Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 865398 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #885 dnia: Marzec 11, 2010, 12:38:01 am »
Onegai Twins.Zmęczyłem w końcu ostatnie odcinki.Ma to 13 odcinków ale materiału jest w tym tak naprawdę na 6-7.Pierwsze odcinki ogląda się nieźle ale potem ma się wrażenie ze ogląda się w kółko to samo.Na plus kilka postaci drugoplanowych.
Lepiej się oglądało niż Onegai Teacher. W Onegai Twins wszystko jest na plus, a postacie były bardzo fajne i ani minuta nie była nudna.
Bez wątpienia to 8/10.
Jeśli dla ciebie to było nudne i męczące to lepiej tego nie skomentuję. Może jakby było 50 odcinków w takim samym stylu, ale 13 to tyle co nic.
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2010, 12:41:43 am wysłana przez anfan »

Offline Dagu

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #886 dnia: Marzec 11, 2010, 01:49:25 am »
Don don Domeru to Ron - czyli stary, dobry Dommel. Adaptacja francuskiego komiksu o misiowatym psie Cubitusie i jego panu - pokręconym wynalazcy. Smaczna, dobra komedia w starym stylu. Ponadto ze świetną polską wersją, zrobioną - o dziwo - chyba na japońskich skryptach (gdzieś spotkałam się z informacją, że na holenderskich, ale imiona mi się nie zgadzają). Bardzo dobrze dobrane głosy (chyba najbardziej podoba mi się głos Cherry), aktorzy grają a nie klepią tekst, a niektóre dialogi dosłownie wyrywały mnie z kapci. Ze świecą szukać teraz takiego poziomu opracowania w TV. No, ale polski dub do tego anime jest z '91...




Classic is fantastic. Yeah.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #887 dnia: Marzec 11, 2010, 09:39:13 am »
Kiedyś chyba widziałem to w telewizji ale dawno temu to było więc niewiele pamiętam. Za to komiks podoba mi się do tej pory i czytam go z wielką przyjemnością od czasu do czasu.

Ping Pong Club - Tenchi świetnie ją określił bo najlepsze słowo jakie opisuje tą serię to OBLEŚNA. Po kilku odcinkach dopiero jestem więc jeszcze sporo przede mną ale anime jest świetne. Jeśli ktoś lubi czasem obejżeć kloaczny humor to polecam.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #888 dnia: Marzec 11, 2010, 12:26:05 pm »
Obejrzałem 11 eyes. Fajne, pod warunkiem, że się wyłączy mózg.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #889 dnia: Marzec 11, 2010, 12:37:57 pm »
Owszem. Niestety nawet po trzech odcinkach nie chciał mi się wyłączyć, dlatego dałem sobie spokój.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #890 dnia: Marzec 11, 2010, 12:59:08 pm »
Ominęło Cię mnóstwo fanserwisu.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #891 dnia: Marzec 11, 2010, 01:01:18 pm »
Obejrzałem 11 eyes. Fajne, pod warunkiem, że się wyłączy mózg.
Mam w planach to obejrzeć. Jeśli bohaterowie nie będą denerwujący i będzie choć trochę ciekawe to zapewne mi się spodoba.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #892 dnia: Marzec 11, 2010, 01:09:10 pm »
Ominęło Cię mnóstwo fanserwisu.
Domyślam się. Ale spokojnie - chyba nadrobiłem z nawiązką innymi seriami z tamtego sezonu.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #893 dnia: Marzec 12, 2010, 06:49:12 pm »
Vexile - lepszy od Appleseed fabularnie ale ogólnie też kiepski. Zbyt patetyczny i moralizatorski.

Macross 7 Dynamite - jakościowo jest imponujący. Świetna animacja robi ogromne wrażenie. Fabularnie słabiej bo mimo, że główny wątek jest całkiem niezły to jest sporo niepotrzebnych wątków i scen psujących ogólne wrażenie. Klimatem jest słabszy od starszy sióstr. Jedynie dla fanów siódemki.

