Autor Wątek: Handel/Wymiana...  (Przeczytany 692374 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Barek

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 20, 2003, 04:52:27 pm »
:D

To będzie zabójcza para  :D  :D  :D
ARDZO WAŻNE
Biblia
Księga Powtórzonego Prawa 22:11

Masz sobie wykonać frędzle na czterech skrajach swej odzieży, którą się okrywasz.

Offline Jaskier

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #106 dnia: Październik 20, 2003, 11:22:01 pm »
oto mały update moich wantów:
1*katapulta
1*cascet
1*mounted liche
1*TK on chariot
30*skeleton with bow
8*heavy cavalery
10*licht cavalery
2*ushabti
3*corrin
2*tomb scorpion

jakby ktoś jeszcze nie zauważył to chodzi mi o figurki do khemri i to w dodatku nowoedycyjne

w tej chwili najchętniej wziąłbym lekką kawalerie, licha, corriny i (przedewszystkim skorpy) więc jeśli masz którąś z tych figurek, i wahasz się czy ją sprzedawać to nie czekaj ani chwili - biorę je od ręki i może się okazać że w czasie który traciłeś na bezowocne zastanowienia ktoś złożył mi już ofertę i jest po zabawie 8)

kontakt na priv

Offline Menthu

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #107 dnia: Październik 22, 2003, 08:38:48 pm »
kupie 5 dark riders
e'll be like knife in the night. Fast, silient and deadly.
Praca zespolowa daje o wiele wieksze efekty niz suma pracy  jednostek ( kazdej z osobna)    1+1>>2
CAPS LOCK ON

Offline Swingu

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #108 dnia: Październik 22, 2003, 10:19:27 pm »
Hmmm... kłopotliwe to może - bo wątpię, żeby ktoś miał taką figurkę na zbyciu - ale co tam.

Potrzebuję 4/5 edycyjnego metalowego championa do clanratów - tego, który ma ostrze na ogonie, podniesioną nad głową włócznię i ŻADNEGO PANCERZA - dokładnie ten model.

Również metalowych standard bearerów z tej samej edycji - z wyłączeniem tego z pałką - i muzyka z mieczem - wszystko z 4/5 edycyjnych CG.
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Slim Shady

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #109 dnia: Październik 24, 2003, 05:06:23 pm »
Kupię orkowe głowy. Kontakt znacie ;)
 dont give a f**k

Offline Lawfulone

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #110 dnia: Październik 25, 2003, 02:01:29 pm »
szukam dark ridersów z V. z VI tez nie pogardze ale bardziej mi zalezy na V. plus rydwany DE z VI.

na wymiane oferuje wszystko co wyminiłem wyzej...(czyli te wysokie elfy,dark elfy oraz orki z goblinami...).

aha jeszcze sie zamienie-pegaza spod balthazar ghelta z VI(nwóka-nie sklejony,nie malowany) na dark pegaza z V lub VI... znów chętniej z V...

mały update:
warboss na wywernie
regiment night goblinow z 3fanolami+3 dodatkowe fanole
2x regiment boyzów 20szt
2 szamanów goblinskich
2 rydwany orcze do jednego boss(konwersja klawa figurka) poza zwykłymi typami,
grimgor
spir czaka
kilku ayyer z V i savagów pieszych z V
boarboy
VI edycja chyba ze napisane inaczej.wszystko pomalowane-słabo(pojedyncze figurki nieźle),za to da sie bez problemu wyczyscic(polecam kreta).cena tego  w sklepie 700-750(zalezy od znizki) .potrzebuje kasy wiec wyceniam to na 350zł.
ttp://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=58cv83cp

Offline Sadow

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 29, 2003, 03:06:54 pm »
Potrzebuje 7 Swordmastersów, 8 White Lionsów, 5 Silver Helmsów(VI ed), 5 Ellyrian reaversów(VI ed). (Command tylko do Ellyrianów), najlepiej niepomalowane - przynajmniej plastiki.
Kontakt:
GG: 3440149
Mail: lookash00@op.pl
Bądź prywatna wiadomość
Kto mówi - sieje, kto słucha - zbiera.

Offline Ketruk

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 29, 2003, 04:21:11 pm »
Mam na wymianę 5 ed. Dark Elves, zamienię na coś do Chaosu, najchętniej na pieski.

Offline eBra

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 30, 2003, 07:52:13 pm »
SPRZEDAM Baaaardzo tanio super towar :P

 :arrow:  DWARF Warriors BOX - nowa edycja, figurki tylko wyjete z box'a i powycinane z ramek, NOWE!, nigdy nie widzialy farby, 16 sztuk (pełny command)

  :arrow:  EMPIRE Militia BOX - nowa edycja, box otwarty ale figurki nawet NIE WYCIETE (poza nogami), niemalowane i bez podkladu, NOWE! 20 sztuk

Cena? Super niska - 60 zł za BOX (5 zł przesylka). Cena jest tak okazyjna bo pilnie potrzebuje pieniedzy na koncert. (Metallica w Katowicach! )

Offline Rookie

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 30, 2003, 08:41:01 pm »
A ja mam do sprzedania nowiutki regiment saurus warriors z VI edycji za 60 zeta.

Offline yanczi

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 31, 2003, 09:47:07 pm »
Cytat: "Rookie"
A ja mam do sprzedania nowiutki regiment saurus warriors z VI edycji za 60 zeta.


oo  za 60 zeta ??? chyba sie skusze :d   opisz go dokladnie
kreślenie charakteru narodowego:
1 Włoch: patriota, 2 Włochów: demonstracja, 3 Włochów: defetyzm
1 Francuz: dowcip, 2 Francuzów: miłość, 3 Francuzów: rewolucja
1 Niemiec: poeta, 2 Niemców: organizacja, 3 Niemców: wojna

Offline Bagpiper

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #116 dnia: Listopad 01, 2003, 11:44:45 am »
Kupie cg do woriorsow chaosu, badz caly regiment chaosu, albo jak macie zbytecznych wariorsow to tez kupie, najlepiej niepomalowani ofkors :)
dawajcie znac na pw albo gg

Offline Bagpiper

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #117 dnia: Listopad 01, 2003, 12:27:58 pm »
sie mi zapomnialo kupie jeszcze szkieleta na koniu
tak dobrze slyszeliscie jeden szkielet+jeden kon poczebne mi do pewnej konwersji

Offline Lawfulone

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #118 dnia: Listopad 01, 2003, 01:36:33 pm »
Cytat: "Bagpiper"
sie mi zapomnialo kupie jeszcze szkieleta na koniu
tak dobrze slyszeliscie jeden szkielet+jeden kon poczebne mi do pewnej konwersji


ja nic nie słyszałem. a dla sklerotyków jest ikona "zmień" w prawym górnym rogu kazdego własnego posta...
ttp://www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=58cv83cp

Offline Hellby

Handel/Wymiana...
« Odpowiedź #119 dnia: Listopad 02, 2003, 05:12:57 pm »
Chcę zakupić, zdobyć 2-3 Trole do sobotniego Bazyliszka. Proszę o szybki kontakt, ze mną, osób które chcą się ich pozbyć.
ellby
I`m gonna stomp`em to dust. I`m gonna grind theis bones. I`m gonna burn down dere towns and cities. I`m gonna bash `eads, break faces and jump up and down on da bits dat are left. An` den I`m gonna get really Mean!!!