Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 867848 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #405 dnia: Grudzień 22, 2009, 07:08:43 pm »
No, skończyłem SW. Końcówka przewidywalna do bólu zębów, ale i tak przyjemnie się oglądało. Mocne 7/10

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #406 dnia: Grudzień 22, 2009, 07:22:47 pm »
Przewidywalna, ale przynajmniej nie przedramatyzowana, jak to zazwyczaj ma miejsce. Przy Sky Girls mało bólu zębów nie dostałem.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #407 dnia: Grudzień 22, 2009, 08:30:23 pm »
No, skończyłem SW. Końcówka przewidywalna do bólu zębów, ale i tak przyjemnie się oglądało. Mocne 7/10
Końcówka nie była przewidywalna bo tak beznadziejnego zakończenia się nie spodziewałem. Ten ostatni wróg to powinien być ktoś inny i ogólnie nie wydarzyło się nic czego się spodziewałem. Widocznie miałem za duże oczekiwania licząc na jakąś ciekawszą choćby walkę.
Ale i tak fajne ecchi.
Ja oceniam 8/10, a za samo ecchi i humor 9/10.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #408 dnia: Grudzień 23, 2009, 06:58:13 am »
Skończyłem oglądać Canaan i dawno mnie tak żadna seria nie rozczarowała. Spodziewałem się jakiegoś anime akcji, a wyszło nie wiadomo co. W tym anime chyba nawet twórcy nie wiedzieli co chcą zrobić to zrobili wszystko. Jest tam śmiercionośny wirus, trochę strzelania, ludzie z nadnaturalnymi zdolnościami i stado bab. A główna bohaterka jest połączeniem tego wszystkiego - strzelającą babą, która pod wpływem wirusa zdobyła nadnaturalne zdolności.
Seria bardziej wymęczyła mnie niż zaciekawiła.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #409 dnia: Grudzień 23, 2009, 12:43:16 pm »
Tak się wszyscy podniecali tym Kara no Kyoukai, że obejrzałem pierwszą część. Fabuła taka sobie, duża kobyła, ale warto choćby dla scenerii, animacji i muzyki. Po prostu ładne to ;-)
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #410 dnia: Grudzień 23, 2009, 02:12:22 pm »
Tak się wszyscy podniecali tym Kara no Kyoukai, że obejrzałem pierwszą część. Fabuła taka sobie, duża kobyła, ale warto choćby dla scenerii, animacji i muzyki. Po prostu ładne to ;-)
Sir_Ace, a szkodliwość anime. Na taki temat można by dużo napisać bo jest tego doskonałym przykładem podobnie jak część innych nudnych oglądaczy na których anime wywarło zły wpływ.
Bo widać, że anime wywarło zły wpływ na ciebie bo coraz więcej ci się nie podoba.
Zrozum, że anime się ogląda po to żeby się nim zachwycać (no chyba, że naprawdę bardzo słabe) i żeby potrafiło albo wzruszyć widza lub rozbawić no i również przestraszyć.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #411 dnia: Grudzień 23, 2009, 02:53:46 pm »
Tak się wszyscy podniecali tym Kara no Kyoukai, że obejrzałem pierwszą część. Fabuła taka sobie, duża kobyła, ale warto choćby dla scenerii, animacji i muzyki. Po prostu ładne to ;-)

oj nic bardziej mylnego, 6/7 skrytykowałem. Fabuła raczej słaba, nic odkrywczego (taki japoński odpowiednik Zmierzchu), czasami na siłę przeciągana (5 i 7 część).
Jednak animacja i muzyka do końca trzymała bardzo wysoki poziom.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #412 dnia: Grudzień 23, 2009, 03:04:48 pm »
oj nic bardziej mylnego, 6/7 skrytykowałem. Fabuła raczej słaba, nic odkrywczego (taki japoński odpowiednik Zmierzchu), czasami na siłę przeciągana (5 i 7 część).
Jednak animacja i muzyka do końca trzymała bardzo wysoki poziom.
Największą wadą były zbyt krótkie walki. Jakby je urozmaicili i zrobili dłuższe to by było 10/10.
W Fate Stay Night były znacznie lepsze walki no i ta boska, przepiękna muzyka tworzyła dużo lepszy klimat niż był w Kara no Kyoukai.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #413 dnia: Grudzień 23, 2009, 03:10:54 pm »
Sir_Ace, a szkodliwość anime. Na taki temat można by dużo napisać bo jest tego doskonałym przykładem podobnie jak część innych nudnych oglądaczy na których anime wywarło zły wpływ.
Bo widać, że anime wywarło zły wpływ na ciebie bo coraz więcej ci się nie podoba.
Zrozum, że anime się ogląda po to żeby się nim zachwycać (no chyba, że naprawdę bardzo słabe) i żeby potrafiło albo wzruszyć widza lub rozbawić no i również przestraszyć.

Teraz to ja nie rozumiem, o co ci chodzi... :-? Przecież piszę, że mi się podobało. Że ładne i z ładną muzyką. Że jedynie fabuła troszkę odstaje świeżością od całości. Że duże (w sensie, że duży plik, jeśli rozważać to w kategoriach mojego łącza). Ale że warto. Trzy ogromne plusy, dwa malutkie, maciupeńkie minusiki. Więc co ty, do cholery, insynuujesz?

Nie, nie jestem zły, po prostu zdziwiony...
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #414 dnia: Grudzień 23, 2009, 03:21:55 pm »
Teraz to ja nie rozumiem, o co ci chodzi... :-? Przecież piszę, że mi się podobało. Że ładne i z ładną muzyką. Że jedynie fabuła troszkę odstaje świeżością od całości. Że duże (w sensie, że duży plik, jeśli rozważać to w kategoriach mojego łącza). Ale że warto. Trzy ogromne plusy, dwa malutkie, maciupeńkie minusiki. Więc co ty, do cholery, insynuujesz?

Nie, nie jestem zły, po prostu zdziwiony...
Nie masz się czym przejmować choć mi się fabuła podobała, a napisałem czego brakowało.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #415 dnia: Grudzień 23, 2009, 04:32:16 pm »
Sir_Ace, ty sie pytasz o co chodzi anfiemu? Spójrz tutaj:
Zrozum, że anime się ogląda po to żeby się nim zachwycać
Zostałeś uznany winnym niedostatecznego zachwycania się. Sugeruje się oskarżonemu natychmiastową poprawę, or else...
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #416 dnia: Grudzień 24, 2009, 08:11:54 am »
5 odcinek Macademi Washoi mnie rozwalił. Omal nie zwaliłem się z łóżka jak usłyszałem muzyczkę na wejściu Hapshiela. Dla tego momentu warto było oglądać.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2009, 01:03:28 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #417 dnia: Grudzień 24, 2009, 12:34:45 pm »
Koniec długiego Gunbustera. To było tak głupie... Aż  nie potrafię tego wyrazić. Jednak gdy wyłączy się mózg, da się to oglądać. Można nawet odczuć swego rodzaju przyjemność.

Ale pierwszemu Gunbasterowi do pięt nie dorasta...
I'd like to be a tree

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #418 dnia: Grudzień 24, 2009, 02:15:26 pm »
Witaj w klubie.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #419 dnia: Grudzień 24, 2009, 02:35:15 pm »
Teraz jak słucham sobie muzyki z EF - Tale of Memories to muszę przyznać, że to bez wątpienia arcydzieło i głównie chodzi o openingi i endingi.
Są przepiękne.
Tak doskonałe anime powstało na podstawie eroge tylko szkoda, że Melodies to porażka, ale nie ma co o tym pisać. Dużo na przykład straciło przez brak Miyako (która była zdecydowanie najfajniejszą dziewczyną z wyglądu i  charakteru).
Za to memories było boskie.



« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2009, 02:43:46 pm wysłana przez anfan »