Voogie's Angel - kolejna produkcja Masami Obari. Podobnie jak Dangaizer 3 fabularnie to epizod wyrwany z większej całości (jest jeszcze jednoodcinkowa OAVka ale nie mam pojęcia czy to kontynuacja) ale  jest spójny i logiczny i robi duży apetyt na więcej. Pierwszy odcinek dosyć komediowy zapowiadał zabawną komedyjkę (stateczek kształtem przypominający świnkę) ale drugi i trzeci są już pełne dramatyzmu i bardzo "dorosłe". Oceniam bardzo dobrze.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #894 dnia: Marzec 12, 2010, 07:42:00 pm »
A ja się na Voogiesach zawiodłem. Znakomita obsada seiyuu z tamtych lat, ale z wątków ratowania świata to ja już raczej wyrosłem. Ogólnie zresztą ostatnio po sobie zauważam, że wszystko co ma jakąś poważniejszą fabułę (znaczy nie jest ona usprawiedliwieniem kolejnych fanserwisowych scenek) jakoś mnie zniechęca. Tytuły na których kolejne odcinki najbardziej czekam to w tym sezonie Omamori Himari i Seikon no Qwaser.
« Ostatnia zmiana: Marzec 12, 2010, 07:46:13 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #895 dnia: Marzec 12, 2010, 08:49:42 pm »
Vexile - lepszy od Appleseed fabularnie ale ogólnie też kiepski. Zbyt patetyczny i moralizatorski.
Zgadzam się, choć jakoś większy sentyment czuje do Jabłkoziarna  :p

Ladies versus Butlers! - jeśli dużo nie oczekiwać to całkiem fajne. Nawet mi się podobało takie odmóżdżenie, zwłaszcza po ostatnich "cięższych" seriach i dyplomie. Fajna komedyjka, nie ma żadnych dymków czy innego badziewia wciskanego na siłę jako cenzura. Współczuję tylko głównemu bohaterowi, bo tyle okazji, a tu trzeba się kontrolować, ma facet siłę woli na maxa rozwinięte.  :lol:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #896 dnia: Marzec 12, 2010, 09:04:49 pm »
Nie wiem czy mi się z Omamori Himari nie myli, ale któraś z tych dwóch od dalszych odcinków ma już parę zasłaniającą co (nie)trzeba.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #897 dnia: Marzec 12, 2010, 09:15:23 pm »

Ladies versus Butlers! - jeśli dużo nie oczekiwać to całkiem fajne. Nawet mi się podobało takie odmóżdżenie, zwłaszcza po ostatnich "cięższych" seriach i dyplomie. Fajna komedyjka, nie ma żadnych dymków czy innego badziewia wciskanego na siłę jako cenzura. Współczuję tylko głównemu bohaterowi, bo tyle okazji, a tu trzeba się kontrolować, ma facet siłę woli na maxa rozwinięte.  :lol:
Jak można oglądać anime dla odmóżdżenia. To obrzydliwie brzmi.
Jak ja oglądam dobrą komedię to po to aby mi poprawiła humor choć widocznie niektórzy oglądają dla odmóżdżenia.

Już mało brakuje do końca bo mam w planach to obejrzeć.
Mam nadzieję, że będzie lepsze od Kanokona.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #898 dnia: Marzec 12, 2010, 09:34:11 pm »
Ogólnie zresztą ostatnio po sobie zauważam, że wszystko co ma jakąś poważniejszą fabułę (znaczy nie jest ona usprawiedliwieniem kolejnych fanserwisowych scenek) jakoś mnie zniechęca.
Gusta z wiekiem się zmieniają,to normalne.Ja mam trochę inaczej bo ja ostatnio nie mogę oglądać niczego co zawiera za dużo fanserwisu.Wolę albo poważniejsze serie albo lekkie komedie.Jeśli chodzi o komedie to ostatnio oglądam i czytam nawet tytuły kierowane do dzieci(dopóki mnie bawi wszystko może być),czego kilka lat temu na pewno bym nie zrobił. 
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #899 dnia: Marzec 12, 2010, 09:55:03 pm »
Pewnie że tylko krowa nie zmienia poglądów. Ale wiesz, przeraża mnie to bo wynika z tego tyle, że prostaczeję, skoro maleją mi wymagania co do jakości mojej rozrywki.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

 

anything