trawa

Autor Wątek: Nowa strona o Thorgal CCG!!!  (Przeczytany 8629 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mortyfikator

Nowa strona o Thorgal CCG!!!
« dnia: Lipiec 09, 2003, 08:56:50 pm »
Link usuniety. Zibi

Zapraszamy!!!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2008, 01:58:34 pm wysłana przez Zibi »
W zyciu chodzi o to, by byc troche niemozliwym " (Oscar Wilde)

Offline tjahzi

refresz
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 09, 2007, 09:36:44 am »
witam troszke słaba ta stronka  :lol: może jakiś refresz  :D pozdrawiam

Offline Mortyfikator

Nowa strona o Thorgal CCG!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 09, 2007, 01:22:55 pm »
W sumie można by było, tylko co bym mógł napisać? ;)
W zyciu chodzi o to, by byc troche niemozliwym " (Oscar Wilde)

Offline Serenicus

Nowa strona o Thorgal CCG!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2007, 11:21:26 am »
Stronka mojego przedmówcy jest dobra ale Iscariot uaktualnił ja nieznacznie, tyle tylko że pod innym adresem.
Link usuniety. Zibi

 Zapraszam !
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2008, 01:59:01 pm wysłana przez Zibi »

Offline [rollerboy] thorgal ;]

Nowa strona o Thorgal CCG!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 13, 2007, 10:27:45 pm »
bedziesz na turnieju  :?:  to super  :D  jak sie logowac na tej stronce :?:
Porady w doborze Łyżworolek kom 607-436-892
Darmowe warsztaty i doskonalenie jazdy na rolkach pierwsza sobota miesiąca zapraszam
Sklep z rolkami Poznań Lodowisko Bogdanka Pn-Nd 14-20 tel. (61) 8 53 22 15
Ul. Księcia Józefa / Północna 9

Offline Serenicus

Nowa strona o Thorgal CCG!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 13, 2007, 11:06:05 pm »
Oczywiście że będę na turnieju :)
Na stronce o ile wiem nie można sie jeszcze logować, bo nie jest do końca zaktualizowana. Ale, jak prace dobiegną końca będzie trzeba przesłać dane do Iscariota i on będzie logować. Wszystko to w celu uniknięcia spamu. Wszyscy zainteresowani i tak sie o tej stronce dowiedzą a przypadkowi "podrózni" nie zasyfia serwerów :)

Offline [rollerboy] thorgal ;]

kolejna strona
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 15, 2007, 10:08:22 am »
dla niewtajemniczonych  8) adres z pudełka nie działa wiec  8)

http://www.sgk.com.pl/ksk/thorgal_instrukcja_wprowadzenie.html
Porady w doborze Łyżworolek kom 607-436-892
Darmowe warsztaty i doskonalenie jazdy na rolkach pierwsza sobota miesiąca zapraszam
Sklep z rolkami Poznań Lodowisko Bogdanka Pn-Nd 14-20 tel. (61) 8 53 22 15
Ul. Księcia Józefa / Północna 9

Offline iscariot

Nowa strona o Thorgal CCG!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 17, 2007, 11:11:07 am »
logowani sluzy jako panel administracyjny, dla wygody, bo nie chce mi sie co chwile aktualizowac bazy przez serwer mysql, qiwc napisalem w php wersje www :)

Tak wiec plany logowania dla stalych bywalcow upadl, ale spokojnie, wszelkie rarytasy, typu preview beda dostepne ze strony glownej :)

Tylko ten skaner............................. ............

Offline Shaigan

Nowa strona o Thorgal CCG!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 18, 2007, 11:57:37 am »
Cytat: "Serenicus"
Stronka mojego przedmówcy jest dobra ale Iscariot uaktualnił ja nieznacznie, tyle tylko że pod innym adresem.
http://www.thorgalkgk.ugu.pl/ Zapraszam !


