trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 867742 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #165 dnia: Listopad 16, 2009, 09:38:47 am »
Bakuretsu Hunters. Po obejrzeniu całości stwierdzam, że Megumi Hayashibara w roli Tiry rządzi.
Serię można praktycznie zobaczyć tylko dla niej.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #166 dnia: Listopad 16, 2009, 01:09:59 pm »
Nie wiem czy dziś wciąż miałbym na tyle cierpliwości... Seria należy do tego gatunku, który przez te wszystkie lata przestał mi podchodzić.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #167 dnia: Listopad 16, 2009, 01:24:35 pm »
Jak ktoś oglądał Shikabane Hime to musi wiedzieć, że jest również najnowszy odcinek specjalny. Niestety to żadna kontynuacja lecz historia jednej postaci, która źle skończyła w I sezonie. Ogólnie dosyć smutne to było zwłaszcza, że odcinek był dobrze zrobiony. Nawet nie spodziewałem się tego. I co ciekawe inaczej się ocenia taki odcinek, a inaczej całość bo jednak jak oglądałem I i II sezon pod rząd to brakowało w tym anime czegoś ponad poziom przeciętny i coś co mogło mnie bardziej zaciekawić. Natomiast taki pojedynczy odcinek był fajny więc mogę go ocenić 7/10.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #168 dnia: Listopad 18, 2009, 02:29:14 am »
Niech to jasny dźwig! Zna ktoś anime, które kończy się dobrze, chłopak w końcu zdobywa tą laskę i nie ma po drodze końca świata? I żeby nie było zbyt kretyńskie.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #169 dnia: Listopad 18, 2009, 09:24:01 am »
Cytuj
Zna ktoś anime, które kończy się dobrze, chłopak w końcu zdobywa tą laskę i nie ma po drodze końca świata? I żeby nie było zbyt kretyńskie.
Kareshi Kanojou no Jijou - niby Gainax, a jednak niezbyt kretyńskie  ;-)
Można powiedzieć, że Beck by się kwalifikował.
Hantsuki.
Lovely complex.
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #170 dnia: Listopad 18, 2009, 01:43:42 pm »
Hantsuki
Zaleta to fajne zakończenie gdyż spodziewałem się czegoś innego. I to jeden z nielicznych plusów tego anime.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2009, 01:51:53 pm wysłana przez anfan »

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #171 dnia: Listopad 20, 2009, 03:14:02 pm »
Obejrzałem sobie tego TANK S.W.A.T. 01 i niezbyt mi się spodobał. Nie czytałem Dominion Conflict więc z fabuły niewiele co zrozumiałem a gdybym nie znał reszty było by jeszcze gorzej, a sama akcja nie jest tak dobra żeby tylko dla niej to oglądać.
Może jak mi kiedyś wpadnie w łapki Conflict to zmienię trochę zdanie.

Petit Eva - jako dodatek do DVD może być. Lekko rozluźnia po tym dosyć ciężkim anime.
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2009, 03:19:55 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Skrzydlaty

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #172 dnia: Listopad 20, 2009, 07:06:49 pm »
Sayona Zetsubou Sensei to taki zbiór gagów i fikuśnych scenek, czy składa się to w jakąś, choćby najlżejszą, fabularną całość? Pierwszy odcinek całkiem mi się spodobał, z tym tylko, że głównie pod względem stylistycznym. Nie mam siły na takie małpie figielki, jeżeli konwencja jest lucky<gwiazdka>star'owska (odłożę na później)

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #173 dnia: Listopad 20, 2009, 08:59:37 pm »
Nijakiej fabuły nie stwierdzono.Mnie pierwszy odcinek też się podobał ale nie potrafię wczuć się w opowieść która nie ma fabuły.Podobnie jak przy Lucky Star zrezygnowałem po kilku odcinkach.Do tego w SZS wiele gagów nie daje się w żaden sposób przetłumaczyć ani na polski ani na angielski.Często też żartują z kultury,mentalności,postaci historycznych i zwyczajów Japończyków i jeśli ktoś nie posiada sporej wiedzy o Japonii i Japończykach to nie ma szans załapać niektórych gagów.         
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #174 dnia: Listopad 21, 2009, 09:01:12 pm »
Obejrzałem Kodomo no Jikan: Ni Gakki i było oczywiście bardzo fajne i zapewne dla każdego fana anime się spodoba.
Muszę powiedzieć, że scenka ssania była nawet zaskakująca trochę.

Poza tym ciekawi mnie czy główna bohaterka
Spoiler: pokaż
podzieli los swojej matki czyli umrze na raka.


Oceniam 8/10 bo za krótkie to było. Łatwo zauważyć, że III odcinku już na siłę chcieli wszystkie problemy zażegnać dosłownie w parę chwil.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #175 dnia: Listopad 22, 2009, 08:50:09 am »
Denpa Teki na Kanojo:shock:

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #176 dnia: Listopad 22, 2009, 02:07:54 pm »
Obejrzałem sobie tego TANK S.W.A.T. 01 i niezbyt mi się spodobał.
Zgadzam się, fabuła jest marna, choć mi podobała się animacja mini-czołgów (ta na początku, bo później jest mierna). Generalnie jak pisałem kiedyś wcześniej jest pewnien klimat Dominiona wyczuwalny, ale nie żeby się tym zachwycać, od tak na raz.
Dominiona czytałem mangę i tam w ogólnie jest dużo lepsza fabuła no i gagi są jakoś tak przemyślane. Nie mówiąc o Puma sisters, które przedstawione sa znacznie ciekawiej.

Nie oglądałem ani New DTP, ani Conflicta one, ale zakładam, że pewnie są lepsze od tego SWATa.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #177 dnia: Listopad 22, 2009, 02:39:44 pm »
Podzielam twoje zdanie, że Shirowa nigdy dość. Lepiej gorzej ale przynajmniej go ekranizują, a nie są to łatwe pozycje.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #178 dnia: Listopad 22, 2009, 10:19:56 pm »
Oglądał ktoś Labyrinth of Flames ? To takie lekkie 2 odcinkowe ecchi i do tego bardzo śmieszne. Już kilka lat ma więc obejrzałem je właśnie dlatego bo było krótkie i coś dawniejszego chciałem zobaczyć.
W anime również trochę rosyjskiego było co jest rzadkością.

Oceniam 7/10.

Offline Lord Kupa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #179 dnia: Listopad 23, 2009, 12:09:34 am »
Oglądał ktoś Labyrinth of Flames ?
Ja oglądałem i miło wspominam. Ot lekka i przyjemna komedia ecchi z domieszką akcji. U mnie ma z 6+/10.

Właśnie skończyłem Ai yori Aoshi i męczę Ai yori Aoshi ~Enishi~. Fabuła była gdzieś na początku pierwszego sezonu ale znikła na rzecz jedno odcinkowych historyjek bez najmniejszego znaczenia dla opowiadanej historii czy też wpływu na relacje między bohaterami. Postacie są albo totalnie bezpłciowe albo nieudolnie powielają najgorsze schematy znane z haremówek. Całość jest niesamowicie nudna, przewidywalna i nieśmieszna. Zdecydowanie odradzam.

Na moje szczęście równolegle oglądam Kare Kano i moja wiara w komedie romantyczne nie legła całkowicie w gruzach :p.

 

anything