Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 868069 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #780 dnia: Luty 09, 2010, 08:51:20 pm »
Na teksty anfana najlepsze są obrazki z /b/ (ten sam poziom)
Te obrazki to twój poziom. To co zapodajesz na forum świadczy o tobie.
Zaoszczędziłbym tylko Yoko, ale cała reszta po prostu mnie odpychała. Nie lubię nowogainaxowego stylu i nic mnie do niego nie przekona.
A niech se szczeka jak ten pies za ogrodzeniem. I tak nikt go tu już nie traktuje poważnie.
Jesteś żałosny i jak widzę lubisz pyskować jak coś ci się nie podoba w opinii innych o anime. Jak masz zamiar dalej tak pisać to idź stąd i nie wracaj.
Chciałbyś mieć obejrzane tyle tytułów co ja.
Biedny tenchi. Nawet nie zrozumiał, że to nie było do niego napisane.

PS:
Obejrzałem I OAVkę Darker than black 2 i było całkiem fajne. Krótkie żeby coś więcej napisać, ale dobrze się oglądało.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2010, 08:59:25 pm wysłana przez anfan »

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #781 dnia: Luty 09, 2010, 09:28:52 pm »
Jesteś żałosny i jak widzę lubisz pyskować jak coś ci się nie podoba w opinii innych o anime.
Ależ nie. Lubię tylko pyskować gdy coś mi się nie podoba w twojej opinii.

Możesz zarzucić jakieś screeny jak wygląda. Albo linka?
Screeny mogę zapodać, za linka pogonią mnie Miranda albo Ijon. :)
Pierwsza część na PC Engine CD, druga część na PC Engine CD, trzecia część na PC FX, który był dla PC Engine mniej więcej tym czym NES dla SNES-a. Tyle tylko że tutaj nastąpił skok z 16 na 32 bity, a nie jak w podanym przykładzie z 8 na 16. Aha, niech nazwa PC Engine cię nie zmyli - mowa cały czas o konsolach produkowanych przez koncern NEC, a nie o komputerach osobistych. Poza Japonią były znane jako TurboGrafx-16 Entertainment SuperSystem.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2010, 10:14:15 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #782 dnia: Luty 09, 2010, 09:37:10 pm »
Będę chciał, to będę pyskował.
Będę chciał, to zacznę dawać osty.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #783 dnia: Luty 09, 2010, 09:54:19 pm »
Będę chciał, to zacznę dawać osty.
Będę chciał, to zacznę pisać.  ;-)

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #784 dnia: Luty 10, 2010, 05:09:01 am »
Zaoszczędziłbym tylko Yoko, ale cała reszta po prostu mnie odpychała. Nie lubię nowogainaxowego stylu i nic mnie do niego nie przekona.


Hej hej, rozgranicz miernotę kreski od gustów. W Gurrenie kreska może się podobać bądź nie, ale to kwestia gustu, bo kreska jest poprawna, a Akikan to fuszerka na fuszerce (tak skopanych plansz jak tam to w żadnym anime nie widziałem, a widziałem ich sumaryczne z 800 czy więcej*) i to nie tylko moje zdanie - panele z fuszerkami w Akikanie przewijały się swego czasu przez całą siec a anime trafiło na listę  największych pomyłek animacji.

*widziałem = znam serię, a nie że oglądnąłem w całości

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #785 dnia: Luty 10, 2010, 06:29:10 am »
Screeny mogę zapodać, za linka pogonią mnie Miranda albo Ijon. :)
Znaczy chodziło mi o linka do zdjęć albo gameplaya a nie gierki.
Dzięki za to co jest.
Wygląda że animacja jest bezpośrednią kontynuacją gierki.
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2010, 01:05:15 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #786 dnia: Luty 10, 2010, 12:17:52 pm »
Akikan to fuszerka na fuszerce (tak skopanych plansz jak tam to w żadnym anime nie widziałem, a widziałem ich sumaryczne z 800 czy więcej*) i to nie tylko moje zdanie - panele z fuszerkami w Akikanie przewijały się swego czasu przez całą siec a anime trafiło na listę  największych pomyłek animacji.
Nie rozumiesz, że najważniejsza jest komedia w tym anime. Akikan w większości był bardzo zabawny i dzięki temu dobrze się oglądało. Pewne niedoskonałości kreski można pominąć jeśli anime jest fajne.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #787 dnia: Luty 10, 2010, 02:36:39 pm »
Zrozum, że ja mam inne gusta niż Twoje i te "pewne niedoskonałości" widzę jako "straszliwe niedoskonałości" (i nie jestem u odosobniony) i nie dają mi one spokojnie oglądać tego anime. EOT.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #788 dnia: Luty 10, 2010, 06:32:31 pm »
Hej hej, rozgranicz miernotę kreski od gustów. W Gurrenie kreska może się podobać bądź nie, ale to kwestia gustu, bo kreska jest poprawna, a Akikan to fuszerka na fuszerce (tak skopanych plansz jak tam to w żadnym anime nie widziałem, a widziałem ich sumaryczne z 800 czy więcej*) i to nie tylko moje zdanie - panele z fuszerkami w Akikanie przewijały się swego czasu przez całą siec a anime trafiło na listę  największych pomyłek animacji.
Powiem ci tak: może i masz rację. Ale problem polega na tym, że moje niewprawne oko żadnych pomyłek tam nie uchwyciło. Ręki na głowie nikt nie miał, więc who cares.
Poza tym zgodzę się z poniższym postem anfana. Już wolę oglądać pełnego błędów, ale podobającego mi się Akikana, niż nawet choćby nie wiem jak poprawnego pod względem rysunku, ale za to kompletnie nudzącego mnie Laganna.

Wygląda że animacja jest bezpośrednią kontynuacją gierki.
No cóż, tego ci nie potwierdzę. "Grałem" dosłownie bardzo krótką chwilkę (większość czasu uruchomienia zajęło mi oglądanie filmików). Gdy patrzę na te screeny, to wciąż mi żal tych gier.
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2010, 06:36:19 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #789 dnia: Luty 11, 2010, 11:47:45 pm »
Ja w sumie już jakiś czas temu, ale skończyłem Xam'da, i śmiało napiszę, że to najlepsze anime jakie widziałem od nowego roku.  :p
Jest świetne, (nie perfekcyjne, ale niewiele mu brakuje), daje mocne, bardzo mocne 9/10, nie dam 10/10 tylko dlatego, że pewne aspekty wytłumaczyli po łebkach, lub wcale, oraz jeden aspekt militarny mi się trochę nie podobał. A raczej inaczej bym pomyślał, bo skoro mają takie latające statki, to czemu żaden z nich nie miał dział na pokładzie. Jedynie "listonosze" mieli jakąś starą armatę.  ;-)
Może armia miała, choć nie było to pokazane.
Nie mniej polecam anime, jest na prawdę dobrze zrobione, choć trup gęsto się nie kładzie, to jednak śmierć występuje, a każda postać ma jakąś tam przeszłość. Nie ma praktycznie postaci która by się pojawiała na dłużej jak filip z konopi, bez wkładu i składu.
Projekty mechów (?) (a raczej Human Forms i Xam'dów), jak i pojazdów, nie ma takich które by raziły, są dopracowane i pasują do całości, tak samo postacie jak i zachowanie, ale...
No właśnie jest jedno "ale", ogólny dezajn przypomina mocno Eureke Seven, było sporo osób którym taki styl postaci nie odpowiadał, co prawda wydaje mi się, że kreska z Xam'd trochę się różni od tej z E7, nie mniej mocno do niej nawiązuje.
Dlatego, jeśli kogoś taki styl nie razi to polecam to anime, natomiast jeśli ktoś (tak jak ja) oglądał E7 z wypiekami, to Xam'd jest pozycją niemal obowiązkową.


Więcej się nie rozpisuje, kto będzie chciał ten zobaczy, kto nie...jego strata.  :p 8)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #790 dnia: Luty 12, 2010, 06:58:44 pm »
El Hazard - trochę tego jest. Stąd pytanie: co oglądać, a co omijać, i w jakiej kolejności? :)

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #791 dnia: Luty 12, 2010, 07:05:07 pm »
Pierwsza OVA (The Magnificent World 7 epizodów) - podstawa do wszystkiego i najlepsza ze wszystkiego.
Potem są dwie kontynuacje OVA 2 - mocno średnia i seria TV (The Alternative World ) 13 odcinków, mniej średnia ale już nie to co pierwsza OVA.

Seria TV (The Wanderers) 26 odcinków to ten sam zabieg co Tenchi Muyo TV. Alternatywna historia.  Ułagodzona, przeznaczona dla młodszej widowni, mocno irytująca.

Pierwszą OVA stawiam przed Tenchi Muyo Ryo-Ohki ale tylko ze względu na Ifuritę i Divę. Tytuły są na bardzo podobnym poziomie czyli jak dla mnie na bardzo wysokim.
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2010, 07:09:24 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #792 dnia: Luty 12, 2010, 07:08:42 pm »
No to wrzucamy na ruszt pierwszą OAV i tą 13to odcinkową serię TV :) Dziękować za radę.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #793 dnia: Luty 12, 2010, 09:24:55 pm »
Trzynasty odcinek jest mocarny.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline wyspa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #794 dnia: Luty 12, 2010, 09:32:24 pm »
O za El Hazard też miałem sie zabrać także info i mi się przyda :).
Ostatnio tylko znowu po obejrzeniu jakiś 70% z całości Slayersów jednym tchem średnia oglądanych odcinków Anime spadła do jakiś 3-4 na tydzień i jeżeli tak się utrzyma to ilość serii jakie mam na dysku wystarczy mi na jakiś rok...
I mimo tego doszło mi kilka tytułów które powolutku łykam. Między innymi Shoujo Sect które po 1wszym odcinku wydaje się całkiem przyjemnym Yuri bez żadnych zbędnych wybryków.
Próbowałem też Kodomo no Jikan, całkiem zabawne ale jakoś mnie nie ruszyło póki co poprzestałem an 1wszym epie.
Co do Macademi WAsshoi! to na razie nie wyszedłem poza ramy openingu który to za to tak mi się spodobał iż widziałem go już chyba z 20 razy w wersji creditless.
Za to powtarzam sobie Lucky Star włączając wyrywkowo ulubione scenki.
Co do Dance in the Vampire Bund to obejrzałem 1wszy ep a potem włączyłem 2gi gdzieś od środka, zobaczyłem co tam było i mimo iz 1wszy ep mnie zaciekawił to wywaliłem to z dysku...
Heh w sumie jak by tak się zastanowić to nawet czasowo więcej chyba ostatnio oglądam AMV'ek niż samych anime...

 

anything