trawa

Autor Wątek: Co ciekawego oglądacie? 2.0  (Przeczytany 880885 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1005 dnia: Kwiecień 15, 2010, 07:27:31 am »

Zacząłem One Piece i całkiem fajne tylko strasznie się wszystko w tej serii dłuży. No niby początek, muszą się zebrać ale czuję, że taki to niestety styl tego anime. Robi u mnie za przerywnik między innymi anime, oglądanie po 2-3 odcinki w dłuższych odstępach czasu.


Coś w tym racji jest.  ;-)
Dłużyć się dłuży to fakt, ale nie zawsze.
hmmmmmmmmmm pierwsze sporo odcinków mamy do czynienia z wydawało by się oklepano lipną fabuło o piratach i skarbach, ale to w jakie smaczki do prawił to autor to przechodzi wszelkie pojęcie. W raz w głąb serii rośnie rozmach tego anime.

Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1006 dnia: Kwiecień 16, 2010, 11:36:04 am »
Obejrzałem jeszcze dwa odcinki Arad Senki i na tę chwilę podziękuję tej serii.

Za to zacząłem Chu-Bra!! i jest całkiem zabawne.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2010, 01:08:42 pm wysłana przez Ganossa »
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1007 dnia: Kwiecień 16, 2010, 01:42:03 pm »
Zacząłem oglądać Gundam X. W sumie nic nowego, ale jakoś nawet nieźle się ogląda.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1008 dnia: Kwiecień 17, 2010, 01:44:37 pm »
Chyba sobie obejrzę Ookami Kakushi. Widzę bardzo niską ocenę na anidb więc jestem ciekaw czy ona ma sens.


Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1009 dnia: Kwiecień 17, 2010, 11:42:49 pm »
Zawiodłem się na Gundam X. Największy minus: brak jakiegokolwiek kolesia w masce (jest jeden w okularach przeciwsłonecznych, ale to się nie liczy). To chyba najkrótsza z serii gundam.
Jakoś mnie nie wciągła na dłużej.

Offline Sir_Ace

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1010 dnia: Kwiecień 18, 2010, 11:27:12 am »
Jeszcze do Xa nie doszedłem (choć powoli się zabieram) i naprawdę mnie tą informacją zdołowałeś :sad: A są chociaż metalowa kuleczka i różowe wybuchy?
I'd like to be a tree

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1011 dnia: Kwiecień 18, 2010, 12:57:06 pm »
Kulek brak (za to są Zaku z wąsami ), ale wybuchy dalej są we wszystkich kolorach tęczy  :D

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1012 dnia: Kwiecień 19, 2010, 05:36:10 am »
Obejrzałem przez noc 9 odcinków Ookami Kakushi i muszę powiedzieć, że bardzo fajne to jest. Może nie ma to anime jakiejś skomplikowanej fabuły ani bardzo zawiłych psychologicznie postaci, ale jakoś nie mogę powiedzieć, że mi się nie podoba.

Nemuru w 9 odcinku cudownie wyglądała. Uwielbiam coś takiego w anime.

Mam nadzieję, że te ostatnie odcinki mnie nie zawiodą.


Offline Ganossa

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1013 dnia: Maj 04, 2010, 01:20:03 pm »
Hyper Police - wysoka ocena. Głównie za oryginalność pomysłów na odcinki (może z wyjątkiem ostatniego) i bardzo fajne postacie.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1014 dnia: Maj 04, 2010, 01:44:31 pm »
W poprzednim poście chwaliłem anime Ookami Kakushi. Niestety nie przypuszczałem, że taki gniot zrobią później. Dziesiąty, a szczególnie 11 odcinek był bardzo słaby. Z fajnej Nemuru zrobili nic nie wartą idiotkę. Jak można w ogóle się tłumaczyć albo czuć się winnym przed przestępcą/mordercą ? To chyba jedynie śmieszne japończyki mogą coś takiego wymyśleć. Ta tępa Nemuru była nawet skłonna dać się  mu zabić. Jak to w ogóle możliwe, że osoba która przez całe anime
Spoiler: pokaż
zabijała
okazała się takim zerem.
Ale to nie wszystko co głupie w tym anime.

