trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 868352 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #555 dnia: Styczeń 03, 2010, 05:00:52 pm »
Toż nie napisałem, że jest gorszy, napisałem tylko, że mniej mi się podoba i podałem powody.

Oglądnąłem 2gi OAV Utawarerumono - blah, zawiodłem się; straszny generic a ja strasznie się wynudziłem.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #556 dnia: Styczeń 03, 2010, 05:48:18 pm »
Oglądnąłem 2gi OAV Utawarerumono - blah, zawiodłem się; straszny generic a ja strasznie się wynudziłem.
Podobnej jakości jak pierwsza OAV. Chyba nie chce im się lub nie mają pomysłów na coś ciekawszego. Zresztą widać, że to ma być komedia.

Nie podobała mi się ta scenka z opaską na oczach na początku 5 odcinka Asura Cryin. Jak ktoś oglądał to wie o co chodzi.
Powiem szczerze, że to jeden (z wielu) z tych idiotyzmów w anime, które mnie nie śmieszą, a powodują odwrotny skutek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #557 dnia: Styczeń 03, 2010, 07:41:09 pm »
Wreszcie są suby do ostatniego epka Mouryou no Hako - czas na ucztę :)

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #558 dnia: Styczeń 03, 2010, 11:49:23 pm »
Obejrzałem 10 odcinków Asura Cryin i muszę powiedzieć, że fajnie się to ogląda. Bez wątpienia każda ocena niższa niż 7/10 to jakaś bezmyślność musi być. Więc tanuki znowu pokazuje swoją błazenadę i beznadziejnych recenzentów.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #559 dnia: Styczeń 04, 2010, 04:57:09 am »
Widzę, że znowu pełna tolerancja dla odmiennych gustów.

btw. zerknij na oceny na anidb. Podpowiem, są poniżej 7

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #560 dnia: Styczeń 04, 2010, 06:03:02 pm »
Skończyłem I sezon Asura Cryin i właśnie oglądam II sezon. Czegoś może brakowało w I sezonie, ale i tak fajnie się oglądało.

PS;

Po 4 odcinkach II sezonu na razie takie sobie. Tylko główny bohater zbyt często zachowuje się jak kretyn i bezmyślny twór, taka postać ma zawsze ogromny wpływ na ocenę anime.

Odcinek 5 - dlaczego producenci tego anime stworzyli takiego imbecyla za głównego bohatera i karzą widza takim bezmyślnym pseudo fanserwisem ?
Tego nie da się polubić. Czy ten serial jest przeznaczony dla jakichś ograniczonych japońskich nastolatków oglądających anime czy dla kogo ?
Zobaczcie 5 odcinek II sezonu bo jak dla mnie to zbyt wiele mimo, że mam dużą tolerancję na różne rodzaje fanserwisu i idiotyzmów w anime.
Durny irytujący duch, który ciągle kpi sobie z głównego bohatera i bredzi jaki to on zboczony itp.
Durna loli demon nieszczęścia, ,który również pomiata głównym bohaterem jakby nie wiadomo kim była. Jakaś zabawka pluszowa bardzo irytująca.
Po prostu nienawidzę czegoś takiego.
Często wystarczy jeden lub dwa wnerwiające odcinki żeby mnie anime zniechęciło skutecznie.
Ale jak producenci nie myślą albo mają widzą za idiotów to tworzą bezmyślne postacie.

5 odcinek to dno dna wśród najgorszych śmieci w anime.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 02:17:51 am wysłana przez anfan »

Offline Alfonsighno

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 159
  • Total likes: 0
  • Wir sind Kneipenterroristen... :)
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #561 dnia: Styczeń 05, 2010, 11:26:49 am »
No 5 ep nie jest najlepszy musze przyznac, ale od 6 seria zacznie nabierac tempa i ten farfocel zacznie sie zmieniac :) Az w koncu zacznie robic to co powinien, rychlo w czas... :roll:
"Nie ma pozytywnych w tym wibracji, nie ma poezji i tolerancji.
Tu nie ma Boga, tu nie ma ciepła, artystycznego piękna.
Za dużo prawdziwego życia, dziwek, złodziei, w bramach picia.
Za dużo dumy i uprzedzeń, a za mało reggae."

