Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 865401 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #930 dnia: Marzec 27, 2010, 07:41:27 pm »
Zacząłem oglądać Eden of the East, byłem ciekawy dlaczego ta seria zbiera tak wysokie oceny i jest uważaną za jedną z najlepszych w 09 roku. Po czterech odcinkach dalej nie wiem co jest w niej takiego, że wywołuje aż tak pozytywne reakcje. Może w następnych się to wyjaśni.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #931 dnia: Marzec 27, 2010, 08:25:01 pm »
Eden of the East mam w planach obejrzeć choć chciałem poczekać na film kinowy.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #932 dnia: Marzec 28, 2010, 02:33:02 pm »
To aru kagaku no Railgun- bardzo dobre anime ale spodziewałem się więcej, uważam ze nie wykorzystano pełnego potencjału jaki dawali bohaterowie "podstawki" jak i przeszłość Misaki(nie ruszona wcale!!). Nie jestem nie zadowolony ale moja wizja tego anime była inna...

Dance in the Vampire Bund- może i nie jest to jakieś super anime ale uważam że trzyma poziom a nawet jakby zaczęło być lepiej, zdecydowanie jak na razie nie żałuję czasu spędzonego na to anime.

Kimi ni Todoke- naprawdę sympatyczne romansidło z interesującą kreską i fajnymi postaciami ale raczej nie zaskoczy żadnym twistem fabularnym.

Kobato- jeśli nie lubisz słodkiego nie tykaj ale wiedz że sporo tracisz. CLAMP dał radę stworzyć fantastyczną historię z super uroczą i słodką bohaterką, wszystko do przewidzenia ale nadal nie przeszkadza a ostatnie odcinki mogą chwycić za serce, chyba nadal lubimy się wzruszać przynajmniej co niektórzy... Gdyby anime zakończyło sięna 23 odcinku też uwazam że byłoby to dobre zakończenia no ale nic 100 points for Mighty Ioryogi.

Ookami Kakushi- trudne do ocenienia z jednej strony klimatyczne i ciekawe ale zdecydowanie brak tu czegoś nieokreślonego... Sam nie wiem..., ogląda się dobrze ale..., No właśnie ale co?

Seikon no Qwaser- wszechogarniający seks i rożne dewiacje a ja nadal nie jestem przekonany czy to jest potrzebne by tak to eksponować jakoby był to jedyny atut tego anime.

Sora no Woto- początek sygnalizował raczej anime podobne do "Aria" albo "Spice and Wolf" albo "Haibane" ale po paru odcinkach się zmieniło, uważam że na lepsze. szkoda tylko ze zakończenie tak szybko zrobili od tak nagle w sumie the end, mogła być wolniejsza. Ładna kreska i dziewczyny w mundurach, wyszło extra.

Tatakau Shisho - The Book of Bantorra- a oto i czarny koń, totalne zaskoczenie bo nie spodziewałem się czegoś tak dobrego. to anime klimatem i postaciami kładzie wszytko inne pokotem do tego bajecznie dobra fabuła i porządna kreska. Ten kto się nie zainteresował popełnił największy chyba błąd w swoim animcowym żywocie. Dawno już czegoś tak wyśmienitego nie oglądałem.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #933 dnia: Marzec 28, 2010, 02:56:01 pm »
Ty oglądasz grupowo anime  :lol:

Jak dla mnie jakimś absurdem jest oglądanie więcej niż jednego anime na raz.

Oglądam teraz "Ladies vs Butlers" i po 6 odcinkach nie jest źle.
Zobaczymy czy będzie tak do końca.


Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #934 dnia: Marzec 28, 2010, 04:02:23 pm »
Tak, wszyscy już wiedzą, że Japończycy, którzy oglądają po kilka serii (jeden ep tygodniowo), to jacyś nienormalni są...

Poza tym Gundam X - to samo, co wcześniej, tylko inaczej. Było do przewidzenia ;-)
I'd like to be a tree

Offline CoraX

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #935 dnia: Marzec 28, 2010, 04:05:02 pm »
Cytuj
Oglądam teraz "Ladies vs Butlers" i po 6 odcinkach nie jest źle.
Zobaczymy czy będzie tak do końca.

Jeśli nie spodziewasz się niczego nadzwyczajnego poza humorem i sporą dawką fanserwisu bez owijania w bawełnę, to może się nie rozczarujesz. Ja po obejrzeniu całości czuję lekki niedosyt, głównie fabularny. Postacie były na tyle ciekawe, aby mnie nie zniechęcić do tego anime. Chociaż powiem, że gdy zaczynałem oglądanie 1 epeka to po 6min myślałem, żeby to wyłączyć w diabły, na szczeście akcja się rozkręciła.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #936 dnia: Marzec 28, 2010, 04:21:13 pm »
Sora no Woto - pora wziąć to na ruszt. Jako że z K-ON ma tylko wspólną kreskę to są nadzieje na dobre anime ;)

Offline CoraX

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #937 dnia: Marzec 28, 2010, 04:30:39 pm »
Też się do tego zbieram. Może uda mi się nawet dziś zacząć. W każdym razie najpierw nowy ep Durarara! i ostatni Nodame =3

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #938 dnia: Marzec 28, 2010, 04:46:39 pm »
I na końcu kolejny miły rodzynek Saber Marionette R  - OAVka powstała rok przed pierwszą serią TV i niezbyt z nią powiązana. Bardzo fajne postacie i nieźle sklecona fabułka. Zakończenie trąci zbytnim happy endem ale cała reszta bardzo przyjemna w oglądaniu.
Brrrr. Spuściłem z wodą po 5 minutach oglądania. Gdzie tej podróbce do maestrii oryginalnych marionetek.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #939 dnia: Marzec 28, 2010, 04:49:15 pm »
Sora no Woto - pora wziąć to na ruszt. Jako że z K-ON ma tylko wspólną kreskę to są nadzieje na dobre anime ;)
Czekam na polskie hardsuby lub dobre polskie napisy bo na razie ich nie ma dlatego jeszcze tego nie oglądam.

