Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 867864 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Konował

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #840 dnia: Luty 20, 2010, 10:47:31 pm »
Momentami za bardzo spowalniali akcję (w shigurui),  a brak zakończenia walki z pierwszego odcinka (na które czekałem przez całą serię) bardzo mnie rozczarował. Jako ciekawostkę, dla animacji można zobaczyć, ale cała reszta jest kiepska, na bohaterah zaczynając i na fabule kończąc.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #841 dnia: Luty 20, 2010, 10:51:26 pm »
Jak ktoś oglądał zarówno starszą wersję Aiki jak i te najnowsze OAVki to jestem ciekaw jak je ocenia.

Odnośnie AIKa R-16: Virgin Mission i AIKa ZERO. Obejrzałem je od razu po najstarszej Aice i muszę powiedzieć, że były fajne bo sympatyczne i bardzo ładne dziewczyny i nawet podobny fanserwis choć brakowało tych świetnych scen jak ten ciekły metal łączący się z Aiką.
Bardzo mnie to zaskoczyło jak po raz pierwszy to zobaczyłem.

Natomiast AIKa R-16: Virgin Mission to przeszłość Aiki jak miała 16 lat. To były 3 OAVki jak dziewczyny płynęły na zatopioną wyspę, której współrzędne znali z pewnej mapy znajdującej się w pewnym miejscu jednej z ich koleżanek. Główne bohaterki bez problemu da się polubić bo są sympatyczne i inteligentne. Szkoda jednak, że ta fabuła jest taka marna. III odcinek był słabszy niż mogłem przypuszczać. Oceniam tą OAV 6.5/10.
Powiem szczerze, że załamali mnie natomiast w tej najstarszej Aice, że tak ciekawy pomysł jak ten o Lagu został całkowicie olany po 4 odcinkach. Powinni całe to anime zrobić właśnie o tym bo to jest świetny pomysł na fabułę więc nie wiem czemu tylko 4 odcinki tak zrobili.

Odnośnie AIKa ZERO. Graficznie lepsze niż R-16. Aika ma 19 lat. Fanserwis mocniejszy również i samo anime lepsze niż R-16. Tylko znowu nie spodobało mi się zbytnio zakończenie bo było bardzo prostackie i płytkie. Po drugie od kiedy rakieta lecąca w kosmos jest tak wolna, że samoloty ją bez problemu doganiają i zestrzeliwują ? Choć może ja czegoś nie rozumiem.
Oceniam 7/10.

Lecz ciekawe było to, że pojawili się główni wrogowie znani jeszcze z oryginalnej Aiki. Jak ktoś oglądał to chyba ich pamięta. Jestem praktycznie pewien, że to oni choć wyglądają dużo lepiej, a młodsi są tylko o 7 lat.

« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2010, 11:01:43 pm wysłana przez anfan »

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #842 dnia: Luty 21, 2010, 03:14:58 pm »
Skończyłem oglądać Halo Legends i jestem pozytywnie zaskoczony. Kiedy usłyszałem, że to kilka historii ze świata Halo zrobionych przez różnych twórców to przypomniało mi się Dante`s Inferno (gdzie na decydującą walkę dali najpaskudniejszy styl ze wszystkich w tym anime). Na szczęście nie jest tak źle. Oczywiście nie ma co się spodziewać jakiejś ciekawej fabuły po tak krótkich historiach ze spartanami w tle, ale nie jest źle.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #843 dnia: Luty 21, 2010, 04:45:03 pm »
Obejrzałem wczoraj Magical Witch Punie-chan i NIE POLECAM. Gorsze nawet od Dokuro-chan.

Owszem jak ktoś lubi obrzydliwe anime (w stylu Dokuro-chan) to może mu się spodobać.

Anime totalnie głupie, nieśmieszne, parodia i ogólnie nieciekawe. Oceniam 5/10.


Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #844 dnia: Luty 22, 2010, 06:51:12 pm »
Dance in the Vampire Bund- odcinek 6- o ładnie się zaczyna kręcić
                                               odcinek 7- the end?  :shock:
No nie co jest komuś się finanse skończyły czy jak? No tak to się nie robi... :-? Serio nijak nie mogę się z tym pogodzić... :neutral:

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #845 dnia: Luty 23, 2010, 10:52:54 pm »
Obejrzałem anime Devil May Cry. Po prostu koszmar. To było beznadziejne i bez żadnej ambicji. Nawet walk nie mogli ciekawszych zrobić. Po prostu dno pod każdym względem.
Charakter Dantego też zmienili na jakiegoś głupiego narzekacza z którego nawet kobiety (dziewczynki również) kpią.
Po prostu brak słów. Wszystko w tym anime było takie płytkie i bez emocji że oglądałem je dla zasady bo jednak chciałem wiedzieć jakie jest to anime. Sam pomysł robienia jednoodcinkowych głupich opowieści o poszczególnych ludziach był idiotyzmem. Przecież wystarczyło wymyślić jakiś wątek i na podstawie jego zrobić te 12 odcinków przy okazji mówiąc co nie co o postaciach (przecież nie każdy musiał grać w grę) jak na przykład tych łowczyniach demonów.

Oceniam 2/10.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #846 dnia: Luty 23, 2010, 11:01:39 pm »
Z tym muszę się zgodzić. To anime jest nawet gorzej niż średnie. Mnie najbardziej denerwował ten dzieciak co się kręcił koło Dantego jak smród po gaciach. Skończyłem oglądać to anime po 7 odcinkach. Największy minus jak dla mnie to brak Vergila (zły brat bliźniak Dantego). Jak dla mnie to chyba była najciekawsza postać ze wszystkich gier.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #847 dnia: Luty 23, 2010, 11:04:07 pm »
Z tym muszę się zgodzić. To anime jest nawet gorzej niż średnie. Mnie najbardziej denerwował ten dzieciak co się kręcił koło Dantego jak smród po gaciach. Skończyłem oglądać to anime po 7 odcinkach. Największy minus jak dla mnie to brak Vergila (zły brat bliźniak Dantego). Jak dla mnie to chyba była najciekawsza postać ze wszystkich gier.
Odnośnie oceny Aiki też się zgadzasz czy nie oglądałeś ?

W DMC ta dziewczynka aż taka zła nie była choć uważam, że niepotrzebna.
A teraz oglądam Demonbane.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #848 dnia: Luty 23, 2010, 11:10:48 pm »
Aike nie oglądałem. Piszę tylko o DMC. Z pogromcy demonów zrobili niańkę dla sierot. To samo woła o pomstę do nieba,

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #849 dnia: Luty 24, 2010, 11:09:17 am »
Fakt, drzewiej Dante był przekozakiem, a w anime... Szkoda gadać.
Ale dosyć spodobała mia się oprawa wizualna (nic wybitnego, po prostu 'nie była nieprzyjemna') i muzyczna (opening naprawdę mi się podobał).
I'd like to be a tree

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #850 dnia: Luty 24, 2010, 12:39:12 pm »
Akikan - można troszkę się pośmiać zależy jak kto lubi ale reszta to...
Powiem tak można obejrzeć bez oczekiwań na coś dobrego czy coś tam. Tyle mogę powiedzie po 6 epach.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #851 dnia: Luty 24, 2010, 02:25:57 pm »
Obejrzałem pierwszy odcinek Fate/Stay Night TV reproduction. Co tu dużo pisać. Upchali 10 odcinków anime w jedną godzinę.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2010, 03:36:07 pm wysłana przez Hollow »

Offline Silent Angel

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 024
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Mirage of Deceit
    • MAL
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #852 dnia: Luty 24, 2010, 03:02:38 pm »
Wow, dzięki za info. Nawet nie wiedziałam że coć takiego powstało.Ciekawe w jakim celu to robili.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #853 dnia: Luty 24, 2010, 03:35:36 pm »
Wow, dzięki za info. Nawet nie wiedziałam że coć takiego powstało.Ciekawe w jakim celu to robili.

Zrobili to żeby przypomnieć fabułę tego anime przed wyjściem filmu kinowego Unlimited Bladeworks

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #854 dnia: Luty 24, 2010, 06:18:43 pm »
filmu kinowego Unlimited Bladeworks
Który w niecałe 1,5 godziny będzie miał upchane pozostałe 14 odcinków.  :p

A zrobili to, by ruszyć po fanów i łosi, a konkretniej po ich kasę. Bo do niczego innego tego porównać się nie da.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau