach na które musiałem iść do kina z kuzynem, 15 zł w plecy zresztą.
No widzę, że się zgadzamy.  :D
Po wycięciu 1/3 z całokształtu, dałbym nawet 10/10
Trzeba było angielskiego się uczyć, albo japońskiego.
Znowu się zgadzam, padłem ze śmiechu jak zobaczyłem jego wygląd.  :lol:
Jak nie masz nic mądrego do odpisania to nic nie pisz i nie kłam mi więcej, że się ze mną zgadzasz.
Nic nie trzeba było z tego anime wycinać żeby było ciekawe bo takie było od początku do końca.
Jeśli to anime jest dla ciebie nudne to najlepiej daj sobie spokój z oglądaniem czegokolwiek bo i tak żadnej wartościowej opinii już nie napiszesz.
W jeden dzień nie mogłeś tego anime więc nie wiem po co znowu kłamiesz.
Pamiętaj, że oglądanie na przewijaniu się nie liczy.
Tru tru, dla mnie największy minus tej serii.
Wyglądał bardzo dobrze i jedynie niedojrzałe osobniki będą sobie z tego żartować.

PS:
Ja traktuje takie anime poważnie i nie lubię jak ktoś sobie z tego żartuje. Co innego jakby to był wątek komediowy, ale jak pamiętam to było na poważnie więc jedynie niedojrzałe osobniki by się z tego śmiały.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2010, 10:57:55 pm wysłana przez anfan »

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #871 dnia: Luty 26, 2010, 11:23:53 pm »
Jak nie masz nic mądrego do odpisania to nic nie pisz i nie kłam mi więcej, że się ze mną zgadzasz.
Nic nie trzeba było z tego anime wycinać żeby było ciekawe bo takie było od początku do końca.
Jeśli to anime jest dla ciebie nudne to najlepiej daj sobie spokój z oglądaniem czegokolwiek bo i tak żadnej wartościowej opinii już nie napiszesz.
W jeden dzień nie mogłeś tego anime więc nie wiem po co znowu kłamiesz.
Pamiętaj, że oglądanie na przewijaniu się nie liczy.Wyglądał bardzo dobrze i jedynie niedojrzałe osobniki będą sobie z tego żartować.

PS:
Ja traktuje takie anime poważnie i nie lubię jak ktoś sobie z tego żartuje. Co innego jakby to był wątek komediowy, ale jak pamiętam to było na poważnie więc jedynie niedojrzałe osobniki by się z tego śmiały.

Jak nie masz nic mądrego do odpisania to nic nie pisz

Ze tak zacytuje podwójnie.

A po drugie, 26 odcinków  razy 25min daje nam 11 godzin, doba ma 24 godziny.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #872 dnia: Luty 26, 2010, 11:38:55 pm »
Ze tak zacytuje podwójnie.

A po drugie, 26 odcinków  razy 25min daje nam 11 godzin, doba ma 24 godziny.
Przez 11 godzin to 13 odcinków nie obejrzysz.
Bo kto ogląda bez przerw.
Nie wiem po co zacytowałeś mój post nie odpisując na niego, ale wymaganie od ciebie logicznych wypowiedzi to zbyt wiele widocznie.

A zresztą jak faktycznie tak pędziłeś z oglądaniem to nie miałeś czasu pomyśleć nad tym anime więc dlatego potem tak piszesz.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #873 dnia: Luty 27, 2010, 11:15:26 am »
The Sky Crawlers - Jak na mój gust to fabularnie przekombinowany. Sądzę, że podobny efekt dało by się osiągnąć prostszymi środkami. Straszliwie nierealistycznie przedstawienie konfliktu zbrojnego. Sam pomysł z nietłumaczeniem prawie niczego i niewyjaśnianiem sytuacji podoba mi się ale mogło być to lepiej zrealizowane. Pierwsza połowa filmu to czysty chaos. Nie wiadomo gdzie w tym wszystkim znaleźć jakiś punkt zaczepienia. Nie podoba mi się animacja postaci. Ruchy i gesty są bardzo nienaturalne i jakby zbyt miękkie.
Świetna postać Kusanagi, za mało rozwinięta postać Fuuko. Bardzo klimatyczne anime.
Nie jestem dobry w odczytywaniu głębokich przesłań i aluzji serwowanych przez twórców więc może dlatego nie za bardzo rozumiem ten film ale po napisach końcowych zostawił mi kilka tematów do przemyśleń w głowie.
Anime jest bardzo artystyczne.
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2010, 04:01:53 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #874 dnia: Luty 27, 2010, 01:28:31 pm »
Nie wiem jak wam, ale mi oglądając Utawarerumono jakoś zawsze się kołatało po głowie "War! never been so much fun" :)

Cannon Fodder? ;-)

Ja dalej brnę w Legend of Galactic Heroes - powoli, rozkoszuję się serią.
Poza tym druga Aria. Właściwie niczym nie różni się od pierwszej serii.

[edit]
Wciąż nie mogę się pozbierać... Niejako gwałtem zmuszony zostałem do obejrzenia czegoś, co zwie się Sleeping with Hinako. Jakaś roznegliżowana moe panna niemalże godzinę wdzięczy się do ekranu. I to jeszcze tak kretyńsko - że niby gapię się na nią i ją to krępuje, albo że nie może zasnąć i powinniśmy zaśpiewać kołysankę itp.
Tylko dla zatwardziałych otakowców i nołlajfów.
A ja zastanawiam się nad zmianą znajomych...  :-?
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2010, 10:25:21 am wysłana przez Sir_Ace »
I'd like to be a tree

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #875 dnia: Marzec 01, 2010, 08:48:43 pm »
Daphne in the Brilliant Blue - uuuu, niedobrze mi. Don't try this at home, jak to się mówi. Imo anime słabe. Jedyne co zasługuje na odrobinę ciepła to kreska, ale już animacja jak i oprawa dźwiękowa dają ciała. Do tego nudna, infantylna i przewidywalna fabuła, wątki wymyślane chyba przez przedszkolaka (przy niektórych odcinkach zapychaczach miałem ochotę walić głową w biurko), sztampowe do bólu zębów postacie i nudne sceny walk. Dwudziestoczteroodcinkową serię oglądnąłem w jeden wieczór, a i tak mi się dłużyło. Bonusowe specjale lepsze i tu nawet miło spędziłem czas - szkoda, że seria TV taka nie była.

Obecnie spłukuję niemiłe wrażenie po Daphne odświeżając sobie TVki Cowboy Bebop - nie ma co się rozpisywać, genialna seria.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #876 dnia: Marzec 01, 2010, 09:27:27 pm »
Daphne in the Brilliant Blue - uuuu, niedobrze mi. Don't try this at home, jak to się mówi. Imo anime słabe. Jedyne co zasługuje na odrobinę ciepła to kreska, ale już animacja jak i oprawa dźwiękowa dają ciała. Do tego nudna, infantylna i przewidywalna fabuła, wątki wymyślane chyba przez przedszkolaka (przy niektórych odcinkach zapychaczach miałem ochotę walić głową w biurko), sztampowe do bólu zębów postacie i nudne sceny walk. Dwudziestoczteroodcinkową serię oglądnąłem w jeden wieczór, a i tak mi się dłużyło. Bonusowe specjale lepsze i tu nawet miło spędziłem czas - szkoda, że seria TV taka nie była.
To chyba anime co anime-gate oferuje.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #877 dnia: Marzec 01, 2010, 09:35:15 pm »
Tak to jest to anime. W zasadzie nie ma o czym pisać. W niedalekiej przyszłości pechowa dziewczyna zostaje bez grosza przy duszy i z braku innych możliwości postanawia zostać łowcą nagród. I jak to w takich seriach mamy bandę starych wyjadaczy sera i nooba, co potyka się o każdy konar w czasie wykonania zadania.
Krótko pisząc to taki Cowboy Beebop dla 12-latek 

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #878 dnia: Marzec 02, 2010, 06:22:28 am »
Nie jest to najwyższych lotów anime ale gdy to oglądałem to nie pamiętam żebym miał jakieś specjalnie negatywne uczucia co do tego. Niektóre bohaterki były całkiem zabawne.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #879 dnia: Marzec 02, 2010, 06:57:23 pm »
Cytuj
Nie jest to najwyższych lotów anime ale gdy to oglądałem to nie pamiętam żebym miał jakieś specjalnie negatywne uczucia co do tego. Niektóre bohaterki były całkiem zabawne.
Ja tak samo. ;-)

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #880 dnia: Marzec 03, 2010, 08:18:44 am »
Dangaizer 3 - jak większość tytułów Masami Obari świetny pod względem animacji i designów postaci ale bardzo słaby w warstwie fabularnej. Miła dla oka prosta rozrywka. Choć ten ostatni odcinek mogli jednak dokręcić  :-?
Fabularnie 4, graficznie 8.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #881 dnia: Marzec 06, 2010, 12:15:41 pm »
Skończyłem odświeżanie Cowboy Bebop. Delektowałem się tym anime serwując sobie po 2-3 odcinki dziennie. Genialny serial. Gdy oglądałem go za pierwszym razem (dawno dawno temu) to nie doceniłem tak jak na to zasługuje. A imo zasługuje na same pochwały począwszy na kreacji bohaterów, przez animację i szczegółowość grafiki, muzykę po idealne wymieszanie zdawałoby się standardowych elementów fabularnych. Tak więc ponownie trzeba było zrewidować Top 5 :)

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #882 dnia: Marzec 06, 2010, 12:55:52 pm »
Gdy oglądałem go za pierwszym razem (dawno dawno temu) to nie doceniłem tak jak na to zasługuje. A imo zasługuje na same pochwały począwszy na kreacji bohaterów, przez animację i szczegółowość grafiki, muzykę po idealne wymieszanie zdawałoby się standardowych elementów fabularnych. Tak więc ponownie trzeba było zrewidować Top 5 :)

Gdy pierwszy raz oglądałem CB (na Hyperze, chyba) to rzuciłem serie w diabły po 3,4 odcinkach. Po kilku latach zacząłem oglądać jeszcze raz i zostałem oczarowany, bo to jedna z najlepszych serii w historii, w ogóle, nie tylko anime.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #883 dnia: Marzec 06, 2010, 02:31:12 pm »
Skończyłem odświeżanie Cowboy Bebop. Delektowałem się tym anime serwując sobie po 2-3 odcinki dziennie. Genialny serial. Gdy oglądałem go za pierwszym razem (dawno dawno temu) to nie doceniłem tak jak na to zasługuje. A imo zasługuje na same pochwały począwszy na kreacji bohaterów, przez animację i szczegółowość grafiki, muzykę po idealne wymieszanie zdawałoby się standardowych elementów fabularnych. Tak więc ponownie trzeba było zrewidować Top 5 :)
U mnie w TOP 5 Cowboy Bebop jest od 1wszego seansu i już raczej tak zostanie :). Jedna z TYCH serii po prostu.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #884 dnia: Marzec 10, 2010, 11:52:34 pm »
Onegai Twins.Zmęczyłem w końcu ostatnie odcinki.Ma to 13 odcinków ale materiału jest w tym tak naprawdę na 6-7.Pierwsze odcinki ogląda się nieźle ale potem ma się wrażenie ze ogląda się w kółko to samo.Na plus kilka postaci drugoplanowych.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

 

anything