12 odcinek, który jest kontynuacją zrobili PARODIĄ (z Nemuru jeszcze większego niedorozwoja zrobili). To już całkowita przesada. Anime jest +13, ale nie musieli coś takiego robić. Za durną parodię ocena jeszcze bardziej leci w dół.

Oceniam Ookami Kakushi 4/10.

Po 9 odcinkach było by 7.5/10.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=7134

Offline Hollow

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1015 dnia: Maj 04, 2010, 02:17:19 pm »
Zacząłem oglądać Maze. Po drugim odcinku zapowiada się niezła parodia fantasy. Takie połączenie Bastarda i Czarnoksiężnika z krainy Oz. Główna bohaterka budzi się w swoim zdemolowanym pokoju i nie pamięta kim jest ani co się stało (i dlaczego jej dom stoi po środku dżungli). Okazało się, że jej spadający dom zabił potwora dybiącego na księżniczkę poszukiwaną przez ludzi odpowiedzialnych za zamach stanu w jej królestwie. A co ciekawe główna bohaterka w nocy zamienia się w faceta ( o charakterze Dark Schneidera z anime Bastard ).

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1016 dnia: Maj 04, 2010, 03:05:12 pm »
Podziwiam. Jakieś 10-12 lat temu oglądałem to z niezłą przyjemnością. Niestety nie skończyłem, bo na kasecie VHS było tylko 8 odcinków. Gdy jakieś dwa lata temu zasiadłem aby serię dokończyć, to uciekłem po 5 minutach. To zatrważające jak bardzo człowiekowi zmieniają się gusta na przestrzeni nędznych 10 lat.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Shirosama

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1017 dnia: Maj 05, 2010, 12:52:30 am »
Oglądałem Sora no Woto. Było fajne, ale czym dalej tym gorsze. Niewiele brakowało i bym nazwał to gniotem.

Sądziłem, że anime w stylu K-ON będzie przynajmniej dobre, a okazało się przeciętne.
Owszem niektóre odcinki były fajne na przykład to czekanie Kanaty przy telefonie jak również ich wędrówka po górach.
Postacie były takie sobie. Ta mała tsundere była ciekawsza choć sympatyczne były wszystkie dziewczyny. Noel była fajna, ale blisko końca anime stała się beznadziejną i żałosną postacią. Te sceny z tym szpiegiem na końcu też były bardzo głupie. Tą legendę o aniele zamienili w coś beznadziejnego.

To anime było jakoś głupio stonowane bo ani bardzo śmieszne ani poważne. Najgorszy odcinek to 11 i 12.

Ale ogólnie to anime było żałosne. Takie o niczym. W K-On to nie przeszkadzało ani trochę lecz w tym było inaczej.

Oceniam 6/10. Anime znacznie gorsze od 11 eyes.

PS:
Za to opening piękny (dziwnie się kojarzyło z tym stylem z Elfen Lied). Ending też ma rewelacyjną piosenkę. Op i Ed to najlepsze elementy tego anime. Choć to nawet głupie bo takie przeciętne anime, z przeciętnymi postaciami, a taki piękny opening.
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2010, 01:54:26 am wysłana przez anfan »

Offline Frey Ikari

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1018 dnia: Maj 06, 2010, 07:03:15 pm »
Ostatnio wykopałem coś extra:
Puchi Eva Evangelion@School
Całkiem niezłe... :shock:

Offline Jackal

Odp: Co ciekawego oglądacie? 2.0
« Odpowiedź #1019 dnia: Maj 06, 2010, 10:16:03 pm »
Ostatnio wykopałem coś extra:
Puchi Eva Evangelion@School
Całkiem niezłe... :shock:
Jestem zainteresowany, zobaczę co ż tego będzie.

 

anything