Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 867920 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #630 dnia: Styczeń 18, 2010, 02:51:10 am »
Bakemonogatari. Naprawdę od bardzo dawna nie siedziałem tak długo ze spiętymi pośladami.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #631 dnia: Styczeń 18, 2010, 01:50:19 pm »
Po obejrzeniu Iczeliona mam zaliczoną całą sagę Iczer. Niestety tytuł jest klasycznym przykładem degeneracji kolejnych części. Choć może nie wygląda to tak żle jak brzmi to jednak z serii na serię widać wyraźne obniżanie poziomu. Iczer  1 miał najlepszą fabułę, świetną akcję ale i pewien klimat i głębię. W dwójce brakowało już tej głębi a Iczelion to praktycznie już tylko walka bez żadnej fabuły. Graficznie, jako, że przepadam za twórczością Toshiki Hirano, wszystkie części są bardzo dobre a jakościowo też im niewiele można zarzucić pod tym względem. Jeśli ktoś chce obejrzeć ciekawe anime walki w klimacie lat 80tych to polecam Iczer 1.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #632 dnia: Styczeń 18, 2010, 02:36:36 pm »
Umineko no Naku Koro ni jest coraz gorsze.
Czemu oni cenzurują tą obrzydliwą mozaiką pewne drastyczne (choć może raczej komediowe) sceny ? (na przykład końcówka 15 odcinka). Takie świństwo odbiera całkowicie nastrój.
Muszą być jednak ci którzy to cenzurują nienormalni. Innego określenia być nie może.

Dlaczego zabijanie w tym anime nie jest na poważnie ? To jest największa wada tego anime pomijając tą idiotyczną grę z wiedźmami.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2010, 03:09:19 pm wysłana przez anfan »

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #633 dnia: Styczeń 18, 2010, 02:56:17 pm »
Pomijając to, że nie wiem, o jakiej serii piszesz - a gdzie miejsce na wyobraźnię?  :D

[edit]
Nie głoś herezji, Wilku, anfan nie rzuca serii (martyrologia, asceza i masochizm w jednym).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2010, 03:16:22 pm wysłana przez Sir_Ace »
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #634 dnia: Styczeń 18, 2010, 03:08:41 pm »
Poza tym co napisałem muszę wspomnieć o tym jaki denerwujący jest ten główny bohater w tej grze (osobnik pozbawiony mózgu). Po co w ogóle ta wiedźma wzięła tego palanta do gry, w dodatku ona również jest coraz bardziej żałosna i głupia (15 i 16 odcinek na przykład) bo pozwala sobą rządzić przez tego głupka. Nie wiem co oni dalej planują, ale anime już prawie osiągnęło poziom dna. Klimat w tym anime nie istnieje. Fajne postacie również nie istnieją.
70 procent tego co się dzieje jest tak żałosne, że aż się nie chce oglądać.
To rzuć to w cholerę zamiast marudzić już trzeci post. Po co to oglądasz?
Jeśli mogłem obejrzeć Kampfer (i wiele innych najgorszych anime) to Umineko też się da.
A oglądam dlatego bo niby miało mieć coś wspólnego z Higurashi.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2010, 03:15:34 pm wysłana przez anfan »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #635 dnia: Styczeń 18, 2010, 03:11:49 pm »
To rzuć to w cholerę zamiast marudzić już trzeci post. Po co to oglądasz?

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #636 dnia: Styczeń 18, 2010, 03:43:07 pm »
Po obejrzeniu Iczeliona mam zaliczoną całą sagę Iczer. Niestety tytuł jest klasycznym przykładem degeneracji kolejnych części. Choć może nie wygląda to tak żle jak brzmi to jednak z serii na serię widać wyraźne obniżanie poziomu. Iczer  1 miał najlepszą fabułę, świetną akcję ale i pewien klimat i głębię. W dwójce brakowało już tej głębi a Iczelion to praktycznie już tylko walka bez żadnej fabuły. Graficznie, jako, że przepadam za twórczością Toshiki Hirano, wszystkie części są bardzo dobre a jakościowo też im niewiele można zarzucić pod tym względem. Jeśli ktoś chce obejrzeć ciekawe anime walki w klimacie lat 80tych to polecam Iczer 1.
Amen.

Klimat w tym anime nie istnieje.
Kolejna z nielicznych chwil, gdy zgadzam się w pełni z tym co anfi napisał.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #637 dnia: Styczeń 18, 2010, 04:29:42 pm »
A tak w ogóle dlaczego wszystko w tym anime jest inaczej niż sobie wyobrażałem. Postacie są przeciętne i albo nudne albo irytujące.
Sceny morderstw są przez głupie przerywanie jeszcze bardziej żałosne, a i tak były słabe.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2010, 09:17:24 pm wysłana przez anfan »

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #638 dnia: Styczeń 18, 2010, 04:34:28 pm »
Skończ narzekać i daj nową zagadkę Anfan.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #639 dnia: Styczeń 18, 2010, 09:24:44 pm »
Odcinek 22 znowu obrzydzony przez ohydną mozaikę. Tak jak w hentai. Po co jest ta mozaika ? Przecież to nie ma sensu.

Nie sądziłem, że wersja TV będzie tak żałośnie ocenzurowana.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2010, 03:49:30 am wysłana przez anfan »

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #640 dnia: Styczeń 19, 2010, 07:29:22 pm »
Po co jest ta mozaika ?
Po to, że po obejrzeniu wersji TV, ludzie skoczą do sklepu kupić wersje DVD.

W sumie też mnie denerwują te mozaiki, lub paski, skoro robią jakiś hentai to na cholerę dają tam cenzurę, tak samo jest z rysunkami, czy komiksami. Albo jak serial ma być brutalny to niech puszczą go później, a nie w bloku dla dzieci i wklejają cenzurę.
Boją się że dzieciak dorwie to i obejrzy? Obecnie w necie łatwiej to znaleźć od pójścia w Japonii i kupienia mangi, czy dvdka.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #641 dnia: Styczeń 19, 2010, 07:44:08 pm »
Niższy przedział wiekowy - lepsza pora emisji - większa oglądalność - więcej pieniążków. Plus dodatkowe za DVD.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #642 dnia: Styczeń 19, 2010, 08:32:23 pm »
W końcu zakupiłem drugi GiG GitS SAC. Piękny, nieskompresowany obraz i dźwięk. Ogląda się cholernie przyjemnie :D
I'd like to be a tree

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #643 dnia: Styczeń 19, 2010, 08:34:03 pm »
Mój ulubiony z GitS'ów. Ładne jest to nasze wydanie - nie żałowałem ani złotówki.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #644 dnia: Styczeń 19, 2010, 08:41:03 pm »
Płytka za 20 złotych to było coś. Trochę mi szkoda, że nie mam do nich pudełek zbiorczych ale za to mam stertę plakatów  :lol:

Z animowanych to też mój ulubiony. Szczególnie, że jest wiele scen na żywca wyciągniętych z mangi (szczególnie z 1.5)
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.