Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 868184 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #375 dnia: Grudzień 21, 2009, 06:51:14 pm »
To było dawno i nieprawda ;)

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #376 dnia: Grudzień 21, 2009, 06:53:21 pm »
Dalej uważam, że te majtki wcale nie są takie nachalne.
Bo nie są, ale niektórzy zdają się być na nie uczuleni. Nawet w ilościach śladowych. Ci którzy nie mają nic przeciwko to musi zboczeńcy, bo przeca normalny człowiek do interesowania się majtkami w życiu się nie przyzna, jeno czas traci na pruderyjne zachowania. W dodatku to przeca są majtki jakichś lolis, co z tego że rysunkowych. Nie dość zatem że zboczenie, to jeszcze pedofilia do tego wszystkiego dochodzi. 15 lat bez wyroku za samą twarz normalnie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2009, 07:00:27 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #377 dnia: Grudzień 21, 2009, 06:58:03 pm »
Wrrr, nie jestem uczulony, i serio są nachalne. Starczy zobaczyć początek pierwszego epka. Praktycznie przy każdym ujęciu któraś ląduje tyłkiem na kamerze. Tak, AA jest nachalniejsze, ale to nie oznacza, że SW nie jest nachalne. Trochę obiektywizmu nie zaszkodzi.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #378 dnia: Grudzień 21, 2009, 07:10:45 pm »
Spokojnie, ja się tylko tak ogólnie nabijam. A co do nachalności, dobrze wiedziałeś za co się zabierasz. A jeśli nie wiedziałeś, to po pierwszym odcinku już wiesz. Zatem albo daj sobie spokój, albo nie narzekaj. Bo jeśli będziesz oglądał dalej i narzekał, to wyjdzie z ciebie drugi anfi jak ta lala.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #379 dnia: Grudzień 21, 2009, 07:28:22 pm »
Ale ja nie mówię, że ta nachalność to coś złego ;) Obecnie 6ty epek i naprawdę fajnie mi się to ogląda. Taka sympatyczna magiczna seria, bardzo fajne bohaterki, miejscami przepiękna animacja, ładny design i kreska, nasycone kolory. Jak tak dalej pójdzie to anime dostanie ode mnie 8/10.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #380 dnia: Grudzień 21, 2009, 07:50:06 pm »
Podoba ci się?! Ty wstrętny pedofilu! Powinieneś skorzystać z porady tanukowego recenzenta i dobrowolnie oddać się w ręce policji oraz pod opiekę lekarza, póki jeszcze nie jest za późno.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #381 dnia: Grudzień 21, 2009, 07:54:33 pm »
:P

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #382 dnia: Grudzień 21, 2009, 08:36:22 pm »
Kanokon był głupi i okrótnie wkurzający momentami, ale dla cycków Chizuru jakoś się przemęczyłem.
Cały czas miałem wrażenie że czegoś mi tam brakuje i teraz już wiem, nie było żadnego bzykanka BUUUU!
Co za zboczeńcy oglądają ecchi dla cycków. Wkurzająca to jedynie ta okularnica była. Nie lubię takich.
Seria TV też mi się nie podobała, ale nie aż tak jak te oavki, które sięgnęły dna i zakopały się w mule. I tak, też Ciebie lubię.
Pisz konkretnie jaka scena ci się nie podobała. Taki twój ogólny bełkot nic nie znaczy.

Pierwszy epek Strike Witches za mną. Pierwsze minuty były bardzo ciężkie - co scena to najazd na majtki z każdego możliwego ujęcia, ale jakoś przez to przebrnąłem. Potem całkiem sympatyczne anime i jak tak dalej będzie, to całkiem przyjemnie może się to oglądać.
To ty lubisz ecchi czy nie ? Dziwny jakiś jesteś bo oczywiście Strike Witches ogląda się głównie z nastawieniem na dobre ecchi gdzie dużo pokazują.


Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #383 dnia: Grudzień 21, 2009, 08:52:10 pm »
Jak to powiedział Kazio:
"Yes, yes, yes!"
Tego mi było trzeba :D

A już na temat:
Uszczknąłem początek Sci-Fi Harry - dziwny (wręcz brzydki) projekt wizualny postaci, gł. bohater z osobowością huby i mocami parapsychologicznymi. Jeszcze nie wiem, czy klimat określić jako 'przyciężkawy', czy... zawiewający nudą.

