trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 868149 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #585 dnia: Styczeń 10, 2010, 03:58:50 pm »
Obejrzałem Kara no Kyoukai 07 i muszę powiedzieć, że się trochę zawiodłem zwłaszcza, że to ostatni film Pierwsza godzina była nawet ciekawa (no bo wiadomo tajemnica itp), ale później było nudniejsze lecz najgorszy to brak bardzo dobrych walk. Nie mówię, że były złe bo nie były, ale nie tego się spodziewałem. Zakończenie jakieś dziwne i ogólnie niezbyt normalne zachowania głównych bohaterów ( w tym filmie było to bardziej widoczne).

Niech będzie 8/10.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2010, 05:30:31 pm wysłana przez anfan »

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #586 dnia: Styczeń 11, 2010, 07:01:36 pm »
Cobra the Animation: Time Drive - druga OVA remaku starej dobrej Cobry. Mam trochę problem co do oceny tego anime. Nie ma już takiego polotu jak oryginał ale anime nie zatraciło też całkiem tego specyficznego klimatu. Do tego pomysł na fabułę niezbyt przypadł mi do gustu a główny badass trochę im nie wyszedł moim zdaniem. Ale dało się to obejrzeć. Chwała im za znikome zmiany w designie postaci no i tych samych seyuu Cobry i Lady.
Trochę źle zacząłem oglądanie nowej Cobry, bo od końca, ale spróbuję teraz pierwszą OVA. Jeśli nie będzie gorsza od drugiej to uznam to za sukces.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 07:05:40 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #587 dnia: Styczeń 11, 2010, 10:17:19 pm »
Ja się nastawiałem na tę nową serię TV, która właśnie leci. Ale mam taki zwyczaj, że jeśli to jest remake, to najpierw oglądam oryginał. No i jak zobaczyłem ile musiałbym nadrobić, to trochę zwątpiłem.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #588 dnia: Styczeń 12, 2010, 02:32:55 am »
Skończyłem pierwszy sezon Nogizaka Haruka ga Himitsu. Dobrze jest czasami zwizualizować swoje fantazje. Aż szkoda, że w realu takie rzeczy się nie zdarzają.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #589 dnia: Styczeń 12, 2010, 08:01:45 am »
Ja się nastawiałem na tę nową serię TV, która właśnie leci. Ale mam taki zwyczaj, że jeśli to jest remake, to najpierw oglądam oryginał. No i jak zobaczyłem ile musiałbym nadrobić, to trochę zwątpiłem.

31 odcinków to nie tak dużo, nie narzekaj. A tej nowej serii to wyszedł już chociaż pierwszy odcinek zsubowany bo sam bym obejrzał.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Masło-Man

  • Młodszy Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dellamorte Dellamore
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #590 dnia: Styczeń 12, 2010, 10:11:57 am »
A tej nowej serii to wyszedł już chociaż pierwszy odcinek zsubowany bo sam bym obejrzał.
Wyszły 2. I tak, już są zsubowane.
Przyczyną wszystkich pie...onych prroblemów na świecie są ludzie, którzy nie mają żadnych wątpliwości.
                                                            Nick Cave

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #591 dnia: Styczeń 12, 2010, 03:39:05 pm »
31 odcinków to nie tak dużo, nie narzekaj. A tej nowej serii to wyszedł już chociaż pierwszy odcinek zsubowany bo sam bym obejrzał.
Niby nie. Ale ostatnio mam chyba jakąś zapaść animową - 26-odcinkową Nanohę StrikerS męczę już chyba ze trzy miesiące i jestem ledwo w połowie.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #592 dnia: Styczeń 12, 2010, 03:53:53 pm »
Niby nie. Ale ostatnio mam chyba jakąś zapaść animową - 26-odcinkową Nanohę StrikerS męczę już chyba ze trzy miesiące i jestem ledwo w połowie.
To jest seria na 3 dni. Mimo, że znacznie gorsza niż I i II sezon to ogląda się szybko.

Ja już prawie skończyłem Nyan Koi! i niektóre sceny są bardzo fajne, a niektóre beznadziejne.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #593 dnia: Styczeń 12, 2010, 06:13:32 pm »
To jest seria na jeden dzień, jeśli się nie robi nic innego. Ale poza oglądaniem anime trzeba też grać i porządkować muzykę. A ta trzecia seria jest IMHO najlepsza ze wszystkich. Od 14 odcinka nie mogę się praktycznie oderwać i coś czuję że to dzisiaj skończę.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #594 dnia: Styczeń 12, 2010, 08:02:54 pm »
To jest seria na jeden dzień, jeśli się nie robi nic innego. Ale poza oglądaniem anime trzeba też grać i porządkować muzykę. A ta trzecia seria jest IMHO najlepsza ze wszystkich. Od 14 odcinka nie mogę się praktycznie oderwać i coś czuję że to dzisiaj skończę.
Nie najlepsza lecz najgorsza choć jak masz gdzieś walki to nic dziwnego, że ją wyżej oceniasz. Zresztą z tego co pisałeś to faktycznie masz gdzieś walki, muzyka również mało ciebie interesuje (gdyż w I i II sezonie była dużo lepsza) więc może dorosłe bohaterki są dla ciebie również zaletą. Emocji w III sezonie jest też sto razy mniej.

