trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 865386 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #900 dnia: Marzec 13, 2010, 02:36:39 pm »
Jak można oglądać anime dla odmóżdżenia. To obrzydliwie brzmi.
Racja można poczytać niektóre posty na forum, będzie ten sam efekt.  :p
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #901 dnia: Marzec 13, 2010, 02:58:33 pm »
Racja można poczytać niektóre posty na forum, będzie ten sam efekt.  :p
To już lepiej.
Co prawda ja takich postów nie piszę, ale inni owszem.


Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #902 dnia: Marzec 13, 2010, 03:19:22 pm »
Powstrzymam się i nie skomentuję...

A od odmóżdżające* anime - czasem lubię. Takie FLCL czy Genius Party nie były złe ;-)



*moja prywatna definicja - anime niemożebnie wręcz absurdalne.
I'd like to be a tree

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #903 dnia: Marzec 16, 2010, 03:24:17 pm »
Dlaczego fajne serie zawsze są takie krótkie? Połykam właśnie Rocket Girls. Zostały jeszcze tylko dwa odcinki i robi mi się przykro na samą myśl, że już za godzinkę trzeba będzie pożegnać sympatyczną załogę SSA. Seryjka jest leciutka i przyjemna, spandexy bohaterek są obcisłe, a przyjemność czerpana z oglądania bardzo duża. Kto by nie chciał znaleźć się w kosmosie w takim towarzystwie...
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2010, 03:38:12 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #904 dnia: Marzec 16, 2010, 04:10:08 pm »
Nie mogę w to uwierzyć, że taka fajna, inteligentna dziewczyna stała by się tak okrutnie zła/sadystyczna kilka lat później w oryginalnej Aice. Jak ktoś oglądał to wie jaka była czyli nienormalna. A w Aice Zero zachowywała się normalnie i nie było w niej żadnych cech tej z oryginalnej Aiki.
Na zdjęciu z Aiki Zero.
Chciałbym żeby już były następne OAVki Aiki.


Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #905 dnia: Marzec 16, 2010, 05:49:29 pm »
Nie mogę w to uwierzyć, że taka fajna, inteligentna dziewczyna stała by się tak okrutnie zła/sadystyczna kilka lat później w oryginalnej Aice. Jak ktoś oglądał to wie jaka była czyli nienormalna. A w Aice Zero zachowywała się normalnie i nie było w niej żadnych cech tej z oryginalnej Aiki.

Nawet przychodzi mi do głowy kilka teorii ale, że oglądałem tylko oryginalną serię to nie chce mi się rozwodzić bo może być wtopa.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #906 dnia: Marzec 16, 2010, 06:09:30 pm »
Nawet przychodzi mi do głowy kilka teorii ale, że oglądałem tylko oryginalną serię to nie chce mi się rozwodzić bo może być wtopa.
Nowe OAVki to tylko 3 odcinki Aiki Zero i 3 odcinki AIki R-16.
Dziwne, że skoro oglądałeś oryginalną Aikę to nie widziałeś OAVek.


Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #907 dnia: Marzec 19, 2010, 09:09:54 pm »
Dlaczego fajne serie zawsze są takie krótkie? Połykam właśnie Rocket Girls. Zostały jeszcze tylko dwa odcinki i robi mi się przykro na samą myśl, że już za godzinkę trzeba będzie pożegnać sympatyczną załogę SSA. Seryjka jest leciutka i przyjemna, spandexy bohaterek są obcisłe, a przyjemność czerpana z oglądania bardzo duża. Kto by nie chciał znaleźć się w kosmosie w takim towarzystwie...
Seconded. Wspominałem o tej serii prawie 2 lata temu na tutejszym forum, a obejrzałem ją dzięki Wilkowi. Na stronie tanuki też coś tam napisałem, ogólnie warto obejrzeć tę niedocenioną serię.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #908 dnia: Marzec 19, 2010, 09:16:40 pm »
Ano, pisałeś. Generalnie z sensem, ale nie popisałeś się w jednym komentarzu twierdząc, że od Love Hiny zaczęły się haremówki. :p
Tym niemniej cieszę się, że Rocket Girls się podobało. Dzięki animacji w podpisie zaciekawiłem tutaj dwie osoby, więc może będzie nas więcej.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2010, 09:21:08 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #909 dnia: Marzec 23, 2010, 09:37:19 am »
Zacząłem oglądać anime Heppy Lesson. Główny bohater jest licealistą który dostał w spadku po zmarłych rodzicach ogromny dom. 5 nauczycielek z jego liceum wpada na genialny pomysł żeby zamieszkać z nim i zostać jego przybranymi matkami. I tak nauczycielki literatury (która przy pomocy kropel do oczu udaje że płacze i zmusza go do nauki), chemii (która testuje n nim swoje wynalazki), w-fu (która trenuje na nim ciosy), sztuki (która zmusza go do cosplayu) i szkolna pielęgniarka (która próbuje egzorcyzmować jego nieszczęście) zostają jego matkami.
Anime jest zabawne i jak na razie nie nudzi,ale jestem dopiero po 4 odcinkach więc nie ma za bardzo o czym się wypowiadać.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #910 dnia: Marzec 23, 2010, 12:15:49 pm »
Happy Lesson obejrzałem oba sezony+final i generalnie nie podobało mi się za bardzo.Odcinki mają moim zdaniem nierówne poziomy.Niektóre są naprawdę śmieszne inne po prostu nudne albo dziwne.Jako całość wypada dla mnie średnio.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #911 dnia: Marzec 23, 2010, 07:46:39 pm »
Nyan Koi. O lol, tak głupie, że aż fajne.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Zeromus

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #912 dnia: Marzec 24, 2010, 12:57:53 am »
Rune soldier Louie.Komedia o grupie łowców skarbów,złożonej z samych kobiet,której umyśliło się ze przyda się im do drużyny czarodziej.Los sprawia ze trafiają na tytułowego Louie który okazuje się czarodziejem od przysłowiowych siedmiu boleści.Odcinki utrzymane w komediowym stylu bardzo mocne,jedne z lepszych jakie widziałem w życiu.Odcinki które z założenia miały być poważniejsze...cóż,nie są poważne ani ciekawe.Z racji ze odcinków komediowych jest znacznie więcej liczę anime jako całość na plus ale muszę zaznaczyć ze zakończenie nie podobało mi się ani trochę.Niemniej 8/10 bo momentami można się popłakać ze śmiechu i naprawdę polubiłem wszystkie postacie, nawet Konrada.Obecnie, bez skutku ,poluję na mangę w której fabuła,podobno,jest lepiej dopracowana i elementy nie-komediowe wypadają lepiej.      
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #913 dnia: Marzec 24, 2010, 08:12:18 pm »
Obejrzałem pierwszy odcinek Graviona. Wszystko fajnie, panienki cycate, designy w moim guście, kosmici atakują, ale ta transformacja na końcu wprawiła mnie w konsternację. Wypisz wymaluj Power Rangers. Mam nadzieję, że jest to traktowanie tematu z lekkim przymrużeniem oka bo jeśli oni tak na poważnie to nie wiem czy dam radę to skończyć.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Ginko

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #914 dnia: Marzec 24, 2010, 09:02:47 pm »
Aki Sora- niech mi ktoś nie powie, że to nie hentai... Siostra gwałci brata no tego jeszcze nie było :doubt:
Haruhi Suzumiya's fan