Się zobaczy ;-)
I'd like to be a tree

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #384 dnia: Grudzień 21, 2009, 11:52:08 pm »
Podoba ci się?! Ty wstrętny pedofilu! Powinieneś skorzystać z porady tanukowego recenzenta i dobrowolnie oddać się w ręce policji oraz pod opiekę lekarza, póki jeszcze nie jest za późno.
Aż z wrażenia musiałem się upewnić czy to już dziś czasem nie wigilia i Wilk nie zaczął mówić ludzkim głosem. A wcześniej jeszcze te teksty o słodkiej Aruru... no, no, nie poznajemy kolegi ;>
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #385 dnia: Grudzień 22, 2009, 12:27:23 am »
10 epek Utawarerumono (czy jak to cholerstwo się pisze), nawet fajne, fajny pomysł z tym "pancernym" tygryskiem. Eruruu jest mi obojęta, za to Aruruu jest ciekawa, juz wiem czemu Wilku polubił ją za to mruczenie. Jej się nie da nie lubić.  :D
Wkurza mnie za to koleś w masce, nie wiem czemu, kojarzy mi się z tymi przebierańcami w maskach z Gundama (tam też każda seria musiała mieć jakiegoś typa w masce/dużych ciemnych okularach, to już jest element rozpoznawalny).

Mówisz Wilku, że Strike Witches da się oglądnąć, cóż ecchi nawet lubię, choć jeśli nie jest nachalne, wolę patrzeć co jest pod majtkami.  :p
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2009, 12:33:27 am wysłana przez Hunter Killer »
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #386 dnia: Grudzień 22, 2009, 12:38:22 am »
Kiedy pod majtkami przeważnie zawsze jest to samo... Widziałeś jedno=widziałeś wszystkie. Za to majtki mogą być rozmaite.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #387 dnia: Grudzień 22, 2009, 02:08:39 am »
Wkurza mnie za to koleś w masce,
O kim mówisz ? Był tam jakiś koleś w masce bo nie pamiętam.
Ale te twoje skojarzenia są dosyć głupie według mnie.
Kiedy pod majtkami przeważnie zawsze jest to samo...
Jeśli pokażą pod majtkami to przeważnie piksele tam są (lub inna cenzura) albo nic nie ma czyli wszystko wymazują.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2009, 02:13:42 am wysłana przez anfan »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #388 dnia: Grudzień 22, 2009, 05:08:41 am »
Anfan wychodzi z siebie i staje obok. Ciekawe co jeszcze zrobi w tych śmiesznych próbach wkurzenia innych (jak na razie przeczy sobie w jednym poście i nie pomięta głównego bohatera z anime, które podobno lubi) Heh :)

Aż z wrażenia musiałem się upewnić czy to już dziś czasem nie wigilia i Wilk nie zaczął mówić ludzkim głosem. A wcześniej jeszcze te teksty o słodkiej Aruru... no, no, nie poznajemy kolegi ;>

ale przez Sky Girls przebrnąć nie byłem w stanie :)


Mówisz Wilku, że Strike Witches da się oglądnąć, cóż ecchi nawet lubię, choć jeśli nie jest nachalne, wolę patrzeć co jest pod majtkami.  :p

Strasznie sympatyczna seria, do tego dynamiczna i bardzo ładnie wykonana. Kij z majtkami, ale te biusty ;) Główną bohaterkę standardowo można zaorać i zakopać, za to jest sporo innych postaci, które z miejsca polubiłem. Heh, zauroczył mnie "renifer" (Rosjanka - święta idą, a ta lata ze świecącymi rogami to tak mi się skojarzyło ;)) Jak łatwo przewidzieć najbardziej spodobała mi się Minna i Charlotte.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #389 dnia: Grudzień 22, 2009, 08:55:40 am »
Jej się nie da nie lubić.  :D

Da się  :)
Ale racja aruru już  trochę lepsza no i u niej jest jakieś usprawiedliwienie bynajmniej.

O kim mówisz ? Był tam jakiś koleś w masce bo nie pamiętam.


Aż jeden(tak przez mgłę coś kojarzę ;P)..... ale prawda nikogo takiego tam nie było :eek:

 

anything