Bym mógł wymienić wiele wad tej trzeciej serii.

PS:
Nawet jak nie robisz nic innego to nie obejrzysz tej serii w jeden dzień.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #595 dnia: Styczeń 12, 2010, 08:16:17 pm »
Owszem, podobają mi się dorosłe bohaterki. Podobają mi się nowe postacie. Podobają mi się walki, które są szybkie i dynamiczne - nie ciągną się na pół odcinka, tylko rozstrzygają w ułamku sekund. Emocji jest w tej serii najwięcej, tylko trzeba potrafić je dostrzec.
I dla twojej informacji: za starych czasów w jeden dzień bez problemu łykało się np. całego Evangeliona albo jakieś inne Nadesico i jeszcze poprawiało kinówką. Teraz już nie mam na to zdrowia, ale kiedyś takie praktyki nie były niczym niezwykłym.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #596 dnia: Styczeń 12, 2010, 09:05:53 pm »
Owszem, podobają mi się dorosłe bohaterki. Podobają mi się nowe postacie. Podobają mi się walki, które są szybkie i dynamiczne - nie ciągną się na pół odcinka, tylko rozstrzygają w ułamku sekund. Emocji jest w tej serii najwięcej, tylko trzeba potrafić je dostrzec.
I dla twojej informacji: za starych czasów w jeden dzień bez problemu łykało się np. całego Evangeliona albo jakieś inne Nadesico i jeszcze poprawiało kinówką. Teraz już nie mam na to zdrowia, ale kiedyś takie praktyki nie były niczym niezwykłym.
Walki w III serii to dno i za to ma najbardziej obniżoną u mnie ocenę. Co z tego, że było trochę akcji skoro to ciągle były walki z jakimiś pionkami czy innymi robocikami. Na samą końcówkę zostawili parę scen lepszych ataków lecz to tyle co nic.
Emocji w tej serii w ogóle nie było gdyż nie było żadnych poważniejszych scen jak również nikogo ci nie było żal.
A odnośnie tego oglądania w jeden dzień to żadna normalna osoba by nie obejrzała 26 odcinkowego anime w jeden dzień.
Co innego 13 odcinkowe.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #597 dnia: Styczeń 12, 2010, 09:14:13 pm »
Tobie może nikogo nie żal, ale ja się strasznie wkręciłem w wątki Subaru/Ginga i Nanoha/Vivio. Nie mogę się już doczekać chwili gdy będą prali głównego bossa. Wybitnie sobie zasłużył.
A co do oglądania w jeden dzień - cóż, nigdy nie twierdziłem że jestem normalny. Tym niemniej jest to możliwe do wykonania. Wstawało się o 6 rano i od razu zaczynało oglądanie. Przerwy tylko na kibelek plus posiłki. Wiesz ile rzeczy można obejrzeć do północy? Ech, stare (nie)dobre czasy...
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #598 dnia: Styczeń 12, 2010, 09:25:55 pm »
Tobie może nikogo nie żal, ale ja się strasznie wkręciłem w wątki Subaru/Ginga i Nanoha/Vivio. Nie mogę się już doczekać chwili gdy będą prali głównego bossa. Wybitnie sobie zasłużył.
A co do oglądania w jeden dzień - cóż, nigdy nie twierdziłem że jestem normalny. Tym niemniej jest to możliwe do wykonania. Wstawało się o 6 rano i od razu zaczynało oglądanie. Przerwy tylko na kibelek plus posiłki. Wiesz ile rzeczy można obejrzeć do północy? Ech, stare (nie)dobre czasy...
Ja kiedyś byłem w stanie 17 odcinków w jeden dzień obejrzeć i było to NGE gdyż tak było wciągające.

Vivio było fajna, a Nanoha została jej mamą. ;)
Ale zła Vivio (jej dorosła forma) była świetna i te sceny z nią też niezłe.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2010, 09:29:23 pm wysłana przez anfan »

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #599 dnia: Styczeń 12, 2010, 09:30:22 pm »
Oj gdzie te czasy gdy można było kilkanaście odcinków pod rząd obejrzeć  :sad: teraz albo zasnę po kilku albo po prostu nie mam ochoty już oglądać.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.