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #562 dnia: Styczeń 05, 2010, 11:39:44 am »
No 5 ep nie jest najlepszy musze przyznac, ale od 6 seria zacznie nabierac tempa i ten farfocel zacznie sie zmieniac :) Az w koncu zacznie robic to co powinien, rychlo w czas... :roll:
No tak 6 już fajny był. 5 odcinek to miał być zapewne taki dla rozluźnienia klimatu, ale im nie wyszło.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #563 dnia: Styczeń 08, 2010, 11:42:43 am »
Co mi powiecie o Hatsukoi Limited. Bo widziałem parę screenów które mi się spodobały ale jak się już przekonałem po fajnych obrazkach można trafić na niezłą chałę.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #564 dnia: Styczeń 08, 2010, 12:17:15 pm »
Dosyć lekka szkolna komedyjka. Czasem lekko głupawa, czasem chwyta za serduszko. Oglądało mi się bardzo przyjemnie, nie wiem czemu ale momentami przywodziła na myśl KORa. W moich ustach to wspaniała rekomendacja, bo KOR to dla mnie szkolny romans wszechczasów i w mym prywatnym rankingu dorównuje mu jedynie Toradora!.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #565 dnia: Styczeń 08, 2010, 12:37:46 pm »
Toradora mi nie podeszła ale to co innego. Dla twojej wiadomości KORa sobie właśnie ściągnąłem i w najbliższej przyszłości mam zamiar go obejrzeć  :D . Na razie przesłuc**ję OSTy (Actress In The Mirror jest świetne)

Skończyłem Macademi Wasshoi i oprócz dwóch (w sumie półtora) przynudzających odcinków daje radę. Nieźle się pośmiałem. (wersja DVD jest bez mgiełek?)

Patlabor The Movie - pierwsza kinówka. Można było się spodziewać, że nie będzie to anime głównie o mechach, a Oshii zrobił kawał porządnej roboty przy reżyserii tego filmu. Pokusiłem się na wersję 720p i nie żałuję bo jest naprawdę jest co podziwiać. Kunszt animatorów wychodzi przy prawie każdym ujęciu. Widać, że nie oszczędzali na tym anime.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #566 dnia: Styczeń 08, 2010, 12:43:19 pm »
Moja porada: zostaw sobie muzykę na potem. Gdy będziesz słuchał znając anime, muzyka powinna ci przypominać poszczególne sceny. A kawałki swoją drogą są znakomite, tak wokalne jak i instrumentalne - klimat eightees wylewa się wprost z głośnika. Soundtrack do pilotażowego odcinka emitowanego przed serią to wciąż jedna z wielu moich ulubionych płyt. Zresztą sam KOR to ogólnie kopalnia świetnej muzy: zaczynając od Night of Summer Side, przez Natsu no Mirage, Orange Mystery, Dance in the Memories, na imażach typu Shinken ni Motto kończąc.
A pierwszy Patlabor jak dla mnie rządzi. Na drugi się wyspałem, a pierwszego oglądałem zagryzając palce.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #567 dnia: Styczeń 08, 2010, 12:58:22 pm »
Toradora mi nie podeszła ale to co innego.
Hatsukoi w żadnym razie bym nie porównał do Toradora, która jest jednym z najlepszych anime.

Natomiast jakby tak ocenić Hatsukoi bez porównaniu to takie złe nie było. Może trochę nudne i nieciekawe graficznie, ale dało się obejrzeć.

No i całkiem fajny ma styl kreski (nie jakość).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 01:02:47 pm wysłana przez anfan »

Offline Shirosama

Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #568 dnia: Styczeń 08, 2010, 01:01:32 pm »
Oglądał ktoś Asura Cryin ?
Czy może brak odpowiedzi ma oznaczać, że nikt nie oglądał ?

Bo jestem ciekaw czy macie podobne zdanie jak ja ?



Przeniesione z "Dobre anime", bo tu bardziej pasuje.
Mi.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 08:40:05 pm wysłana przez Miranda »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Dobre anime
« Odpowiedź #569 dnia: Styczeń 08, 2010, 01:12:25 pm »
Zdzierżyłem trzy pierwsze epy pierwszej serii i rzuciłem w cholerę. To chyba jasno daje do zrozumienia, że mam cokolwiek odmienne zdanie niż ty.
Loli time is anytime and anytime is loli time.