Mam pewną uwagę do w/w stronki :oops: . Wg mnie jest trochę mało czytelna przez tło i utrzymanie wszystkiego w odcieniach szarości. Oczywiście wiem, że jest w trakcie budowy, ale jakoś nie mogłem odszukać przykładowego decu Serenicusa w dziale 'decki', co jest zapowiedziane na głównej stronie z datą sprzed 2 tygodni.
tałem się fioletowym kawałkiem jej czapki :D

Offline Serenicus

Nowa strona o Thorgal CCG!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 18, 2007, 12:54:37 pm »
Fakt może troszkę spis mojego decku został ukryty :P Należy wejść w dział decki a potem decki typu B i już jest mój deck. Fajnie by było jakbyś zechciał przyjechać na teleport.
Pozdrawiam.
Serenicus

Offline FLY

Nowa strona o Thorgal CCG!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 19, 2007, 07:22:46 pm »
Cytat: "Mortyfikator"
W sumie można by było, tylko co bym mógł napisać? ;)


 witam :lol:  gdzie ta stronka  :?:  :lol: pozdrawiam
ww.thorgal.com.pl/forum
http://www.nocandy.org/

Offline iscariot

Nowa strona o Thorgal CCG!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 05, 2007, 05:16:55 pm »
No to może chcesz przyjechać na Turniej do Gdańska i osobiście mi podziękować :P
Będę miał przy sobie resztę kart preview, których jeszcze nie udało mi się zeskanować, po turnieju dam oczywiście pooglądać:)

Offline kempy

Nowa strona o Thorgal CCG!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 07, 2007, 02:45:45 pm »
Że się spytam - te preview jak dostały sie w Twoje ręce? Ile wzorów kart było już przygotowanych do dodatku i czy wiesz może, jakie zmiany nastąpiły w zasadach (np. nowy typ misji Turniej)?
----------------- --- -- -
N  /\  M  E  T  /\  K  E  R
----------------- --- -- -


Offline iscariot

Nowa strona o Thorgal CCG!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 10, 2007, 05:38:42 pm »
Jak już na tym forum pisałem, preview dostałem dawno temu (2002) od samego autora karcianki. Było to na pierwszych i ostatnich Mistrzostwach Polski w Łodzi. Karty były do wglądu, tuż przed premierą dodatku "Kraina Qa" . Jak wiemy nigdy nie doszło do jego wydania.
Z nowości:
urządzenie - nowy rodzaj kart, które mogły być dokładane tylko do bohatera przybysza
nieśmiertelni - nowy rodzaj kart (coś jak enchantment w magic). Na stole mógł być tylko JEDEN nieśmiertelny, wykładał go zawsze gracz, który ma inicjatywę. Gdy kolejny gracz (po przejęciu inicjatywy) zagrał jakiegoś nieśmiertelnego, to ten już znajdował się już na stole spadał. Można był mieć w decku TYLKO jednego nieśmiertelnego o tej samej nazwie, np: 1 Strażniczka kluczy.
misja typu turniej - nowy rodzaj misji. W misji mogli być wystawieni TYLKO łucznicy, którzy nie byli oddziałami. Nie można było blefować podczas wystawiania, a wystawieni bohaterowie przeszkadzający musieli być wystawiani odkryci.
To tyle z nowości. Oczywiście zwiększono ilość i siłę czarów.

Czy coś jeszcze chciałbyś wiedzieć?

Offline kempy

Nowa strona o Thorgal CCG!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 11, 2007, 04:04:49 pm »
Czy te preview które posiadasz są czarnobiałe? Niecierpliwie czekam na pełną listę, wtedy podrukujemy je sobie i potestujemy. Stąd prośba o jak najlepsze skany, żeby w druku wyszły jak najlepiej.

Pomysł z Misjami/Turniejami może być mocno przesadzony bo wymusza na wszystkich graczach korzystanie z łuczników, gdyż talia zbudowana głównie na Turniejach mogłaby mieć sporą przewagę nad innymi (przez brak kontry). Chyba, że w secie miało się pojawić sporo atutów dających "łucznika" komukolwiek (np. przerzucenie promki "umiesz strzelać z łuku?" do statusu uncommona).
----------------- --- -- -
N  /\  M  E  T  /\  K  E  R
----------------- --- -- -


 

anything