Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 867755 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #600 dnia: Styczeń 12, 2010, 10:00:13 pm »
Ale zła Vivio (jej dorosła forma) była świetna i te sceny z nią też niezłe.
Tak? No to świetnie. Aha, byłbym zapomniał - wielkie dzięki za spoila.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #601 dnia: Styczeń 13, 2010, 09:16:29 pm »
O Boże jaki ten NYAN KOI to durny gniot. Nie do wiary, ale OBRZYDZILI MI 90 PROCENT POSTACI W TYM ANIME.
Nawet 10 odcinek o tych loli blondynkach był beznadziejny. A w ogóle co to za zachowanie. Chłopak jej pomaga (ratuje), a ona go w pysk bo się zawstydziła (on nie wie o co chodzi oczywiście). Po prostu mam dosyć takich śmieci w anime (w sensie postaci). Już w Asura Cryin się dużo lepiej zachowywali w porównaniu z tym czymś.

Sam opening bym ocenił 10/10, ale reszta to SHIT.

A tak w ogóle to najbardziej ze wszystkiego w anime NIENAWIDZĘ jak główny bohater (żałosna karykatura płci męskiej) jest przezywany, ośmieszany, tym bardziej bity przez otaczające go imitacje płci żeńskiej (bo takich śmieci dziewczynami nie nazwę), a zarazem te same się w nim kochają i oczywiście on tego nie zauważa.

I teraz to zależy od natężenia takich zjawisk (odcinków, scen) jeśli będzie bardzo dużo to anime otrzyma 1/10 jak gniot Amaenaideyo. He is My Master to jest 4/10 bo też strasznie beznadziejne. Hayate no Gotoku to 5/10 przez durne postacie. I wiele, wiele innych anime.
Zresztą wystarczy, że anime będzie zbyt nudne dla mnie żebym je nisko ocenił lub przerwał oglądanie.

Niektórzy mi zarzucają, że anime zawsze chwalę co jest oczywistą bzdurą bo chwalę te anime (odcinki), których oglądanie jest fajne, a nie irytujące.

Tak określają głównego bohatera w tym anime. Takie słowa są na niego używane. Oczywiście przez tą co go kocha.

Bezużyteczny, uparty, głupi, debil, głąb.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2010, 05:15:03 am wysłana przez anfan »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #602 dnia: Styczeń 14, 2010, 04:35:06 am »
chyba muszę to tolerować : (
Wigilia już była, zdaje mi się.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #603 dnia: Styczeń 14, 2010, 05:24:41 am »
Semantyka - nie ma to wiele wspólnego z rzeczywistością. Anfan nauczył się nowego słowa i wrzucił je ot tak do standardowego swojeg postu myśląc, że ktoś się na to złapie.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #604 dnia: Styczeń 14, 2010, 12:56:11 pm »
Eeeee zacząłem oglądać Drahonhalf i jestem ostro zawiedziony. Anime jest po prostu świetne, podobały mi się SD'ki i szalony humor w nim zawarty i uwarzam te 2 epki które istnieją za na prawdę kawał dobrej roboty ale... są tylko 2 ;(
Oczywiście wiedziałem iż są tylko 2 epki ale myślałem iż ta OVA została zakończona a tu zonk bo wszytsko nagle urywa się w połowie i jest nawet zapowiedz 3 epka który nie istnieje.
Na prawdę wielkie rozczarowanie tym bardziej iż ostatnio rzucam serie za serią i żadnych nie mogę skończyć a tą mógłbym oglądać w kółko...


Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #605 dnia: Styczeń 14, 2010, 01:12:39 pm »
Semantyka - nie ma to wiele wspólnego z rzeczywistością. Anfan nauczył się nowego słowa i wrzucił je ot tak do standardowego swojeg postu myśląc, że ktoś się na to złapie.
Słuchaj bo prawdę mówiąc nie wiem po co to napisałeś.
Owszem można patrzeć na wiele słów w inny sposób, ale skoro mi się takie coś bardzo nie podoba w anime (a przemoc fizyczna tego rodzaju to absolutna porażka) to nie będę mówił, że to nie jest wada. Często pisałem, że bardzo lubię anime gdzie występują zachowania prawdziwe, a nie wytworzone na potrzeby głupiej haremówki (oczywiście tylko w pewnym stopniu takie zachowania).
I bardzo nie lubię jak główny bohater to ciągle taki przygnębiony osioł, denerwuje się jak dziecko z byle powodu itp.

A tak w ogóle w pewnym sensie NYAAN KOI mi się kojarzy z bezwartościowym anime o nazwie "Seto no Hanayome", którego więcej niż 3 odcinki nie obejrzałem (choć przejrzałem z ciekawości część innych żeby wiedzieć o co w tym dokładniej chodzi).

« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2010, 01:17:35 pm wysłana przez anfan »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #606 dnia: Styczeń 14, 2010, 03:06:55 pm »
Jak to po co? Byś mi odpisał ;) Nie jesteś tolerancyjny i tyle.