Bardzo wątpię, że będzie tak dobre jak K-On, ale może mi się spodoba.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #940 dnia: Marzec 28, 2010, 05:02:26 pm »
Brrrr. Spuściłem z wodą po 5 minutach oglądania. Gdzie tej podróbce do maestrii oryginalnych marionetek.
Patrząc na daty można podyskutować które to podróbka a które oryginał.
Mnie się podobało, momentami nawet bardziej od serii TV.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #941 dnia: Marzec 28, 2010, 07:18:51 pm »
Sora no Woto - pora wziąć to na ruszt.
No to jest nas dwóch, też właśnie wrzuciłem to i zacząłem oglądać.
Po pierwszym odcinku - pierwsze wrażenie, ekipa z K-ONa trafiła do armii, po obejrzeniu 1 epa, mam spore nadzieję co do tej seryjki, choć podchodzę zupełnie bez nawiązań do czegokolwiek.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #942 dnia: Marzec 28, 2010, 10:17:02 pm »
Cytuj
ekipa z K-ONa trafiła do armii
K-ON to akurat dla mnie żadne odniesienie...

Offline Michaelius

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #943 dnia: Marzec 29, 2010, 12:08:57 am »
To aru kagaku no Railgun- bardzo dobre anime ale spodziewałem się więcej, uważam ze nie wykorzystano pełnego potencjału jaki dawali bohaterowie "podstawki" jak i przeszłość Misaki(nie ruszona wcale!!). Nie jestem nie zadowolony ale moja wizja tego anime była inna...

Dance in the Vampire Bund- może i nie jest to jakieś super anime ale uważam że trzyma poziom a nawet jakby zaczęło być lepiej, zdecydowanie jak na razie nie żałuję czasu spędzonego na to anime.

Końcówka Railguna i samo rozplątanie głównej intrygi w ostatnich epkach były zwyczajnie słabe niestety, a szkoda bo pierwsza połowa była świetna. Ale może chociaż jakiś sequel będzie do tego lub do Indexu jak kiedyś wyjdzie reszta nowel.

Vampire Bund prawda - zaskakuje pozytywnie bo pierwsze epizody sugerowały , że to jakiś jeden wielki fanservice będzie, a tu nagle pojawiła się jakaś fabuła i to w miarę sensowna i strawna :D

Ladies i Quawaser - nie wiem jak to można oglądać ;) Dla mnie 100% tragedii, aż żal tych 5 minut poświęconych na obejrzenie pierwszych epizodów.

Obejrzałem ostatnio też Kurokami w sumie 23 odcinki smętnej sztampy na obrabiany po raz tysięczny temat Ździsiu pierdoła spotyka super dziewczyne z nieziemskimi mocami i razem wyruszają by uratować świat przed zagładą przy okazji zbierając mini-harem. Znaków szczególnych czy czegoś innego odróżniającego od tłumu nie stwierdzono, nawet kreska brzydka a muzyka jak cała reszta do zapomnienia. Tylko dla zatwardziałych fanów gatunku.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #944 dnia: Marzec 29, 2010, 12:13:33 am »
Obejrzałem ostatnio też Kurokami w sumie 23 odcinki smętnej sztampy na obrabiany po raz tysięczny temat Ździsiu pierdoła spotyka super dziewczyne z nieziemskimi mocami i razem wyruszają by uratować świat przed zagładą przy okazji zbierając mini-harem. Znaków szczególnych czy czegoś innego odróżniającego od tłumu nie stwierdzono, nawet kreska brzydka a muzyka jak cała reszta do zapomnienia. Tylko dla zatwardziałych fanów gatunku.
Ale ty bzdury piszesz. Oczywiście możesz je pisać bo przecież ci nie zabronię.

Po pierwsze w tym anime nie ma haremu. Po drugie to anime jest arcydziełem i ma jedną z najlepszych animacji, a wiele walk jest pokazanych perfekcyjnie dokładnie i efektownie (czym dalej tym lepiej).

Anime spodoba się każdemu kto lubi dobre anime akcji w połączeniu ze świetną kreską/animacją i genialną muzyką. Ma również ciekawą fabułę ze zwrotami akcji.

Nie wiem po co, ale takie smętne rzeczy napisałeś.
Wiesz możesz pisać, że ci się nie podoba, ale nie pisz takich bzdur.

PS:
Railgun obejrzę jak wyjdzie na Blu-Ray bo teraz to nie ma sensu, a jeśli Dance Vampire jest z cenzurą to też teraz tego nie obejrzę
Ladies vs Butlers jest świetne i coraz fajniejsze, a Quaser widziałem tylko jeden odcinek, ale nie było takie złe.
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2010, 12:21:12 am wysłana przez anfan »

 

anything