Mi Nyaan Koi bardzo się podobało. Nie mówię, że to anime jest takie czy owakie - po prostu mi się podobało i tyle. Więc zrób coś dla mnie na przyszłość i postaraj się pisać, że coś Ci się nie podobało, zamiast z miejsca, że to gniot, bo irytuje. Irytowanie to totalnie subiektywna cecha, zależąca jedynie od wiedza, a nie od anime.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #607 dnia: Styczeń 15, 2010, 10:39:41 am »
Eeeee zacząłem oglądać Drahonhalf i jestem ostro zawiedziony. Anime jest po prostu świetne, podobały mi się SD'ki i szalony humor w nim zawarty i uwarzam te 2 epki które istnieją za na prawdę kawał dobrej roboty ale... są tylko 2 ;(
Oczywiście wiedziałem iż są tylko 2 epki ale myślałem iż ta OVA została zakończona a tu zonk bo wszytsko nagle urywa się w połowie i jest nawet zapowiedz 3 epka który nie istnieje.
Na prawdę wielkie rozczarowanie tym bardziej iż ostatnio rzucam serie za serią i żadnych nie mogę skończyć a tą mógłbym oglądać w kółko...
WIęc jedynym wyjściem w twoim wypadku jest wziąść się za mangę. Ale ona też ma tylko 3 tomy :(
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #608 dnia: Styczeń 16, 2010, 03:22:12 am »
Kampfer po 3 odcinkach nie jest zły, ale jeszcze nie mam konkretnej opinii o nim. Ma pewne cechy, które są fajne.

Po odcinku 4-5 Kampfer powoli osiąga poziom dna. Anime o niczym, idiotyczny fanserwis w najgorszym wydaniu i jeszcze jakieś kretyńskie parodie da się zauważyć. To ma być śmieszne ?

Jeśli nic się nie zmieni to się zawiodę.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2010, 02:00:39 pm wysłana przez anfan »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #609 dnia: Styczeń 16, 2010, 03:38:51 pm »
Oho, wreszcie mogę się w pełni z Tobą zgodzić, Anfanie :)

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #610 dnia: Styczeń 16, 2010, 04:21:10 pm »
Geobreeders - Pierwsza część. Zabawna komedia z ładną animacją. Fabułka jakaś jest ale nic specjalnego. Kilka straszliwie irytujących motywów, vide strzelanina z odległości metra w pomieszczeniu pełnym ludzi bez jednej ofiary. Największy plus to świetne postacie.
Część druga. O niebo lepsza głównie pod względem fabularnym. Nie ma już "debilizmów" które irytowały mnie w pierwszej części. Świetna postać gościa w okularkach z 2nd Health Division. Główna ekipa jest tu raczej zbiorowym charakterem komediowym przez większość czasu pokazywana jakby obok całej akcji. Postacie jeszcze lepiej przedstawione niż w pierwszej serii. Jak dla mnie świetne anime, i kolejne obejrzane dzięki Wilkowi  :)
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #611 dnia: Styczeń 16, 2010, 07:16:56 pm »
Cytuj
I dla twojej informacji: za starych czasów w jeden dzień bez problemu łykało się np. całego Evangeliona albo jakieś inne Nadesico i jeszcze poprawiało kinówką. Teraz już nie mam na to zdrowia, ale kiedyś takie praktyki nie były niczym niezwykłym
A ja kiedyś w Twoim wieku gdy byłem jeszcze młody to...

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #612 dnia: Styczeń 16, 2010, 08:04:49 pm »
...szukałeś swojego rozumu, ale całego nie znalazłeś? To widać.
I ty mi będziesz wmawiał że nie szukasz ze mną zwady, gówniarzu gamoniu jeden? To ciekawe dlaczego po raz kolejny złośliwie komentujesz akurat mojego posta. Nie ma sprawy, bring it on - jestem gotowy anytime. Kiedyś trzeba pierwszy raz w życiu dostać tego osta.
Jak emo-panienka normalnie. Bo śmiałem obrazić jego ukochane anime i nie przeprosiłem za to. Dobrze że z takich zachowań się wyrasta, szkoda tylko że niektórym zajmuje to aż tyle czasu.


A to skąd się wzięło?
Tencz, oficjalnie dostajesz w ucho. I spokój ma być. Ze skutkiem natychmiastowym.Mi.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2010, 07:15:14 am wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #613 dnia: Styczeń 16, 2010, 10:39:21 pm »
Cytuj
Po odcinku 4-5 Kampfer powoli osiąga poziom dna. Anime o niczym, idiotyczny fanserwis w najgorszym wydaniu i jeszcze jakieś kretyńskie parodie da się zauważyć. To ma być śmieszne ?
Jak dla mnie 12 odcinek pobił wszystko, jeśli przedtem dla was sięgał dna to ten odcinek pewnie dokopał się do jadra ziemi. :neutral:

Cytuj
...szukałeś swojego rozumu, ale całego nie znalazłeś? To widać.
I ty mi będziesz wmawiał że nie szukasz ze mną zwady, gówniarzu gamoniu jeden? To ciekawe dlaczego po raz kolejny złośliwie komentujesz akurat mojego posta. Nie ma sprawy, bring it on - jestem gotowy anytime. Kiedyś trzeba pierwszy raz w życiu dostać tego osta.
Jak emo-panienka normalnie. Bo śmiałem obrazić jego ukochane anime i nie przeprosiłem za to. Dobrze że z takich zachowań się wyrasta, szkoda tylko że niektórym zajmuje to aż tyle czasu.
Szkoda że pewne osoby (nie będę oczywiście wskazywał na tego wyżej ;-)) miewają wahania nastroju i nie wiedzieć czemu szukają jakiś wielkich docinków pod swoim adresem tam gdzie ich nie ma... No poważnie gdybym nie był zdziwiony o co ci chodzi to być może nawet bym się zdenerwował. No nic proponuje zimny prysznic na rozpalone głowy, ja tez biorę zaraz prysznic ale raczej ciepły bo coś tutaj powiało chłodem... :-? :neutral:

Docinek
Spoiler: pokaż
Dobrze że z takich zachowań się wyrasta, szkoda tylko że niektórym zajmuje to aż tyle czasu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2010, 10:43:22 pm wysłana przez Frey Ikari »

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #614 dnia: Styczeń 16, 2010, 11:17:38 pm »
Bakemonogatari - och łał  :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Po jednym odcinku - świetnie ujęte.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.